fbpx

Çocuklar için Kantonca

Çocuklar için en iyi Kantonca öğrenme programı. Çocuklar için Kantonca dersleri, videolar, şarkılar, kitaplar ve oyunlar. DinoLingo ile çocukların Kantonca öğrenmesi çok kolay.

dino-xxs img_dinos

Nasıl başlayacağım?

Örnek bir ders izleyin dinolingo app phone

Her zaman, her yerde Kantonca öğrenin

Telefonda, tablette veya smart TV’de Kantonca öğrenin

Kaydol

Çocuklar için Kantonca

DinoLingo çocuklar için dünyanın en büyük dil öğrenme uygulamasıdır. free-sample_video

Kantonca Dersler

Çocuklar animasyonlu çizgi filmler, sürprizler ve tekrarlarla dolu Kantonca derslerimizi izleyerek hemen Kantonca öğrenmeye başlarlar. DinoLingo’nun ödüllü Kantonca dersleri ile çocuklar için Kantonca öğrenme artık çok kolay.

3-games.fw

Kantonca Oyunlar

Çocuklar için Kantonca oyunlarının içinde hafıza eşleme, tıkla ve söyle, kelime çarkı ve sınav gibi oyunlar bulunur. Oyunlar çocukların Kantonca öğrenme sürecini ölçmek için her Kantonca dersinin sonrasına stratejik olarak yerleştirilmiştir. Çevrim içi Kantonca oyunları, Kantonca öğretiminde uzmanlar tarafından önerilmektedir.

culture-book

Kantonca Hikâyeler

Çocuklar için Kantonca hikâyelerin içinde masallar, halk öyküleri, klasikler ve dünyanın dört bir yanından popüler hikâyeler bulunur. Oynat butonuna dokunun ve Kantonca çocuk hikâyelerini izlemeye başlayın.

vocab-book

Kantonca Sesli Kitaplar

Ek olarak, Kantonca kütüphanesinde çocuklar için 100’den fazla Kantonca sesli kitap bulunur. Bu kitaplardaki “birlikte okuma” ve “İngilizceye çevirme” özellikleri ile çocuklar sesli kitapları hem Kantonca hem de İngilizce dinleyebilirler.

8-storybooks

Kantonca Kitaplar

Kantonca çocuk kitapları kütüphanesi Kantonca öğrenen çocuklar için muhteşem bir kaynaktır. Dünya klasikleri, kısa hikâyeler, peri masalları ve basit resim kitapları da olmak üzere kütüphanemizde hem yeni başlayan hem de ileri seviydeki Kantonca öğrencileri için yüzlerce Kantonca kitap bulunur.

4-flashcards

Kantonca Bilgi Kartları

“Yazdırma” köşesinde sayılardan renklere ve çok daha fazlasına kadar 18 adet Kantonca çalışma sayfası bulunur. Aynı zamanda yazdırılabilir hayvan resimleri sözlüğü, boyama kitabı, aktivite kitabı, yazdırılabilir ilerleme grafiği ve raporu, Kantonca bayrağı ve daha birçok eğlenceli aile aktivitesi de vardır.

Kaydol

Aileler ne diyor

testimonial2

Heidi B.

Kolay Öğrenme DinoLingo’daki dersler hem çok keyifli, hem de merak uyandırıcıydı. Çocuklarım dinozorlara bayıldı ve kelime öğrendikçe kendileriyle gurur duydular. Animasyonlar çok tatlıydı, her şey kolaylıkla takip edilebilirdi. testimonial1

Paula C.

Hızlı Sonuç Çocuklarımla birlikte ben de çok hızlı bir şekilde yeni bir dil öğrenmeye başladım! Ekranda yeni bir kelime çıktıktan saniyeler sonra kelimeleri tekrarlayabilir hale geldiler.

Okul ve Öğretmenle İçin Kantonca

DinoLingo Kantonca programı hem evde hem de okulda kullanılabilir. Çocuklar için Kantonca, öğretmenlerin sınıfta kullanabilecekleri harika bir araçtır. Takip etmesi kolay ders planları, sınavlar, çalışma sayfaları ve günlük raporlar anaokul, ilkokul ve ortaokul için idealdir.