fbpx

Çocuklar için Kreol

Çocuklar için en iyi Kreol öğrenme programı. Çocuklar için Kreol dersleri, videolar, şarkılar, kitaplar ve oyunlar. DinoLingo ile çocukların Kreol öğrenmesi çok kolay.

dino-xxs img_dinos

Nasıl başlayacağım?

Örnek bir ders izleyin dinolingo app phone

Her zaman, her yerde Kreol öğrenin

Telefonda, tablette veya smart TV’de Kreol öğrenin

Kaydol

Çocuklar için Kreol

DinoLingo çocuklar için dünyanın en büyük dil öğrenme uygulamasıdır. free-sample_video

Kreol Dersler

Çocuklar animasyonlu çizgi filmler, sürprizler ve tekrarlarla dolu Kreol derslerimizi izleyerek hemen Kreol öğrenmeye başlarlar. DinoLingo’nun ödüllü Kreol dersleri ile çocuklar için Kreol öğrenme artık çok kolay.

3-games.fw

Kreol Oyunlar

Çocuklar için Kreol oyunlarının içinde hafıza eşleme, tıkla ve söyle, kelime çarkı ve sınav gibi oyunlar bulunur. Oyunlar çocukların Kreol öğrenme sürecini ölçmek için her Kreol dersinin sonrasına stratejik olarak yerleştirilmiştir. Çevrim içi Kreol oyunları, Kreol öğretiminde uzmanlar tarafından önerilmektedir.

culture-book

Kreol Hikâyeler

Çocuklar için Kreol hikâyelerin içinde masallar, halk öyküleri, klasikler ve dünyanın dört bir yanından popüler hikâyeler bulunur. Oynat butonuna dokunun ve Kreol çocuk hikâyelerini izlemeye başlayın.

vocab-book

Kreol Sesli Kitaplar

Ek olarak, Kreol kütüphanesinde çocuklar için 100’den fazla Kreol sesli kitap bulunur. Bu kitaplardaki “birlikte okuma” ve “İngilizceye çevirme” özellikleri ile çocuklar sesli kitapları hem Kreol hem de İngilizce dinleyebilirler.

8-storybooks

Kreol Kitaplar

Kreol çocuk kitapları kütüphanesi Kreol öğrenen çocuklar için muhteşem bir kaynaktır. Dünya klasikleri, kısa hikâyeler, peri masalları ve basit resim kitapları da olmak üzere kütüphanemizde hem yeni başlayan hem de ileri seviydeki Kreol öğrencileri için yüzlerce Kreol kitap bulunur.

4-flashcards

Kreol Bilgi Kartları

“Yazdırma” köşesinde sayılardan renklere ve çok daha fazlasına kadar 18 adet Kreol çalışma sayfası bulunur. Aynı zamanda yazdırılabilir hayvan resimleri sözlüğü, boyama kitabı, aktivite kitabı, yazdırılabilir ilerleme grafiği ve raporu, Kreol bayrağı ve daha birçok eğlenceli aile aktivitesi de vardır.

Kaydol

Aileler ne diyor

testimonial2

Heidi B.

Kolay Öğrenme DinoLingo’daki dersler hem çok keyifli, hem de merak uyandırıcıydı. Çocuklarım dinozorlara bayıldı ve kelime öğrendikçe kendileriyle gurur duydular. Animasyonlar çok tatlıydı, her şey kolaylıkla takip edilebilirdi. testimonial1

Paula C.

Hızlı Sonuç Çocuklarımla birlikte ben de çok hızlı bir şekilde yeni bir dil öğrenmeye başladım! Ekranda yeni bir kelime çıktıktan saniyeler sonra kelimeleri tekrarlayabilir hale geldiler.

Okul ve Öğretmenle İçin Kreol

DinoLingo Kreol programı hem evde hem de okulda kullanılabilir. Çocuklar için Kreol, öğretmenlerin sınıfta kullanabilecekleri harika bir araçtır. Takip etmesi kolay ders planları, sınavlar, çalışma sayfaları ve günlük raporlar anaokul, ilkokul ve ortaokul için idealdir.