fbpx

Албанська для дітей

Найкраща навчальна програма Албанської для дітей. Албанські уроки, відео, пісні, книги та ігри для дітей. Діти з DinoLingo дуже легко вивчать Албанську.

dino-xxs img_dinos

Як почати?

 Подивитися зразок уроку dinolingo app phone

Вивчайте Албанську мову в будь-який час і в будь-якому місці

Вивчайте Албанську на своєму телефоні, планшеті або смарт-телевізорі.

Підписатися

Албанська для дітей

DinoLingo є найбільшою у світі програмою для вивчення мови для дітей.

free-sample_video

Уроки Албанською

Уроки Албанської мови роблять навчання веселим для дітей. Діти почнуть навчатися Албанської, як тільки почнуть ці уроки дивитися.

3-games.fw

Ігри Албанською

Албанські ігри для дітей включають в себе різні ігри, такі як знайди пару, клацніть і скажіть слово, колесо слів і вікторини. Ігри спеціально розміщуються після кожного уроку Албанської мови для вимірювання прогресу навчання Албанської. Албанські онлайн-ігри часто рекомендуються експертами при викладанні Албанської мови.

8-storybooks

Книги Албанською

Бібліотека дитячих книг Албанською – це великий ресурс для дітей, які навчаються або просто практикують Албанську. Широкий вибір від початківця до просунутого. Албанські книги для дітей такі як, світові класики, оповідання, казки та книжки з малюнками.

4-flashcards

Картки Албанською

150 Албанських навчальних листівок для дітей в одному файлі PDF – для друку. Від тварин та кольорів до транспортних засобів, та багато іншого. Ви можете легко завантажувати та друкувати Албанські картки на папері формату А4. На сторінці є 10 флеш-карт, всього 15 аркушів. Ігри з картами чудово підходять для вивчення Албанської для дітей.

  Підписатися

Албанські відео навчання для дітей

Після перегляду навчальних відео Албанською мовою кілька разів, більшість дітей починають говорити Албанські фрази такі як: Привіт як ти? Добре, що це? Це, До побачення, і т.д. на Албанській мові.

Увагу

Увагу дитини захоплює використання всіх почуттів з симпатичними динозаврами, барвистими анімаціями та музикою, професійно розроблені та сконструйовані спеціально для створення основ для вивчення іноземної мови. Протягом програми Dino Lingo, інструменти та ресурси Албанського навчання представлені у відповідному віку та в цікавій ігровій формі.

Повторення

Створюючи багату та привабливу середу навчання, діти незабаром почнуть органічний процес вивчення Албанської мови. Інтеграція техніки повторення сприятиме підвищенню впевненості та взаємодії дитини з кожною Албанською діяльністю. Спеціально спланований інтервал повторення
викликає розвиток пам’яті, що допомагає дітям говорити Албанською.

Результати

Dino Lingo використовує метод повного занурення, який дозволяє дітям негайно зануритися в процес навчання Албанської. Негайно захопивши їхню увагу і використовуючи техніку повторення і вікторини, діти заохочуються і раді розмовляти Албанською мовою відразу, що ідеально підходить для всіх початківців.

responsive-devices-flat
Комп’ютери, планшети, телефони, смарт-телевізори

Дивіться в будь-який час, в будь-якому місці

Онлайн уроки Албанської мови, відео, ігри, пісні, історії, книги, друковані аркуші, картки тощо.

Підписатися call-to-action-egg
ЗАРОБИТИ НАГРАДИ

Ігрове навчання

Вивчення Албанської мови стає веселою пригодою для дітей із системою винагород. Виконуючи Албанські уроки, ігри та вікторини діти вилуплюють яйця динозавриків і отримують винагороди. Використовуючи необмежену силу дитячої уяви, Албанські мультфільми розважають і одночасно навчають. Діти вивчають Албанську, коли вони грають і коли говорять. Албанський навчальний план включає базовий словник у наступних категоріях: цифри, кольори, харчові продукти, фрукти та овочі, предмети будинку, частини тіла, сім’я, одяг, транспортні засоби, природа, тварини, алфавіт і привітання.

Що кажуть батьки

testimonial2

Хайді Б.

Легке навчання Я знайшов ці уроки душевними і привабливими від ДіноЛінго. Мої діти любили динозаврів і так пишалися словами, які вони вивчили. Анімація була дуже симпатичною і все було легко відслідкувати. testimonial1

Пол С.

Швидкі результати Я не міг повірити, як швидко мої дети і я почали вивчати нову мову! Вони почали повторювати нові слова лише через кілька секунд після того, як вони почули і побачили їх на екрані.

Албанська для шкіл і вчителів

Програма DinoLingo Албанської використовується як вдома, так і в школах. Албанська для дітей є прекрасний інструмент для вчителів, який можна використовувати в класі. Плани уроків, вікторини, робочі таблиці та щоденні доповіді, які легко виконувати, ідеально підходять для дитячого садка та початкової школи.

Про Dino Lingo®

Dino Lingo є найбільшою у світі програмою вивчення мови в дитячій категорії, що пропонує 52 мови. Розроблено компанією Dino Lingo Inc .; Флоридська та Нью-йоркська освітня технологічна компанія. 2010-2019 Всі права захищені.