fbpx

Çocuklar için Arnavutça

Çocuklar için en iyi Arnavutça öğrenme programı. Çocuklar için Arnavutça dersleri, videolar, şarkılar, kitaplar ve oyunlar. DinoLingo ile çocukların Arnavutça öğrenmesi çok kolay.

dino-xxs img_dinos

Nasıl başlayacağım?

Örnek bir ders izleyin dinolingo app phone

Her zaman, her yerde Arnavutça öğrenin

Telefonda, tablette veya smart TV’de Arnavutça öğrenin

Kaydol

Çocuklar için Arnavutça

DinoLingo çocuklar için dünyanın en büyük dil öğrenme uygulamasıdır.

free-sample_video

Arnavutça Dersler

Arnavutça derslerimiz çocuklar için Arnavutça öğrenmeyi zevkli hale getirir. Arnavutça derslerini izleyen çocuklar hemen Arnavutça öğrenmeye başlarlar.

3-games.fw

Arnavutça Oyunlar

Çocuklar için Arnavutça oyunlarının içinde hafıza eşleme, tıkla ve söyle, kelime çarkı ve sınav gibi oyunlar bulunur. Oyunlar çocukların Arnavutça öğrenme sürecini ölçmek için her Arnavutça dersinin sonrasına stratejik olarak yerleştirilmiştir. Çevrim içi Arnavutça oyunları, Arnavutça öğretiminde uzmanlar tarafından önerilmektedir.

8-storybooks

Arnavutça Kitaplar

Arnavutça çocuk kitapları kütüphanesi Arnavutça öğrenmekte olan veya sadece pratik yapan çocuklar için harika bir kaynaktır. Dünya klasikleri, kısa hikâyeler, peri masalları ve basit resim kitapları da olmak üzere hem yeni başlayan hem de ileri seviyedekiler için envaiçeşit Arnavutça kitabı bulunur.

4-flashcards

Arnavutça Bilgi Kartları

Çocuklar için Arnavutça bilgi kartlarını tek bir pdf dosyası halinde yazdırın. Hayvanları, renkleri, araçları ve daha birçok temayı indirdikten sonra küçük veya A4 büyüklüğündeki bir kağıda Arnavutça bilgi kartlarını yazdırabilirsiniz. Toplamda 15 çalışma sayfası ile sayfa başına 15 bilgi kartı bulunur. Bilgi kartları ile oynanan oyunlar Arnavutça öğrenen çocuklar için çok uygundur.

Kaydol

Çocuklar için Arnavutça öğrenme videoları

Arnavutça öğrenme videolarını birkaç kez izleyen çoğu çocuk Arnavutça dilindeki “Merhaba, Nasılsın?”,”İyiyim, Bu ne?”,”Güle güle” vs. gibi Arnavutça ifadeleri söyleyebilir hale gelir.

Dikkat

Yabancı dil öğreniminin temellerini atmak için profesyonel bir şekilde tasarlanan sevimli dinozorlar, renkli animasyonlar ve müziklerle her bir duyuya hitap edilir ve çocuğun dikkati çekilir. Dino Lingo programında Arnavutça öğrenme araçları ve kaynakları her yaş için uygun ve eğlenceli bir şekilde sunulur.

Tekrarlama

Zengin ve ilgi çekici bir çalışma ortamı hazırlandığında çocuklar organik bir Arnavutça öğrenme sürecine başlar. Tekrarlama tekniği, her Arnavutça aktivitesi ile çocuğun güvenini ve katılımını artırır. Stratejik bir şekilde planlanan aralıklı anımsatma tekniği hafıza gelişimini tetikler ve çocukların Arnavutça konuşabilmesine yardımcı olur.

Sonuçlar

Dino Lingo tam etkileşim metodunu kullanarak çocukların Arnavutça öğrenmeye hemen kendilerini kaptırmalarını sağlar. Çocukların anında dikkatlerini çekerek, tekrarlama ve sınav tekniklerini kullanarak Arnavutça konuşmak için hevesli ve cesaretli bir hale gelmeleri sağlanır. Bu yeni başlayanlar için ideal bir yöntemdir.

responsive-devices-flat
Bilgisayarlar, tabletler, telefonlar, smart tv’ler

Her zaman, her yerde izleyin

Çevrim içi Arnavutça dersleri, videolar, oyunlar, şarkılar, hikâyeler, kitaplar, yazdırılabilir çalışma sayfaları, bilgi kartları ve çok daha fazlası.

Kaydol call-to-action-egg
ÖDÜLLER KAZAN

Oyun esaslı öğrenme

Ödül sistemi ile Arnavutça öğrenmek, çocuklar için eğlenceli bir maceraya dönüşür. Çocuklar Arnavutça dersleri, oyunları ve sınavları tamamlayarak dinozorları yumurtadan çıkarır ve sürpriz ödüller kazanırlar. Çocukların sınırsız hayal gücünden en iyi şekilde yararlanan Arnavutça çizgi filmler öğretirken eğlendirir. Oynarken Arnavutça konuşmayı öğrenirler. Arnavutça müfredatımızın içinde, şu kategorilerdeki temel kelimeler bulunur: Arnavutça Sayılar, Renkler, Yiyecek, Meyve ve Sebzeler, Ev Eşyaları, Vücut Kısımları, Aile, Kıyafetler, Doğa, Hayvanlar, Alfabe ve Selamlaşmalar.

Aileler ne diyor

testimonial2

Heidi B.

Kolay Öğrenme DinoLingo’daki dersler hem çok keyifli, hem de merak uyandırıcıydı. Çocuklarım dinozorlara bayıldı ve kelime öğrendikçe kendileriyle gurur duydular. Animasyonlar çok tatlıydı, her şey kolaylıkla takip edilebilirdi. testimonial1

Paula C.

Hızlı Sonuç Çocuklarımla birlikte ben de çok hızlı bir şekilde yeni bir dil öğrenmeye başladım! Ekranda yeni bir kelime çıktıktan saniyeler sonra kelimeleri tekrarlayabilir hale geldiler.

Okul ve Öğretmenle İçin Arnavutça

DinoLingo Arnavutça programı hem evde hem de okulda kullanılabilir. Çocuklar için Arnavutça, öğretmenlerin sınıfta kullanabilecekleri harika bir araçtır. Takip etmesi kolay ders planları, sınavlar, çalışma sayfaları ve günlük raporlar anaokul, ilkokul ve ortaokul için idealdir.

Dino Lingo® Hakkında

DinoLingo, sunduğu 52 dil ile çocuklar kategorisinde dünyanın en büyük dil öğrenme uygulamasıdır. Florida ve New York merkezli eğitici teknoloji firması Dino Lingo Inc. tarafından geliştirilmiştir. 2010-2010 Tüm Hakları Saklıdır.