fbpx

Çocuklar için Yunanca

Çocuklar için en iyi Yunanca öğrenme programı. Çocuklar için Yunanca dersleri, videolar, şarkılar, kitaplar ve oyunlar. DinoLingo ile çocukların Yunanca öğrenmesi çok kolay.

dino-xxs img_dinos

Nasıl başlayacağım?

Örnek bir ders izleyin dinolingo app phone

Her zaman, her yerde Yunanca öğrenin

Telefonda, tablette veya smart TV’de Yunanca öğrenin

Kaydol

Çocuklar için Yunanca

DinoLingo çocuklar için dünyanın en büyük dil öğrenme uygulamasıdır. free-sample_video

Yunanca Dersler

Çocuklar animasyonlu çizgi filmler, sürprizler ve tekrarlarla dolu Yunanca derslerimizi izleyerek hemen Yunanca öğrenmeye başlarlar. DinoLingo’nun ödüllü Yunanca dersleri ile çocuklar için Yunanca öğrenme artık çok kolay.

3-games.fw

Yunanca Oyunlar

Çocuklar için Yunanca oyunlarının içinde hafıza eşleme, tıkla ve söyle, kelime çarkı ve sınav gibi oyunlar bulunur. Oyunlar çocukların Yunanca öğrenme sürecini ölçmek için her Yunanca dersinin sonrasına stratejik olarak yerleştirilmiştir. Çevrim içi Yunanca oyunları, Yunanca öğretiminde uzmanlar tarafından önerilmektedir.

2-songs.fw

Yunanca Çocuk Şarkıları

Çocuklar için Yunanca kursunun içinde Yunanca topraklarından on popüler Yunanca çocuk şarkısı bulunur. Her şarkı renkli ve eğlenceli bir videoyla gösterilir.

culture-book

Yunanca Hikâyeler

Çocuklar için Yunanca hikâyelerin içinde masallar, halk öyküleri, klasikler ve dünyanın dört bir yanından popüler hikâyeler bulunur.

vocab-book

Yunanca Sesli Kitaplar

Yunanca kütüphanesinde çocuklar için 100’den fazla Yunanca sesli kitap bulunur. Bu kitaplardaki “birlikte okuma” ve “İngilizceye çevirme” özellikleri ile çocuklar sesli kitapları hem Yunanca hem de İngilizce dinleyebilirler.

8-storybooks

Yunanca Kitaplar

Yunanca kütüphanesinde yüzlerce Yunanca çocuk kitabı bulunur. Hem başlangıç seviyesi, hem de ileri seviyedeki Yunanca öğrencilerine uygun dünya klasiklerine, kısa hikâyelere, peri masallarına ve basit resimli kitaplara ulaşılabilir.

4-flashcards

Yunanca Bilgi Kartları

Yunanca bilgi kartlarında hayvanlar, renkler, sayılar, araçlar, doğa, kıyafetler ve çok daha fazlası vardır.

Kaydol

Aileler ne diyor

testimonial2

Heidi B.

Kolay Öğrenme DinoLingo’daki dersler hem çok keyifli, hem de merak uyandırıcıydı. Çocuklarım dinozorlara bayıldı ve kelime öğrendikçe kendileriyle gurur duydular. Animasyonlar çok tatlıydı, her şey kolaylıkla takip edilebilirdi. testimonial1

Paula C.

Hızlı Sonuç Çocuklarımla birlikte ben de çok hızlı bir şekilde yeni bir dil öğrenmeye başladım! Ekranda yeni bir kelime çıktıktan saniyeler sonra kelimeleri tekrarlayabilir hale geldiler.

Okul ve Öğretmenle İçin Yunanca

Çocuklar için Yunanca, öğretmenlerin sınıfta kullanabilecekleri harika bir araçtır. Takip etmesi kolay ders planları, sınavlar, çalışma sayfaları ve günlük raporlar anaokul, ilkokul ve ortaokul için idealdir.