fbpx

Данська для дітей

Найкраща навчальна програма Данської для дітей. Данські уроки, відео, пісні, книги та ігри для дітей. Діти з DinoLingo дуже легко вивчать Данську.

dino-xxs img_dinos

Як почати?

Подивитися зразок уроку dinolingo app phone

Вивчайте Данський в будь-який час і в будь-якому місці

Вивчайте Данський на своєму телефоні, планшеті або смарт-телевізорі.

Підписатися

Данська для дітей

DinoLingo є найбільшою у світі програмою для вивчення мови для дітей.

  free-sample_video

Уроки Данською

Наші Данські уроки роблять навчання Данської мови веселим для дітей. Діти почнуть вивчати Данський, як тільки почнуть спостерігати Данський уроки.

3-games.fw

Ігри Данською

Данські ігри для дітей включають в себе різні ігри, такі як знайди пару, клацніть і скажіть слово, колесо слів і вікторини. Ігри спеціально розміщуються після кожного уроку Данської мови для вимірювання прогресу навчання Данської. Данські онлайн-ігри часто рекомендуються експертами при викладанні Данської мови.

8-storybooks

Книги Данською

Бібліотека дитячих книг Данською – це великий ресурс для дітей, які навчаються або просто практикують Данську. Широкий вибір від початківця до просунутого. Данські книги для дітей такі як, світові класики, оповідання, казки та книжки з малюнками.

4-flashcards

Картки Данською

150 Данських навчальних листівок для дітей в одному файлі PDF – для друку. Від тварин та кольорів до транспортних засобів, та багато іншого. Ви можете легко завантажувати та друкувати Данські картки на папері формату А4. На сторінці є 10 флеш-карт, всього 15 аркушів. Ігри з картами чудово підходять для вивчення Данської для дітей.

Підписатися

Данські відео навчання для дітей

Після перегляду навчальних відео Данською мовою кілька разів, більшість дітей починають говорити Данські фрази такі як: Привіт як ти? Добре, що це? Це, До побачення, і т.д. на Данській мові.

 

Увагу

Увагу дитини захоплює використання всіх почуттів з симпатичними динозаврами, барвистими анімаціями та музикою, професійно розроблені та сконструйовані спеціально для створення основ для вивчення іноземної мови. Протягом програми Dino Lingo, інструменти та ресурси Данського навчання представлені у відповідному віку та в цікавій ігровій формі.

Повторення

Створюючи багату та привабливу середу навчання, діти незабаром почнуть органічний процес вивчення Данської мови. Інтеграція техніки повторення сприятиме підвищенню впевненості та взаємодії дитини з кожною Данською діяльністю. Спеціально спланований інтервал повторення
викликає розвиток пам’яті, що допомагає дітям говорити Данською.

Результати

Dino Lingo використовує метод повного занурення, який дозволяє дітям негайно зануритися в процес навчання Данської. Негайно захопивши їхню увагу і використовуючи техніку повторення і вікторини, діти заохочуються і раді розмовляти Данською мовою відразу, що ідеально підходить для всіх початківців.

responsive-devices-flat
Комп’ютери, планшети, телефони, смарт-телевізори

Дивіться в будь-який час, в будь-якому місці

Онлайн уроки Данської мови, відео, ігри, пісні, історії, книги, друковані аркуші, картки тощо.

Підписатися call-to-action-egg
ЗАРОБИТИ НАГРАДИ

Ігрове навчання

Вивчення Данської мови стає веселою пригодою для дітей із системою винагород. Виконуючи Данські уроки, ігри та вікторини діти вилуплюють яйця динозавриків і отримують винагороди. Використовуючи необмежену силу дитячої уяви, Данські мультфільми розважають і одночасно навчають. Діти вивчають Данську, коли вони грають і коли говорять. Данський навчальний план включає базовий словник у наступних категоріях: цифри, кольори, харчові продукти, фрукти та овочі, предмети будинку, частини тіла, сім’я, одяг, транспортні засоби, природа, тварини, алфавіт і привітання.

Що кажуть батьки

testimonial2

Хайді Б.

Легке навчання Я знайшов ці уроки душевними і привабливими від ДіноЛінго. Мої діти любили динозаврів і так пишалися словами, які вони вивчили. Анімація була дуже симпатичною і все було легко відслідкувати. testimonial1

Пол С.

Швидкі результати Я не міг повірити, як швидко мої дети і я почали вивчати нову мову! Вони почали повторювати нові слова лише через кілька секунд після того, як вони почули і побачили їх на екрані.

Данська для шкіл і вчителів

Програма DinoLingo Данської використовується як вдома, так і в школах. Данська для дітей є прекрасний інструмент для вчителів, який можна використовувати в класі. Плани уроків, вікторини, робочі таблиці та щоденні доповіді, які легко виконувати, ідеально підходять для дитячого садка та початкової школи.

Про Dino Lingo®

Dino Lingo є найбільшою у світі програмою вивчення мови в дитячій категорії, що пропонує 52 мови. Розроблено компанією Dino Lingo Inc .; Флоридська та Нью-йоркська освітня технологічна компанія. 2010-2019 Всі права захищені.