fbpx

Çocuklar için Fransızca

Çocuklar için en iyi Fransızca öğrenme programı. Çocuklar için Fransızca dersleri, videolar, şarkılar, kitaplar ve oyunlar. DinoLingo ile çocukların Fransızca öğrenmesi çok kolay.

dino-xxs img_dinos

Nasıl başlayacağım?

Örnek bir ders izleyin dinolingo app phone

Her zaman, her yerde Fransızca öğrenin

Telefonda, tablette veya smart TV’de Fransızca öğrenin

Kaydol

Çocuklar için Fransızca

DinoLingo çocuklar için dünyanın en büyük dil öğrenme uygulamasıdır. free-sample_video

Fransızca Dersler

Çocuklar animasyonlu çizgi filmler, sürprizler ve tekrarlarla dolu Fransızca derslerimizi izleyerek hemen Fransızca öğrenmeye başlarlar. DinoLingo’nun ödüllü Fransızca dersleri ile çocuklar için Fransızca öğrenme artık çok kolay.

3-games.fw

Fransızca Oyunlar

Çocuklar için Fransızca oyunlarının içinde hafıza eşleme, tıkla ve söyle, kelime çarkı ve sınav gibi oyunlar bulunur. Oyunlar çocukların Fransızca öğrenme sürecini ölçmek için her Fransızca dersinin sonrasına stratejik olarak yerleştirilmiştir. Çevrim içi Fransızca oyunları, Fransızca öğretiminde uzmanlar tarafından önerilmektedir.

2-songs.fw

Fransızca Çocuk Şarkıları

Çocuklar için Fransızca kursunun içinde Fransızca topraklarından on popüler Fransızca çocuk şarkısı bulunur. Her şarkı renkli ve eğlenceli bir videoyla gösterilir.

culture-book

Fransızca Hikâyeler

Çocuklar için Fransızca hikâyelerin içinde masallar, halk öyküleri, klasikler ve dünyanın dört bir yanından popüler hikâyeler bulunur.

vocab-book

Fransızca Sesli Kitaplar

Fransızca kütüphanesinde çocuklar için 100’den fazla Fransızca sesli kitap bulunur. Bu kitaplardaki “birlikte okuma” ve “İngilizceye çevirme” özellikleri ile çocuklar sesli kitapları hem Fransızca hem de İngilizce dinleyebilirler.

8-storybooks

Fransızca Kitaplar

Fransızca kütüphanesinde yüzlerce Fransızca çocuk kitabı bulunur. Hem başlangıç seviyesi, hem de ileri seviyedeki Fransızca öğrencilerine uygun dünya klasiklerine, kısa hikâyelere, peri masallarına ve basit resimli kitaplara ulaşılabilir.

4-flashcards

Fransızca Bilgi Kartları

Fransızca bilgi kartlarında hayvanlar, renkler, sayılar, araçlar, doğa, kıyafetler ve çok daha fazlası vardır.

Kaydol

Aileler ne diyor

testimonial2

Heidi B.

Kolay Öğrenme DinoLingo’daki dersler hem çok keyifli, hem de merak uyandırıcıydı. Çocuklarım dinozorlara bayıldı ve kelime öğrendikçe kendileriyle gurur duydular. Animasyonlar çok tatlıydı, her şey kolaylıkla takip edilebilirdi. testimonial1

Paula C.

Hızlı Sonuç Çocuklarımla birlikte ben de çok hızlı bir şekilde yeni bir dil öğrenmeye başladım! Ekranda yeni bir kelime çıktıktan saniyeler sonra kelimeleri tekrarlayabilir hale geldiler.

Okul ve Öğretmenle İçin Fransızca

Çocuklar için Fransızca, öğretmenlerin sınıfta kullanabilecekleri harika bir araçtır. Takip etmesi kolay ders planları, sınavlar, çalışma sayfaları ve günlük raporlar anaokul, ilkokul ve ortaokul için idealdir.