fbpx

Kantoński dla dzieci

Najlepszy Kantoński program do nauki dla dzieci. Kantoński lekcje, filmiki, piosenki, książki i gry dla dzieci. Nauka z DinoLingo łatwo przychodzi Kantoński dzieciom.

dino-xxs img_dinos

Jak zacząć?

Obejrzyj przykładową lekcję dinolingo app phone

Ucz się Kantoński zawsze i wszędzie

Ucz się Kantoński na telefonie, tablecie lub inteligentnym telewizorze.

Zapisz się

Kantoński dla dzieci

DinoLingo to największy na świecie program do nauki języków dla dzieci. free-sample_video

Kantoński Lekcje

Dzieci zaczną się uczyć Kantoński gdy tylko zaczną oglądać nasze Kantoński lekcje pełne animowanych kreskówek, niespodzianek i powtórzeń. Nauka przychodzi Kantoński dzieciom łatwo z obsypanymi nagrodami lekcjami Kantoński DinoLingo.

3-games.fw

Kantoński Gry

Kantoński różnorodne gry dla dzieci, takie jak gry pamięciowe, kliknij i powiedz, koło słów i quizy. Gry są strategicznie umieszczone po każdej Kantoński lekcji, aby zmierzyć Kantoński postęp w nauce dziecka. Gry Kantoński online są często zalecane przez ekspertów podczas nauki Kantoński języka.

culture-book

Kantoński Opowiadania

Kantoński opowiadania dla dzieci obejmują baśnie, legendy, opowieści ludowe, klasyki i popularne historie z całego świata. Kliknij przycisk odtwarzania i ciesz się opowiadaniami dla dzieci czytanymi przez ojczystego użytkownika języka Kantoński .

vocab-book

Kantoński Audiobooki

Dodatkowo, w naszej Kantoński bibliotece znajdziesz ponad 100 Kantoński audiobooków dla dzieci z funkcjami “wspólnego czytania” i “tłumaczenia na angielski”, więc dzieci mogą słuchać tych audiobooków po Kantoński i po angielsku.

8-storybooks

Kantoński Książki

Nasza dziecięca Kantoński biblioteka jest świetnym źródłem zasobów dla dzieci uczących się Kantoński . Mamy setki Kantoński książek dla dzieci, na przykład klasyki, krótkie opowiadania, baśni i podstawowe książki z obrazkami zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych Kantoński osób uczących się języka.

4-flashcards

Kantoński Fiszki

Nasza sekcja “Wydruku” zawiera 18 Kantoński zestawów zadań, od liczb po kolory, i więcej. Zawiera również słownik obrazkowy o zwierzętach do wydruku, kolorowankę, tabele podsumowujące postępy i raporty do wydruku, flagę Kantoński i więcej przyjemnych zajęć dla całej rodziny.

Zapisz się

Co mówią rodzice

testimonial2

Heidi B.

Prosta nauka Lekcje Dino Lingo są krzepiące i wciągające. testimonial1

Paula C.

Szybkie rezultaty Nie mogłam uwierzyć, jak szybko moje dzieci, oraz ja, zaczęliśmy uczyć się nowego języka! Dzieci zaczęły powtarzać nowe słowa chwilę po ich usłyszeniu i zobaczeniu na ekranie.

Kantoński Dla szkół i nauczycieli

Program DinoLingo Kantoński wykorzystywany jest w domach i w szkołach. Kantoński dla dzieci jest świetnym narzędziem dla nauczycieli do wykorzystania w klasie. Łatwe do wykonania plany lekcji, quizy, arkusze robocze i dzienne raporty są idealne do przedszkola i szkoły podstawowej.