fbpx

Çocuklar için Ermenice

Çocuklar için en iyi Ermenice öğrenme programı. Çocuklar için Ermenice dersleri, videolar, şarkılar, kitaplar ve oyunlar. DinoLingo ile çocukların Ermenice öğrenmesi çok kolay.

dino-xxs img_dinos

Nasıl başlayacağım?

Örnek bir ders izleyin dinolingo app phone

Her zaman, her yerde Ermenice öğrenin

Telefonda, tablette veya smart TV’de Ermenice öğrenin

Kaydol

Çocuklar için Ermenice

DinoLingo çocuklar için dünyanın en büyük dil öğrenme uygulamasıdır. free-sample_video

Ermenice Dersler

Çocuklar animasyonlu çizgi filmler, sürprizler ve tekrarlarla dolu Ermenice derslerimizi izleyerek hemen Ermenice öğrenmeye başlarlar. DinoLingo’nun ödüllü Ermenice dersleri ile çocuklar için Ermenice öğrenme artık çok kolay.

3-games.fw

Ermenice Oyunlar

Çocuklar için Ermenice oyunlarının içinde hafıza eşleme, tıkla ve söyle, kelime çarkı ve sınav gibi oyunlar bulunur. Oyunlar çocukların Ermenice öğrenme sürecini ölçmek için her Ermenice dersinin sonrasına stratejik olarak yerleştirilmiştir. Çevrim içi Ermenice oyunları, Ermenice öğretiminde uzmanlar tarafından önerilmektedir.

culture-book

Ermenice Hikâyeler

Çocuklar için Ermenice hikâyelerin içinde masallar, halk öyküleri, klasikler ve dünyanın dört bir yanından popüler hikâyeler bulunur. Oynat butonuna dokunun ve Ermenice çocuk hikâyelerini izlemeye başlayın.

vocab-book

Ermenice Sesli Kitaplar

Ek olarak, Ermenice kütüphanesinde çocuklar için 100’den fazla Ermenice sesli kitap bulunur. Bu kitaplardaki “birlikte okuma” ve “İngilizceye çevirme” özellikleri ile çocuklar sesli kitapları hem Ermenice hem de İngilizce dinleyebilirler.

8-storybooks

Ermenice Kitaplar

Ermenice çocuk kitapları kütüphanesi Ermenice öğrenen çocuklar için muhteşem bir kaynaktır. Dünya klasikleri, kısa hikâyeler, peri masalları ve basit resim kitapları da olmak üzere kütüphanemizde hem yeni başlayan hem de ileri seviydeki Ermenice öğrencileri için yüzlerce Ermenice kitap bulunur.

4-flashcards

Ermenice Bilgi Kartları

“Yazdırma” köşesinde sayılardan renklere ve çok daha fazlasına kadar 18 adet Ermenice çalışma sayfası bulunur. Aynı zamanda yazdırılabilir hayvan resimleri sözlüğü, boyama kitabı, aktivite kitabı, yazdırılabilir ilerleme grafiği ve raporu, Ermenice bayrağı ve daha birçok eğlenceli aile aktivitesi de vardır.

Kaydol

Aileler ne diyor

testimonial2

Heidi B.

Kolay Öğrenme DinoLingo’daki dersler hem çok keyifli, hem de merak uyandırıcıydı. Çocuklarım dinozorlara bayıldı ve kelime öğrendikçe kendileriyle gurur duydular. Animasyonlar çok tatlıydı, her şey kolaylıkla takip edilebilirdi. testimonial1

Paula C.

Hızlı Sonuç Çocuklarımla birlikte ben de çok hızlı bir şekilde yeni bir dil öğrenmeye başladım! Ekranda yeni bir kelime çıktıktan saniyeler sonra kelimeleri tekrarlayabilir hale geldiler.

Okul ve Öğretmenle İçin Ermenice

DinoLingo Ermenice programı hem evde hem de okulda kullanılabilir. Çocuklar için Ermenice, öğretmenlerin sınıfta kullanabilecekleri harika bir araçtır. Takip etmesi kolay ders planları, sınavlar, çalışma sayfaları ve günlük raporlar anaokul, ilkokul ve ortaokul için idealdir.