fbpx

Іврит для дітей

Найкраща навчальна програма Івриту для дітей. Івритові уроки, відео, пісні, книги та ігри для дітей. Діти з DinoLingo дуже легко вивчать Іврит.

  dino-xxs img_dinos

Як почати?

Подивитися зразок уроку dinolingo app phone

Вивчайте Іврит в будь-який час і в будь-якому місці

Вивчайте Іврит на своєму телефоні, планшеті або смарт-телевізорі.

Підписатися

Іврит для дітей

DinoLingo є найбільшою у світі програмою для вивчення мови для дітей.

free-sample_video

Уроки Івритською

Діти почнуть вивчати Іврит, як тільки вони почнуть дивитися наші уроки на Івриті, наповнені мультиками, сюрпризами та повторами. Вивчення Івриту для дітей є легким завдяки DinoLingo нагородам за навчання.

3-games.fw

Ігри Івритською

Івритові ігри для дітей включають в себе різні ігри, такі як знайди пару, клацніть і скажіть слово, колесо слів і вікторини. Ігри спеціально розміщуються після кожного уроку Івритської для вимірювання прогресу навчання Івриту. Івритові онлайн-ігри часто рекомендуються експертами при викладанні Івритської мови.

culture-book

Історії Івритською

Івритові історії для дітей включають в себе: байки, легенди, народні казки, класику та популярні історії з усього світу.

vocab-book

Аудіокниги Івритською

Бібліотека Івриту також має більше 100 Івритських аудіокниг для дітей з функціями “читати разом” і “перекласти на англійську мову”, тому діти можуть слухати аудіозаписи цих книг як Івритською, так і Англійською мовою.

8-storybooks

Книги Іврітською

Бібліотека Івритських книг містить сотні Івритських книг для дітей, таких як світові класики, оповідання, казки та основні книжки з малюнками як для початківців, так і для досвідчених учнів Івритської мови.

4-flashcards

Картки Іврітською

Івритові картки включають в себе: тварин, кольори, цифри, транспортні засоби, природу, одяг та багато іншого.

Підписатися

Що кажуть батьки

testimonial2

Хайді Б.

Легке навчання Я знайшов ці уроки душевними і привабливими від ДіноЛінго. Мої діти любили динозаврів і так пишалися словами, які вони вивчили. Анімація була дуже симпатичною і все було легко відслідкувати. testimonial1

Паул С.

Швидкі результати Я не міг повірити, як швидко мої дети і я почали вивчати нову мову! Вони почали повторювати нові слова лише через кілька секунд після того, як вони почули і побачили їх на екрані.

Іврит для шкіл та вчителів

Іврит для дітей – прекрасний інструмент для вчителів, який можна використовувати в класі. Плани уроків, вікторини, робочі таблиці та щоденні доповіді, які легко виконувати, ідеально підходять для дитячого садка та початкової школи.