fbpx

Хорватська для дітей

Найкраща навчальна програма Хорватської для дітей. Хорватські уроки, відео, пісні, книги та ігри для дітей. Діти з DinoLingo дуже легко вивчать Хорватську.

dino-xxs img_dinos

Як почати?

Подивитися зразок уроку dinolingo app phone

Вивчайте Хорватську в будь-який час і в будь-якому місці

Вивчайте Хорватську на своєму телефоні, планшеті або смарт-телевізорі.

  Підписатися

Хорватська для дітей

DinoLingo є найбільшою у світі програмою для вивчення мови для дітей.

  free-sample_video

Уроки Хорватською

Діти почнуть вивчати Хорватську, як тільки вони почнуть дивитися наші уроки з Хорватської мови, наповнені мультиками, сюрпризами та повторами. Вивчення Хорватської для дітей є легким завдяки DinoLingo нагородам за навчання.

3-games.fw

Ігри Хорватською

Хорватські ігри для дітей включають в себе різні ігри, такі як знайди пару, клацніть і скажіть слово, колесо слів і вікторини. Ігри спеціально розміщуються після кожного уроку Хорватської мови для вимірювання прогресу навчання Хорватської. Хорватські онлайн-ігри часто рекомендуються експертами при викладанні Хорватської мови.

culture-book

Історії Хорватською

Хорватські історії для дітей включають в себе: байки, легенди, народні казки, класику та популярні історії з усього світу.

vocab-book

Аудіокниги Хорватською

Бібліотека Хорватської також має більше 100 Хорватських аудіокниг для дітей з функціями “читати разом” і “перекласти на англійську мову”, тому діти можуть слухати аудіозаписи цих книг як Хорватською, так і Англійською мовою.

8-storybooks

Книги Хорватською

Бібліотека Хорватських книг містить сотні Хорватських книг для дітей, таких як світові класики, оповідання, казки та основні книжки з малюнками як для початківців, так і для досвідчених учнів Хорватської мови.

4-flashcards

Картки Хорватською

Хорватські картки включають в себе: тварин, кольори, цифри, транспортні засоби, природу, одяг та багато іншого.

Підписатися

Що кажуть батьки

testimonial2

Хайді Б.

Легке навчання Я знайшов ці уроки душевними і привабливими від ДіноЛінго. Мої діти любили динозаврів і так пишалися словами, які вони вивчили. Анімація була дуже симпатичною і все було легко відслідкувати. testimonial1

Паул С.

Швидкі результати Я не міг повірити, як швидко мої дети і я почали вивчати нову мову! Вони почали повторювати нові слова лише через кілька секунд після того, як вони почули і побачили їх на екрані.

Хорватська для шкіл та вчителів

Хорватська для дітей – прекрасний інструмент для вчителів, який можна використовувати в класі. Плани уроків, вікторини, робочі таблиці та щоденні доповіді, які легко виконувати, ідеально підходять для дитячого садка та початкової школи.