fbpx

Çocuklar için İbranice

Çocuklar için en iyi İbranice öğrenme programı. Çocuklar için İbranice dersleri, videolar, şarkılar, kitaplar ve oyunlar. DinoLingo ile çocukların İbranice öğrenmesi çok kolay.

dino-xxs img_dinos

Nasıl başlayacağım?

Örnek bir ders izleyin dinolingo app phone

Her zaman, her yerde İbranice öğrenin

Telefonda, tablette veya smart TV’de İbranice öğrenin

Kaydol

Çocuklar için İbranice

DinoLingo çocuklar için dünyanın en büyük dil öğrenme uygulamasıdır. free-sample_video

İbranice Dersler

Çocuklar animasyonlu çizgi filmler, sürprizler ve tekrarlarla dolu İbranice derslerimizi izleyerek hemen İbranice öğrenmeye başlarlar. DinoLingo’nun ödüllü İbranice dersleri ile çocuklar için İbranice öğrenme artık çok kolay.

3-games.fw

İbranice Oyunlar

Çocuklar için İbranice oyunlarının içinde hafıza eşleme, tıkla ve söyle, kelime çarkı ve sınav gibi oyunlar bulunur. Oyunlar çocukların İbranice öğrenme sürecini ölçmek için her İbranice dersinin sonrasına stratejik olarak yerleştirilmiştir. Çevrim içi İbranice oyunları, İbranice öğretiminde uzmanlar tarafından önerilmektedir.

culture-book

İbranice Hikâyeler

Çocuklar için İbranice hikâyelerin içinde masallar, halk öyküleri, klasikler ve dünyanın dört bir yanından popüler hikâyeler bulunur. Oynat butonuna dokunun ve İbranice çocuk hikâyelerini izlemeye başlayın.

vocab-book

İbranice Sesli Kitaplar

Ek olarak, İbranice kütüphanesinde çocuklar için 100’den fazla İbranice sesli kitap bulunur. Bu kitaplardaki “birlikte okuma” ve “İngilizceye çevirme” özellikleri ile çocuklar sesli kitapları hem İbranice hem de İngilizce dinleyebilirler.

8-storybooks

İbranice Kitaplar

İbranice çocuk kitapları kütüphanesi İbranice öğrenen çocuklar için muhteşem bir kaynaktır. Dünya klasikleri, kısa hikâyeler, peri masalları ve basit resim kitapları da olmak üzere kütüphanemizde hem yeni başlayan hem de ileri seviydeki İbranice öğrencileri için yüzlerce İbranice kitap bulunur.

4-flashcards

İbranice Bilgi Kartları

“Yazdırma” köşesinde sayılardan renklere ve çok daha fazlasına kadar 18 adet İbranice çalışma sayfası bulunur. Aynı zamanda yazdırılabilir hayvan resimleri sözlüğü, boyama kitabı, aktivite kitabı, yazdırılabilir ilerleme grafiği ve raporu, İbranice bayrağı ve daha birçok eğlenceli aile aktivitesi de vardır.

Kaydol

Aileler ne diyor

testimonial2

Heidi B.

Kolay Öğrenme DinoLingo’daki dersler hem çok keyifli, hem de merak uyandırıcıydı. Çocuklarım dinozorlara bayıldı ve kelime öğrendikçe kendileriyle gurur duydular. Animasyonlar çok tatlıydı, her şey kolaylıkla takip edilebilirdi. testimonial1

Paula C.

Hızlı Sonuç Çocuklarımla birlikte ben de çok hızlı bir şekilde yeni bir dil öğrenmeye başladım! Ekranda yeni bir kelime çıktıktan saniyeler sonra kelimeleri tekrarlayabilir hale geldiler.

Okul ve Öğretmenle İçin İbranice

DinoLingo İbranice programı hem evde hem de okulda kullanılabilir. Çocuklar için İbranice, öğretmenlerin sınıfta kullanabilecekleri harika bir araçtır. Takip etmesi kolay ders planları, sınavlar, çalışma sayfaları ve günlük raporlar anaokul, ilkokul ve ortaokul için idealdir.