fbpx
dinolingo-app-instructions-pl

SZYBKIE INSTRUKCJE DO APLIKACJI


  1. Główne menu: Treści, lekcje, gry, książki, itd.
  2. Nagrody: Dinozaury i gwiazdy
  3. Menu rodziców: Pomoc, Rejestracja, Zmiana języka, itd..
  4. 4A: Ulubione4B: Dodaj lub usuń ulubione
  5. Dźwięk: Przycisk dzwonek/wycisz musi być ustawiony na “dzwonku”
  6. Dźwięk: Przycisk głośności powinien być podkręcony
  7. Wyjście:Przesuń w górę, aby wyjść z aplikacji

Problemy z aplikacją i diagnostyka

Nie ma dźwięku

1 – Nie ma dźwięku

Upewnij się, że przycisk dzwonka/wyciszania jest WŁĄCZONY a głośność jest ustawiona wystarczająco WYSOKO. Zobacz obraz na górze dla przycisku dzwonka/wyciszania.

Jeśli nie ma dźwięku w książce, przeczytaj odpowiedź poniżej.

Brak dźwięku w książkach

2 – Brak dźwięku w książkach

Nie do wszystkich języków dostępne są audiobooki i nie wszystkie książki są audiobookami.

Audiobooki są obecnie dostępne w 31 kursach językowych i tylko 100+ książek w każdym języku ma dźwięk. Jeśli widzisz ikonę audio w lewym górnym rogu, oznacza to, że książka ma dźwięk, w innym przypadku jest to zwykła książka.

Jeśli obok przycisku audio w lewym górnym rogu znajduje się również przycisk “Przetłumacz na angielski”, to książka ta dostępna jest jako audiobook po angielsku.

 

Aplikacja wyłącza się lub ulega awarii

3 – Aplikacja wyłącza się: Gdy na cokolwiek kliknę

Oznacza to, że dostępna jest nowa wersja aplikacji w Appstore i stara wersja nie działa prawidłowo. Usuń aplikację z urządzenia i pobierz ją ponownie z iTunes AppStore. Przepraszamy za niedogodności.

 

Inny problem

4 – Inny problem

1- Usuń aplikację z urządzenia 2- Zrestartuj urządzenie 3- Ponownie pobierz aplikację z iTunes  AppStore. To rozwiązuje większość problemów technicznych. Jeśli to nie pomoże, skontaktuj się z nami pod info@dinolingo.com

FAQ

Różnice między aplikacją a stroną

 

JAKA JEST RÓŻNICA między Aplikacją a Stroną?

Treść jest ta sama, ale występują różnice w niektórych funkcjach.
 

1- PRZYJAZNA DLA DZIECI: Aplikacja zaprojektowana została głównie dla małych dzieci, strona jest z kolei dla starszych dzieci, rodziców, nauczycieli, itd.

2- ULUBIONE: Aplikacja posiada dział “ulubione”, w którym można zapisać do 12 filmów i 10 książek, aby korzystać z nich, gdy nie ma połączenia z internetem.

3- TREŚCI: Na stronie znajdują się artykuły o kulturze i materiały do wydruku, takie jak zestawy zadań i fiszki, aplikacja nie posiada tych działów.

4- KODY I ZWROTY Jeśli dokonasz subskrypcji przez stronę,subscribe , dostępny może być kod zniżkowy podczas rejestracji, oferujemy również 7-dniową politykę zwrotu; w ciągu 7 dni od zakupu możesz w dowolnej chwili poprosić o zwrot pieniędzy.

Jednakże, dokonując subskrypcji za pomocą iTunes Apple Appstore podczas rejestracji może nie być kodu rabatowego, a polityka zwrotu może się różnić, nad czym nie mamy kontroli.

Obie opcje są świetne, użytkownik może korzystać zarówno ze strony, jak i z aplikacji, aby zarejestrować się i uczyć nowego języka w dowolnym miejscu i czasie.

Produkty fizyczne i aplikacja

Produkty fizyczne i aplikacja:

Dino Lingo wciąż wysyła produkty fizyczne za pomocą sklepu internetowego w USA oraz do Kanady i Australii. Jeśli planujesz zakupić lub kupiłeś w przeszłości zestaw fizyczny, dziękujemy za Twoje wsparcie.

Jednakże, aplikacja i zestawy fizyczne to dwa różne produkty, które sprzedawane są oddzielnie. Aplikacja znajduje się na innej platformie, ma więcej treści i funkcji.

Jeśli podobają Ci się treści DinoLingo, sugerujemy pobranie i subskrypcję nowej aplikacji przez naszą stronę lub z iTunes AppStore.

Jeśli jesteś klientem, możesz skontaktować się z nami tutaj w sprawie zniżki dla wiernego klienta, załącz swój stary e-mail lub numer zamówienia od DinoLingo.

 

Co się stało ze starymi aplikacjami?

STARE APLIKACJE, Aplikacje wideo i Aplikacje do opowiadań: W ostatnich latach, Dino Lingo stworzyło ponad 100 aplikacji do języków. Jeśli w przeszłości kupiłeś jedną z aplikacji, na przykład „aplikację francuski dla dzieci” lub „aplikację z hiszpańskimi opowiadaniami”, wciąż możesz z nich korzystać, jeśli tylko masz je na swoim urządzeniu.

Jednakże, przestaliśmy je reklamować lub sprzedawać.

Nowa aplikacja DinoLingo ma więcej treści i nowy design. Jeśli podobają Ci się treści oraz metoda DinoLingo, sugerujemy pobranie i subskrypcję nowej aplikacji przez naszą stronę lub iTunes AppStore.

 

Historia aplikacji:

Mar 1 2019: Opublikowana nowa wersja 1.0.13

Lut 27 2019: Opublikowana nowa wersja 1.0.12

Lut 20 2019: Opublikowana nowa wersja 1.0.11

Lut 19 2019: Opublikowana nowa wersja 1.0.10

Lut 15 2019: Opublikowana nowa wersja 1.0.3

Lut 2, 2019: Publikacja nowej aplikacji Itunes.

 

p.s. Po opublikowaniu nowej wersji zalecamy usunięcie starej wersji z iPhone’a lub iPada i pobranie nowej wersji z AppStore.