fbpx

Португальська для дітей

Найкраща навчальна програма Португальської для дітей. Португальські уроки, відео, пісні, книги та ігри для дітей. Діти з DinoLingo дуже легко вивчать Португальську.

dino-xxs img_dinos

Як почати?

Подивитися зразок уроку dinolingo app phone

Вивчайте Португальський в будь-який час і в будь-якому місці

Вивчайте Португальський на своєму телефоні, планшеті або смарт-телевізорі.

Підписатися

Португальська для дітей

DinoLingo є найбільшою у світі програмою для вивчення мови для дітей.

free-sample_video

Уроки Португальською

Діти почнуть вивчати Португальську, як тільки вони почнуть дивитися наші уроки з Португальської мови, наповнені мультиками, сюрпризами та повторами. Вивчення Португальської для дітей є легким завдяки DinoLingo нагородам за навчання.

3-games.fw

Ігри Португальською

Португальські ігри для дітей включають в себе різні ігри, такі як знайди пару, клацніть і скажіть слово, колесо слів і вікторини. Ігри спеціально розміщуються після кожного уроку Португальської мови для вимірювання прогресу навчання Португальської. Португальські онлайн-ігри часто рекомендуються експертами при викладанні Португальської мови.

2-songs.fw

Пісні дитячі Португальською

Курс Португальської мови для дітей включає в себе десять популярних Португальських дитячих пісень і кожна пісня представлена в барвистому відео.

culture-book

Історії Португальською

Португальські історії для дітей включають в себе: байки, легенди, народні казки, класику та популярні історії з усього світу.

vocab-book

Аудіокниги Португальською

Бібліотека Португальської також має більше 100 Португальських аудіокниг для дітей з функціями “читати разом” і “перекласти на англійську мову”, тому діти можуть слухати аудіозаписи цих книг як Португальською, так і Англійською мовою.

8-storybooks

Книги Португальською

Бібліотека Португальських книг містить сотні Португальських книг для дітей, таких як світові класики, оповідання, казки та основні книжки з малюнками як для початківців, так і для досвідчених учнів Португальської мови.

4-flashcards

Картки Португальською

Португальські картки включають в себе: тварин, кольори, цифри, транспортні засоби, природу, одяг та багато іншого.

Підписатися

Що кажуть батьки

testimonial2

Хайді Б.

Легке навчання Я знайшов ці уроки душевними і привабливими від ДіноЛінго. Мої діти любили динозаврів і так пишалися словами, які вони вивчили. Анімація була дуже симпатичною і все було легко відслідкувати. testimonial1

Паул С.

Швидкі результати Я не міг повірити, як швидко мої дети і я почали вивчати нову мову! Вони почали повторювати нові слова лише через кілька секунд після того, як вони почули і побачили їх на екрані.

Португальська для шкіл та вчителів

Португальська для дітей – прекрасний інструмент для вчителів, який можна використовувати в класі. Плани уроків, вікторини, робочі таблиці та щоденні доповіді, які легко виконувати, ідеально підходять для дитячого садка та початкової школи.