fbpx

Çocuklar için Arapça

Çocuklar için en iyi Arapça öğrenme programı. Çocuklar için Arapça dersleri, videolar, şarkılar, kitaplar ve oyunlar. DinoLingo ile çocukların Arapça öğrenmesi çok kolay.

dino-xxs img_dinos

Nasıl başlayacağım?

Örnek bir ders izleyin dinolingo app phone

Her zaman, her yerde Arapça öğrenin

Telefonda, tablette veya smart TV’de Arapça öğrenin

Kaydol

Çocuklar için Arapça

DinoLingo çocuklar için dünyanın en büyük dil öğrenme uygulamasıdır. free-sample_video

Arapça Dersler

Çocuklar animasyonlu çizgi filmler, sürprizler ve tekrarlarla dolu Arapça derslerimizi izleyerek hemen Arapça öğrenmeye başlarlar. DinoLingo’nun ödüllü Arapça dersleri ile çocuklar için Arapça öğrenme artık çok kolay.

3-games.fw

Arapça Oyunlar

Çocuklar için Arapça oyunlarının içinde hafıza eşleme, tıkla ve söyle, kelime çarkı ve sınav gibi oyunlar bulunur. Oyunlar çocukların Arapça öğrenme sürecini ölçmek için her Arapça dersinin sonrasına stratejik olarak yerleştirilmiştir. Çevrim içi Arapça oyunları, Arapça öğretiminde uzmanlar tarafından önerilmektedir.

2-songs.fw

Arapça Çocuk Şarkıları

Çocuklar için Arapça kursunun içinde Arapça topraklarından on popüler Arapça çocuk şarkısı bulunur. Her şarkı renkli ve eğlenceli bir videoyla gösterilir.

culture-book

Arapça Hikâyeler

Çocuklar için Arapça hikâyelerin içinde masallar, halk öyküleri, klasikler ve dünyanın dört bir yanından popüler hikâyeler bulunur.

vocab-book

Arapça Sesli Kitaplar

Arapça kütüphanesinde çocuklar için 100’den fazla Arapça sesli kitap bulunur. Bu kitaplardaki “birlikte okuma” ve “İngilizceye çevirme” özellikleri ile çocuklar sesli kitapları hem Arapça hem de İngilizce dinleyebilirler.

8-storybooks

Arapça Kitaplar

Arapça kütüphanesinde yüzlerce Arapça çocuk kitabı bulunur. Hem başlangıç seviyesi, hem de ileri seviyedeki Arapça öğrencilerine uygun dünya klasiklerine, kısa hikâyelere, peri masallarına ve basit resimli kitaplara ulaşılabilir.

4-flashcards

Arapça Bilgi Kartları

Arapça bilgi kartlarında hayvanlar, renkler, sayılar, araçlar, doğa, kıyafetler ve çok daha fazlası vardır.

Kaydol

Aileler ne diyor

testimonial2

Heidi B.

Kolay Öğrenme DinoLingo’daki dersler hem çok keyifli, hem de merak uyandırıcıydı. Çocuklarım dinozorlara bayıldı ve kelime öğrendikçe kendileriyle gurur duydular. Animasyonlar çok tatlıydı, her şey kolaylıkla takip edilebilirdi. testimonial1

Paula C.

Hızlı Sonuç Çocuklarımla birlikte ben de çok hızlı bir şekilde yeni bir dil öğrenmeye başladım! Ekranda yeni bir kelime çıktıktan saniyeler sonra kelimeleri tekrarlayabilir hale geldiler.

Okul ve Öğretmenle İçin Arapça

Çocuklar için Arapça, öğretmenlerin sınıfta kullanabilecekleri harika bir araçtır. Takip etmesi kolay ders planları, sınavlar, çalışma sayfaları ve günlük raporlar anaokul, ilkokul ve ortaokul için idealdir.