fbpx

Çocuklar için Felemenkçe

Çocuklar için en iyi Felemenkçe öğrenme programı. Çocuklar için Felemenkçe dersleri, videolar, şarkılar, kitaplar ve oyunlar. DinoLingo ile çocukların Felemenkçe öğrenmesi çok kolay.

dino-xxs img_dinos

Nasıl başlayacağım?

Örnek bir ders izleyin dinolingo app phone

Her zaman, her yerde Felemenkçe öğrenin

Telefonda, tablette veya smart TV’de Felemenkçe öğrenin

Kaydol

Çocuklar için Felemenkçe

DinoLingo çocuklar için dünyanın en büyük dil öğrenme uygulamasıdır. free-sample_video

Felemenkçe Dersler

Çocuklar animasyonlu çizgi filmler, sürprizler ve tekrarlarla dolu Felemenkçe derslerimizi izleyerek hemen Felemenkçe öğrenmeye başlarlar. DinoLingo’nun ödüllü Felemenkçe dersleri ile çocuklar için Felemenkçe öğrenme artık çok kolay.

3-games.fw

Felemenkçe Oyunlar

Çocuklar için Felemenkçe oyunlarının içinde hafıza eşleme, tıkla ve söyle, kelime çarkı ve sınav gibi oyunlar bulunur. Oyunlar çocukların Felemenkçe öğrenme sürecini ölçmek için her Felemenkçe dersinin sonrasına stratejik olarak yerleştirilmiştir. Çevrim içi Felemenkçe oyunları, Felemenkçe öğretiminde uzmanlar tarafından önerilmektedir.

2-songs.fw

Felemenkçe Çocuk Şarkıları

Çocuklar için Felemenkçe kursunun içinde Felemenkçe topraklarından on popüler Felemenkçe çocuk şarkısı bulunur. Her şarkı renkli ve eğlenceli bir videoyla gösterilir.

culture-book

Felemenkçe Hikâyeler

Çocuklar için Felemenkçe hikâyelerin içinde masallar, halk öyküleri, klasikler ve dünyanın dört bir yanından popüler hikâyeler bulunur.

vocab-book

Felemenkçe Sesli Kitaplar

Felemenkçe kütüphanesinde çocuklar için 100’den fazla Felemenkçe sesli kitap bulunur. Bu kitaplardaki “birlikte okuma” ve “İngilizceye çevirme” özellikleri ile çocuklar sesli kitapları hem Felemenkçe hem de İngilizce dinleyebilirler.

8-storybooks

Felemenkçe Kitaplar

Felemenkçe kütüphanesinde yüzlerce Felemenkçe çocuk kitabı bulunur. Hem başlangıç seviyesi, hem de ileri seviyedeki Felemenkçe öğrencilerine uygun dünya klasiklerine, kısa hikâyelere, peri masallarına ve basit resimli kitaplara ulaşılabilir.

4-flashcards

Felemenkçe Bilgi Kartları

Felemenkçe bilgi kartlarında hayvanlar, renkler, sayılar, araçlar, doğa, kıyafetler ve çok daha fazlası vardır.

Kaydol

Aileler ne diyor

testimonial2

Heidi B.

Kolay Öğrenme DinoLingo’daki dersler hem çok keyifli, hem de merak uyandırıcıydı. Çocuklarım dinozorlara bayıldı ve kelime öğrendikçe kendileriyle gurur duydular. Animasyonlar çok tatlıydı, her şey kolaylıkla takip edilebilirdi. testimonial1

Paula C.

Hızlı Sonuç Çocuklarımla birlikte ben de çok hızlı bir şekilde yeni bir dil öğrenmeye başladım! Ekranda yeni bir kelime çıktıktan saniyeler sonra kelimeleri tekrarlayabilir hale geldiler.

Okul ve Öğretmenle İçin Felemenkçe

Çocuklar için Felemenkçe, öğretmenlerin sınıfta kullanabilecekleri harika bir araçtır. Takip etmesi kolay ders planları, sınavlar, çalışma sayfaları ve günlük raporlar anaokul, ilkokul ve ortaokul için idealdir.