fbpx

Çocuklar için Hırvatça

Çocuklar için en iyi Hırvatça öğrenme programı. Çocuklar için Hırvatça dersleri, videolar, şarkılar, kitaplar ve oyunlar. DinoLingo ile çocukların Hırvatça öğrenmesi çok kolay.

dino-xxs img_dinos

Nasıl başlayacağım?

Örnek bir ders izleyin dinolingo app phone

Her zaman, her yerde Hırvatça öğrenin

Telefonda, tablette veya smart TV’de Hırvatça öğrenin

Kaydol

Çocuklar için Hırvatça

DinoLingo çocuklar için dünyanın en büyük dil öğrenme uygulamasıdır. free-sample_video

Hırvatça Dersler

Çocuklar animasyonlu çizgi filmler, sürprizler ve tekrarlarla dolu Hırvatça derslerimizi izleyerek hemen Hırvatça öğrenmeye başlarlar. DinoLingo’nun ödüllü Hırvatça dersleri ile çocuklar için Hırvatça öğrenme artık çok kolay.

3-games.fw

Hırvatça Oyunlar

Çocuklar için Hırvatça oyunlarının içinde hafıza eşleme, tıkla ve söyle, kelime çarkı ve sınav gibi oyunlar bulunur. Oyunlar çocukların Hırvatça öğrenme sürecini ölçmek için her Hırvatça dersinin sonrasına stratejik olarak yerleştirilmiştir. Çevrim içi Hırvatça oyunları, Hırvatça öğretiminde uzmanlar tarafından önerilmektedir.

culture-book

Hırvatça Hikâyeler

Çocuklar için Hırvatça hikâyelerin içinde masallar, halk öyküleri, klasikler ve dünyanın dört bir yanından popüler hikâyeler bulunur. Oynat butonuna dokunun ve Hırvatça çocuk hikâyelerini izlemeye başlayın.

vocab-book

Hırvatça Sesli Kitaplar

Ek olarak, Hırvatça kütüphanesinde çocuklar için 100’den fazla Hırvatça sesli kitap bulunur. Bu kitaplardaki “birlikte okuma” ve “İngilizceye çevirme” özellikleri ile çocuklar sesli kitapları hem Hırvatça hem de İngilizce dinleyebilirler.

8-storybooks

Hırvatça Kitaplar

Hırvatça çocuk kitapları kütüphanesi Hırvatça öğrenen çocuklar için muhteşem bir kaynaktır. Dünya klasikleri, kısa hikâyeler, peri masalları ve basit resim kitapları da olmak üzere kütüphanemizde hem yeni başlayan hem de ileri seviydeki Hırvatça öğrencileri için yüzlerce Hırvatça kitap bulunur.

4-flashcards

Hırvatça Bilgi Kartları

“Yazdırma” köşesinde sayılardan renklere ve çok daha fazlasına kadar 18 adet Hırvatça çalışma sayfası bulunur. Aynı zamanda yazdırılabilir hayvan resimleri sözlüğü, boyama kitabı, aktivite kitabı, yazdırılabilir ilerleme grafiği ve raporu, Hırvatça bayrağı ve daha birçok eğlenceli aile aktivitesi de vardır.

Kaydol

Aileler ne diyor

testimonial2

Heidi B.

Kolay Öğrenme DinoLingo’daki dersler hem çok keyifli, hem de merak uyandırıcıydı. Çocuklarım dinozorlara bayıldı ve kelime öğrendikçe kendileriyle gurur duydular. Animasyonlar çok tatlıydı, her şey kolaylıkla takip edilebilirdi. testimonial1

Paula C.

Hızlı Sonuç Çocuklarımla birlikte ben de çok hızlı bir şekilde yeni bir dil öğrenmeye başladım! Ekranda yeni bir kelime çıktıktan saniyeler sonra kelimeleri tekrarlayabilir hale geldiler.

Okul ve Öğretmenle İçin Hırvatça

DinoLingo Hırvatça programı hem evde hem de okulda kullanılabilir. Çocuklar için Hırvatça, öğretmenlerin sınıfta kullanabilecekleri harika bir araçtır. Takip etmesi kolay ders planları, sınavlar, çalışma sayfaları ve günlük raporlar anaokul, ilkokul ve ortaokul için idealdir.