fbpx

Çocuklar için Almanca

Çocuklar için en iyi Almanca öğrenme programı. Çocuklar için Almanca dersleri, videolar, şarkılar, kitaplar ve oyunlar. DinoLingo ile çocukların Almanca öğrenmesi çok kolay.

dino-xxs img_dinos

Nasıl başlayacağım?

Örnek bir ders izleyin dinolingo app phone

Her zaman, her yerde Almanca öğrenin

Telefonda, tablette veya smart TV’de Almanca öğrenin

Kaydol

Çocuklar için Almanca

DinoLingo çocuklar için dünyanın en büyük dil öğrenme uygulamasıdır. free-sample_video

Almanca Dersler

Çocuklar animasyonlu çizgi filmler, sürprizler ve tekrarlarla dolu Almanca derslerimizi izleyerek hemen Almanca öğrenmeye başlarlar. DinoLingo’nun ödüllü Almanca dersleri ile çocuklar için Almanca öğrenme artık çok kolay.

3-games.fw

Almanca Oyunlar

Çocuklar için Almanca oyunlarının içinde hafıza eşleme, tıkla ve söyle, kelime çarkı ve sınav gibi oyunlar bulunur. Oyunlar çocukların Almanca öğrenme sürecini ölçmek için her Almanca dersinin sonrasına stratejik olarak yerleştirilmiştir. Çevrim içi Almanca oyunları, Almanca öğretiminde uzmanlar tarafından önerilmektedir.

2-songs.fw

Almanca Çocuk Şarkıları

Çocuklar için Almanca kursunun içinde Almanca topraklarından on popüler Almanca çocuk şarkısı bulunur. Her şarkı renkli ve eğlenceli bir videoyla gösterilir.

culture-book

Almanca Hikâyeler

Çocuklar için Almanca hikâyelerin içinde masallar, halk öyküleri, klasikler ve dünyanın dört bir yanından popüler hikâyeler bulunur.

vocab-book

Almanca Sesli Kitaplar

Almanca kütüphanesinde çocuklar için 100’den fazla Almanca sesli kitap bulunur. Bu kitaplardaki “birlikte okuma” ve “İngilizceye çevirme” özellikleri ile çocuklar sesli kitapları hem Almanca hem de İngilizce dinleyebilirler.

8-storybooks

Almanca Kitaplar

Almanca kütüphanesinde yüzlerce Almanca çocuk kitabı bulunur. Hem başlangıç seviyesi, hem de ileri seviyedeki Almanca öğrencilerine uygun dünya klasiklerine, kısa hikâyelere, peri masallarına ve basit resimli kitaplara ulaşılabilir.

4-flashcards

Almanca Bilgi Kartları

Almanca bilgi kartlarında hayvanlar, renkler, sayılar, araçlar, doğa, kıyafetler ve çok daha fazlası vardır.

Kaydol

Aileler ne diyor

testimonial2

Heidi B.

Kolay Öğrenme DinoLingo’daki dersler hem çok keyifli, hem de merak uyandırıcıydı. Çocuklarım dinozorlara bayıldı ve kelime öğrendikçe kendileriyle gurur duydular. Animasyonlar çok tatlıydı, her şey kolaylıkla takip edilebilirdi. testimonial1

Paula C.

Hızlı Sonuç Çocuklarımla birlikte ben de çok hızlı bir şekilde yeni bir dil öğrenmeye başladım! Ekranda yeni bir kelime çıktıktan saniyeler sonra kelimeleri tekrarlayabilir hale geldiler.

Okul ve Öğretmenle İçin Almanca

Çocuklar için Almanca, öğretmenlerin sınıfta kullanabilecekleri harika bir araçtır. Takip etmesi kolay ders planları, sınavlar, çalışma sayfaları ve günlük raporlar anaokul, ilkokul ve ortaokul için idealdir.