fbpx

Çocuklar için Portekize

Çocuklar için en iyi Portekize öğrenme programı. Çocuklar için Portekize dersleri, videolar, şarkılar, kitaplar ve oyunlar. DinoLingo ile çocukların Portekize öğrenmesi çok kolay.

dino-xxs img_dinos

Nasıl başlayacağım?

Örnek bir ders izleyin dinolingo app phone

Her zaman, her yerde Portekize öğrenin

Telefonda, tablette veya smart TV’de Portekize öğrenin

Kaydol

Çocuklar için Portekize

DinoLingo çocuklar için dünyanın en büyük dil öğrenme uygulamasıdır. free-sample_video

Portekize Dersler

Çocuklar animasyonlu çizgi filmler, sürprizler ve tekrarlarla dolu Portekize derslerimizi izleyerek hemen Portekize öğrenmeye başlarlar. DinoLingo’nun ödüllü Portekize dersleri ile çocuklar için Portekize öğrenme artık çok kolay.

3-games.fw

Portekize Oyunlar

Çocuklar için Portekize oyunlarının içinde hafıza eşleme, tıkla ve söyle, kelime çarkı ve sınav gibi oyunlar bulunur. Oyunlar çocukların Portekize öğrenme sürecini ölçmek için her Portekize dersinin sonrasına stratejik olarak yerleştirilmiştir. Çevrim içi Portekize oyunları, Portekize öğretiminde uzmanlar tarafından önerilmektedir.

2-songs.fw

Portekize Çocuk Şarkıları

Çocuklar için Portekize kursunun içinde Portekize topraklarından on popüler Portekize çocuk şarkısı bulunur. Her şarkı renkli ve eğlenceli bir videoyla gösterilir.

culture-book

Portekize Hikâyeler

Çocuklar için Portekize hikâyelerin içinde masallar, halk öyküleri, klasikler ve dünyanın dört bir yanından popüler hikâyeler bulunur.

vocab-book

Portekize Sesli Kitaplar

Portekize kütüphanesinde çocuklar için 100’den fazla Portekize sesli kitap bulunur. Bu kitaplardaki “birlikte okuma” ve “İngilizceye çevirme” özellikleri ile çocuklar sesli kitapları hem Portekize hem de İngilizce dinleyebilirler.

8-storybooks

Portekize Kitaplar

Portekize kütüphanesinde yüzlerce Portekize çocuk kitabı bulunur. Hem başlangıç seviyesi, hem de ileri seviyedeki Portekize öğrencilerine uygun dünya klasiklerine, kısa hikâyelere, peri masallarına ve basit resimli kitaplara ulaşılabilir.

4-flashcards

Portekize Bilgi Kartları

Portekize bilgi kartlarında hayvanlar, renkler, sayılar, araçlar, doğa, kıyafetler ve çok daha fazlası vardır.

Kaydol

Aileler ne diyor

testimonial2

Heidi B.

Kolay Öğrenme DinoLingo’daki dersler hem çok keyifli, hem de merak uyandırıcıydı. Çocuklarım dinozorlara bayıldı ve kelime öğrendikçe kendileriyle gurur duydular. Animasyonlar çok tatlıydı, her şey kolaylıkla takip edilebilirdi. testimonial1

Paula C.

Hızlı Sonuç Çocuklarımla birlikte ben de çok hızlı bir şekilde yeni bir dil öğrenmeye başladım! Ekranda yeni bir kelime çıktıktan saniyeler sonra kelimeleri tekrarlayabilir hale geldiler.

Okul ve Öğretmenle İçin Portekize

Çocuklar için Portekize, öğretmenlerin sınıfta kullanabilecekleri harika bir araçtır. Takip etmesi kolay ders planları, sınavlar, çalışma sayfaları ve günlük raporlar anaokul, ilkokul ve ortaokul için idealdir.