fbpx

Çocuklar için İngilizce

Çocuklar için en iyi İngilizce öğrenme programı. Çocuklar için İngilizce dersleri, videolar, şarkılar, kitaplar ve oyunlar. DinoLingo ile çocukların İngilizce öğrenmesi çok kolay.

dino-xxs img_dinos

Nasıl başlayacağım?

Örnek bir ders izleyin dinolingo app phone

Her zaman, her yerde İngilizce öğrenin

Telefonda, tablette veya smart TV’de İngilizce öğrenin

Kaydol

Çocuklar için İngilizce

DinoLingo çocuklar için dünyanın en büyük dil öğrenme uygulamasıdır. free-sample_video

İngilizce Dersler

Çocuklar animasyonlu çizgi filmler, sürprizler ve tekrarlarla dolu İngilizce derslerimizi izleyerek hemen İngilizce öğrenmeye başlarlar. DinoLingo’nun ödüllü İngilizce dersleri ile çocuklar için İngilizce öğrenme artık çok kolay.

3-games.fw

İngilizce Oyunlar

Çocuklar için İngilizce oyunlarının içinde hafıza eşleme, tıkla ve söyle, kelime çarkı ve sınav gibi oyunlar bulunur. Oyunlar çocukların İngilizce öğrenme sürecini ölçmek için her İngilizce dersinin sonrasına stratejik olarak yerleştirilmiştir. Çevrim içi İngilizce oyunları, İngilizce öğretiminde uzmanlar tarafından önerilmektedir.

2-songs.fw

İngilizce Çocuk Şarkıları

Çocuklar için İngilizce kursunun içinde İngilizce topraklarından on popüler İngilizce çocuk şarkısı bulunur. Her şarkı renkli ve eğlenceli bir videoyla gösterilir.

culture-book

İngilizce Hikâyeler

Çocuklar için İngilizce hikâyelerin içinde masallar, halk öyküleri, klasikler ve dünyanın dört bir yanından popüler hikâyeler bulunur.

vocab-book

İngilizce Sesli Kitaplar

İngilizce kütüphanesinde çocuklar için 100’den fazla İngilizce sesli kitap bulunur. Bu kitaplardaki “birlikte okuma” ve “İngilizceye çevirme” özellikleri ile çocuklar sesli kitapları hem İngilizce hem de İngilizce dinleyebilirler.

8-storybooks

İngilizce Kitaplar

İngilizce kütüphanesinde yüzlerce İngilizce çocuk kitabı bulunur. Hem başlangıç seviyesi, hem de ileri seviyedeki İngilizce öğrencilerine uygun dünya klasiklerine, kısa hikâyelere, peri masallarına ve basit resimli kitaplara ulaşılabilir.

4-flashcards

İngilizce Bilgi Kartları

İngilizce bilgi kartlarında hayvanlar, renkler, sayılar, araçlar, doğa, kıyafetler ve çok daha fazlası vardır.

Kaydol

Aileler ne diyor

testimonial2

Heidi B.

Kolay Öğrenme DinoLingo’daki dersler hem çok keyifli, hem de merak uyandırıcıydı. Çocuklarım dinozorlara bayıldı ve kelime öğrendikçe kendileriyle gurur duydular. Animasyonlar çok tatlıydı, her şey kolaylıkla takip edilebilirdi. testimonial1

Paula C.

Hızlı Sonuç Çocuklarımla birlikte ben de çok hızlı bir şekilde yeni bir dil öğrenmeye başladım! Ekranda yeni bir kelime çıktıktan saniyeler sonra kelimeleri tekrarlayabilir hale geldiler.

Okul ve Öğretmenle İçin İngilizce

Çocuklar için İngilizce, öğretmenlerin sınıfta kullanabilecekleri harika bir araçtır. Takip etmesi kolay ders planları, sınavlar, çalışma sayfaları ve günlük raporlar anaokul, ilkokul ve ortaokul için idealdir.