fbpx

Portugalski dla dzieci

Najlepszy Portugalski program do nauki dla dzieci. Portugalski lekcje, filmiki, piosenki, książki i gry dla dzieci. Nauka z DinoLingo łatwo przychodzi Portugalski dzieciom.

dino-xxs img_dinos

Jak zacząć?

Obejrzyj przykładową lekcję dinolingo app phone

Ucz się Portugalski zawsze i wszędzie

Ucz się Portugalski na telefonie, tablecie lub inteligentnym telewizorze.

Zapisz się

Portugalski dla dzieci

DinoLingo to największy na świecie program do nauki języków dla dzieci. free-sample_video

Portugalski Lekcje

Dzieci zaczną się uczyć Portugalski gdy tylko zaczną oglądać nasze Portugalski lekcje pełne animowanych kreskówek, niespodzianek i powtórzeń. Nauka przychodzi Portugalski dzieciom łatwo z obsypanymi nagrodami lekcjami Portugalski DinoLingo.

3-games.fw

Portugalski Gry

Portugalski różnorodne gry dla dzieci, takie jak gry pamięciowe, kliknij i powiedz, koło słów i quizy. Gry są strategicznie umieszczone po każdej Portugalski lekcji, aby zmierzyć Portugalski postęp w nauce dziecka. Gry Portugalski online są często zalecane przez ekspertów podczas nauki Portugalski języka.

2-songs.fw

Portugalski Piosenki dla dzieci

Portugalski kurs językowy dla dzieci zawiera dziesięć popularnych Portugalski piosenek dla dzieci Portugalski , a każda piosenka prezentowana jest w kolorowym filmiku.

culture-book

Portugalski Opowiadania

Portugalski opowiadania dla dzieci obejmują baśnie, legendy, opowieści ludowe, klasyki i popularne historie z całego świata.

vocab-book

Portugalski Audiobooki

Portugalski biblioteka ma również ponad100 Portugalski audiobooków dla dzieci z funkcjami “wspólnego czytania” i “tłumaczenia na angielski”, więc dzieci mogą słuchać tych audiobooków po Portugalski i po angielsku.

8-storybooks

Portugalski Książki

Portugalski biblioteka książek ma setki Portugalski książek dla dzieci, takich jak światowe klasyki, opowiadania, baśnie i podstawowe książki z obrazkami zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych Portugalski osób uczących się języka.

4-flashcards

Portugalski Fiszki

Portugalski fiszki językowe obejmują zwierzęta, kolory, numery, pojazdy, naturę, ubrania i więcej.

Zapisz się

Co mówią rodzice

testimonial2

Heidi B.

Prosta nauka Lekcje Dino Lingo są krzepiące i wciągające. testimonial1

Paula C.

Szybkie rezultaty Nie mogłam uwierzyć, jak szybko moje dzieci, oraz ja, zaczęliśmy uczyć się nowego języka! Dzieci zaczęły powtarzać nowe słowa chwilę po ich usłyszeniu i zobaczeniu na ekranie.

Portugalski Dla szkół i nauczycieli

Portugalski dla dzieci jest świetnym narzędziem dla nauczycieli do wykorzystania w klasie. Łatwe do wykonania plany lekcji, quizy, arkusze robocze i dzienne raporty są idealne do przedszkola i szkoły podstawowej.