fbpx

Çocuklar için Çince

Çocuklar için en iyi Çince öğrenme programı. Çocuklar için Çince dersleri, videolar, şarkılar, kitaplar ve oyunlar. DinoLingo ile çocukların Çince öğrenmesi çok kolay.

dino-xxs img_dinos

Nasıl başlayacağım?

Örnek bir ders izleyin dinolingo app phone

Her zaman, her yerde Çince öğrenin

Telefonda, tablette veya smart TV’de Çince öğrenin

Kaydol

Çocuklar için Çince

DinoLingo çocuklar için dünyanın en büyük dil öğrenme uygulamasıdır. free-sample_video

Çince Dersler

Çocuklar animasyonlu çizgi filmler, sürprizler ve tekrarlarla dolu Çince derslerimizi izleyerek hemen Çince öğrenmeye başlarlar. DinoLingo’nun ödüllü Çince dersleri ile çocuklar için Çince öğrenme artık çok kolay.

3-games.fw

Çince Oyunlar

Çocuklar için Çince oyunlarının içinde hafıza eşleme, tıkla ve söyle, kelime çarkı ve sınav gibi oyunlar bulunur. Oyunlar çocukların Çince öğrenme sürecini ölçmek için her Çince dersinin sonrasına stratejik olarak yerleştirilmiştir. Çevrim içi Çince oyunları, Çince öğretiminde uzmanlar tarafından önerilmektedir.

2-songs.fw

Çince Çocuk Şarkıları

Çocuklar için Çince kursunun içinde Çince topraklarından on popüler Çince çocuk şarkısı bulunur. Her şarkı renkli ve eğlenceli bir videoyla gösterilir.

culture-book

Çince Hikâyeler

Çocuklar için Çince hikâyelerin içinde masallar, halk öyküleri, klasikler ve dünyanın dört bir yanından popüler hikâyeler bulunur.

vocab-book

Çince Sesli Kitaplar

Çince kütüphanesinde çocuklar için 100’den fazla Çince sesli kitap bulunur. Bu kitaplardaki “birlikte okuma” ve “İngilizceye çevirme” özellikleri ile çocuklar sesli kitapları hem Çince hem de İngilizce dinleyebilirler.

8-storybooks

Çince Kitaplar

Çince kütüphanesinde yüzlerce Çince çocuk kitabı bulunur. Hem başlangıç seviyesi, hem de ileri seviyedeki Çince öğrencilerine uygun dünya klasiklerine, kısa hikâyelere, peri masallarına ve basit resimli kitaplara ulaşılabilir.

4-flashcards

Çince Bilgi Kartları

Çince bilgi kartlarında hayvanlar, renkler, sayılar, araçlar, doğa, kıyafetler ve çok daha fazlası vardır.

Kaydol

Aileler ne diyor

testimonial2

Heidi B.

Kolay Öğrenme DinoLingo’daki dersler hem çok keyifli, hem de merak uyandırıcıydı. Çocuklarım dinozorlara bayıldı ve kelime öğrendikçe kendileriyle gurur duydular. Animasyonlar çok tatlıydı, her şey kolaylıkla takip edilebilirdi. testimonial1

Paula C.

Hızlı Sonuç Çocuklarımla birlikte ben de çok hızlı bir şekilde yeni bir dil öğrenmeye başladım! Ekranda yeni bir kelime çıktıktan saniyeler sonra kelimeleri tekrarlayabilir hale geldiler.

Okul ve Öğretmenle İçin Çince

Çocuklar için Çince, öğretmenlerin sınıfta kullanabilecekleri harika bir araçtır. Takip etmesi kolay ders planları, sınavlar, çalışma sayfaları ve günlük raporlar anaokul, ilkokul ve ortaokul için idealdir.