fbpx

Німецька для дітей

Найкраща навчальна програма Німецької для дітей. Німецькі уроки, відео, пісні, книги та ігри для дітей. Діти з DinoLingo дуже легко вивчать Німецьку.

dino-xxs img_dinos

Як почати?

Подивитися зразок уроку dinolingo app phone

Вивчайте Німецьку мову в будь-який час і в будь-якому місці

Вивчайте Німецьку на своєму телефоні, планшеті або смарт-телевізорі.

Підписатися

Німецька для дітей

DinoLingo є найбільшою у світі програмою для вивчення мови для дітей.

free-sample_video

Уроки Німецькою

Діти почнуть вивчати Німецьку, як тільки вони почнуть дивитися наші уроки з Німецької мови, наповнені мультиками, сюрпризами та повторами. Вивчення Німецької для дітей є легким завдяки DinoLingo нагородам за навчання.

3-games.fw

Ігри Німецькою

Німецькі ігри для дітей включають в себе різні ігри, такі як знайди пару, клацніть і скажіть слово, колесо слів і вікторини. Ігри спеціально розміщуються після кожного уроку Німецької мови для вимірювання прогресу навчання Німецької. Німецькі онлайн-ігри часто рекомендуються експертами при викладанні Німецької мови.

2-songs.fw

Пісні дитячі Німецькою

Курс Німецької мови для дітей включає в себе десять популярних Німецьких дитячих пісень і кожна пісня представлена в барвистому відео.

culture-book

Історії Німецькою

Німецькі історії для дітей включають в себе: байки, легенди, народні казки, класику та популярні історії з усього світу.

vocab-book

Аудіокниги Німецькою

Бібліотека Німецької також має більше 100 Німецьких аудіокниг для дітей з функціями “читати разом” і “перекласти на англійську мову”, тому діти можуть слухати аудіозаписи цих книг як Німецькою, так і Англійською мовою.

8-storybooks

Книги Німецькою

Бібліотека Німецьких книг містить сотні Німецьких книг для дітей, таких як світові класики, оповідання, казки та основні книжки з малюнками як для початківців, так і для досвідчених учнів Німецької мови.

4-flashcards

Картки Німецькою

Німецькі картки включають в себе: тварин, кольори, цифри, транспортні засоби, природу, одяг та багато іншого.

Підписатися

Що кажуть батьки

testimonial2

Хайді Б.

Легке навчання Я знайшов ці уроки душевними і привабливими від ДіноЛінго. Мої діти любили динозаврів і так пишалися словами, які вони вивчили. Анімація була дуже симпатичною і все було легко відслідкувати. testimonial1

Паул С.

Швидкі результати Я не міг повірити, як швидко мої дети і я почали вивчати нову мову! Вони почали повторювати нові слова лише через кілька секунд після того, як вони почули і побачили їх на екрані.

Німецька для шкіл та вчителів

Німецька для дітей – прекрасний інструмент для вчителів, який можна використовувати в класі. Плани уроків, вікторини, робочі таблиці та щоденні доповіді, які легко виконувати, ідеально підходять для дитячого садка та початкової школи.