fbpx

Język gudżarati dla dzieci

Najlepszy Język gudżarati program do nauki dla dzieci. Język gudżarati lekcje, filmiki, piosenki, książki i gry dla dzieci. Nauka z DinoLingo łatwo przychodzi Język gudżarati dzieciom.

dino-xxs img_dinos

Jak zacząć?

Obejrzyj przykładową lekcję dinolingo app phone

Ucz się Język gudżarati zawsze i wszędzie

Ucz się Język gudżarati na telefonie, tablecie lub inteligentnym telewizorze.

Zapisz się

Język gudżarati dla dzieci

DinoLingo to największy na świecie program do nauki języków dla dzieci.

free-sample_video

Język gudżarati Lekcje

Nasze Język gudżarati lekcje sprawiają, że Język gudżarati nauka jest przyjemna dla dzieci. Dzieci zaczną się uczyć Język gudżarati , gdy tylko zaczną oglądać Język gudżarati lekcje.

3-games.fw

Język gudżarati Gry

Język gudżarati różnorodne gry dla dzieci, takie jak gry pamięciowe, kliknij i powiedz, koło słów i quizy. Gry są strategicznie umieszczone po każdej Język gudżarati lekcji, aby zmierzyć Język gudżarati postęp w nauce dziecka. Gry Język gudżarati online są często zalecane przez ekspertów podczas nauki Język gudżarati języka.

8-storybooks

Język gudżarati Książki

Język gudżarati biblioteka dla dzieci jest świetnym źródłem do nauki lub ćwiczenia Język gudżarati języka. Od poziomu podstawowego po zaawansowany, dostępny jest szeroki wybór Język gudżarati książek dla dzieci, takich jak światowe klasyki, krótkie opowiadania, baśnie i książki obrazkowe.

4-flashcards

Język gudżarati Fiszki

Wydrukuj 150 Język gudżarati fiszek dla dzieci w jednym pliku pdf. Od zwierząt przez kolory, aż do pojazdów, i więcej, z łatwością możesz pobrać i wydrukować Język gudżarati fiszki na formacie listowym lub A4. Na każdej stronie znajduje się 10 fiszek, więc łącznie jest 15 kartek. Fiszki są świetną metodą nauki Język gudżarati dla dzieci.

Zapisz się

Język gudżarati filmy edukacyjne dla dzieci

Po kilkukrotnym obejrzeniu Język gudżarati filmów edukacyjnych, większość dzieci uczy się Język gudżarati takich zwrotów, jak; Dzień dobry, Jak się masz? Dobrze, Co to? To jest, Do widzenia, itd. w języku Język gudżarati .

Uwaga

Uwaga dziecka jest skupiona na wykorzystaniu wszystkich zmysłów dzięki uroczym dinozaurom, kolorowym animacjom i muzyce, profesjonalnie zaprojektowanej i stworzonej po to, aby budować podstawy do nauki języka obcego. W całym programie Dino Lingo, Język gudżarati narzędzia i zasoby do nauki są prezentowane w sposób przyjemny i dopasowany do wieku dziecka.

Powtórzenia

Dzięki bogatemu i atrakcyjnemu środowisku nauki, dzieci szybko rozpoczną organiczny proces nauki Język gudżarati języka. Wprowadzenie techniki powtarzania zwiększy pewność siebie dziecka i zaangażowanie w każde Język gudżarati ćwiczenie. Strategicznie zaplanowane interwały są wykorzystywane do rozwoju pamięci, co pomaga dzieciom mówić Język gudżarati .

Rezultaty

Dino Lingo stosuje metodę całkowitego zanurzenia, co pozwala dzieciom na szybkie zanurzenie się w Język gudżarati procesie nauki. Poprzez natychmiastowe uchwycenie ich uwagi i wykorzystanie technik powtarzania oraz quizów, dzieci są zachęcone i podekscytowane, aby od razu mówić Język gudżarati , co jest idealne dla wszystkich początkujących.

responsive-devices-flat
Komputery, tablety, telefony, inteligentne telewizory

Oglądaj zawsze i wszędzie

Lekcje Język gudżarati online, filmiki, gry, piosenki, opowiadania, książki, zestawy zadań do wydruku, fiszki, i więcej.

Zapisz się call-to-action-egg
ZDOBYWAJ NAGRODY

Nauka oparta o zabawę

Nauka Język gudżarati staje się przyjemną przygodą z systemem nagród. Dzieci wykluwają jaja dinozaurów i wygrywają nagrody niespodzianki za ukończenie Język gudżarati lekcji, gier i quizów. Wykorzystując nieograniczoną moc dziecięcej wyobraźni, Język gudżarati kreskówki zapewniają rozrywkę podczas nauki. Dzieci uczą się Język gudżarati podczas zabawy i rozmowy. Nasz Język gudżarati program nauczania obejmuje podstawowe słownictwo z następujących kategorii: Liczby, Kolory, Jedzenie, Owoce i Warzywa, Przedmioty domowe, Części ciała, Rodzina, Ubrania, Pojazdy, Natura, Zwierzęta, Alfabet i Powitania po Język gudżarati .

Co mówią rodzice

testimonial2

Heidi B.

Prosta nauka Lekcje Dino Lingo są krzepiące i wciągające. testimonial1

Paula C.

Szybkie rezultaty Nie mogłam uwierzyć, jak szybko moje dzieci, oraz ja, zaczęliśmy uczyć się nowego języka! Dzieci zaczęły powtarzać nowe słowa chwilę po ich usłyszeniu i zobaczeniu na ekranie.

Język gudżarati Dla szkół i nauczycieli

Program DinoLingo Język gudżarati wykorzystywany jest w domach i w szkołach. Język gudżarati dla dzieci jest świetnym narzędziem dla nauczycieli do wykorzystania w klasie. Łatwe do wykonania plany lekcji, quizy, arkusze robocze i dzienne raporty są idealne do przedszkola i szkoły podstawowej.

O Dino Lingo®

Dino Lingo jest największym na świecie programem do nauki języków dla dzieci i oferuje 52 języki. Stworzony przez Dino Lingo Inc.; firmę zajmującą się technologią edukacyjną z siedzibami na Florydzie i w Nowym Jorku. 2010-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone.