fbpx

Çocuklar için Hintçe

Çocuklar için en iyi Hintçe öğrenme programı. Çocuklar için Hintçe dersleri, videolar, şarkılar, kitaplar ve oyunlar. DinoLingo ile çocukların Hintçe öğrenmesi çok kolay.

dino-xxs img_dinos

Nasıl başlayacağım?

Örnek bir ders izleyin dinolingo app phone

Her zaman, her yerde Hintçe öğrenin

Telefonda, tablette veya smart TV’de Hintçe öğrenin

Kaydol

Çocuklar için Hintçe

DinoLingo çocuklar için dünyanın en büyük dil öğrenme uygulamasıdır. free-sample_video

Hintçe Dersler

Çocuklar animasyonlu çizgi filmler, sürprizler ve tekrarlarla dolu Hintçe derslerimizi izleyerek hemen Hintçe öğrenmeye başlarlar. DinoLingo’nun ödüllü Hintçe dersleri ile çocuklar için Hintçe öğrenme artık çok kolay.

3-games.fw

Hintçe Oyunlar

Çocuklar için Hintçe oyunlarının içinde hafıza eşleme, tıkla ve söyle, kelime çarkı ve sınav gibi oyunlar bulunur. Oyunlar çocukların Hintçe öğrenme sürecini ölçmek için her Hintçe dersinin sonrasına stratejik olarak yerleştirilmiştir. Çevrim içi Hintçe oyunları, Hintçe öğretiminde uzmanlar tarafından önerilmektedir.

culture-book

Hintçe Hikâyeler

Çocuklar için Hintçe hikâyelerin içinde masallar, halk öyküleri, klasikler ve dünyanın dört bir yanından popüler hikâyeler bulunur. Oynat butonuna dokunun ve Hintçe çocuk hikâyelerini izlemeye başlayın.

vocab-book

Hintçe Sesli Kitaplar

Ek olarak, Hintçe kütüphanesinde çocuklar için 100’den fazla Hintçe sesli kitap bulunur. Bu kitaplardaki “birlikte okuma” ve “İngilizceye çevirme” özellikleri ile çocuklar sesli kitapları hem Hintçe hem de İngilizce dinleyebilirler.

8-storybooks

Hintçe Kitaplar

Hintçe çocuk kitapları kütüphanesi Hintçe öğrenen çocuklar için muhteşem bir kaynaktır. Dünya klasikleri, kısa hikâyeler, peri masalları ve basit resim kitapları da olmak üzere kütüphanemizde hem yeni başlayan hem de ileri seviydeki Hintçe öğrencileri için yüzlerce Hintçe kitap bulunur.

4-flashcards

Hintçe Bilgi Kartları

“Yazdırma” köşesinde sayılardan renklere ve çok daha fazlasına kadar 18 adet Hintçe çalışma sayfası bulunur. Aynı zamanda yazdırılabilir hayvan resimleri sözlüğü, boyama kitabı, aktivite kitabı, yazdırılabilir ilerleme grafiği ve raporu, Hintçe bayrağı ve daha birçok eğlenceli aile aktivitesi de vardır.

Kaydol

Aileler ne diyor

testimonial2

Heidi B.

Kolay Öğrenme DinoLingo’daki dersler hem çok keyifli, hem de merak uyandırıcıydı. Çocuklarım dinozorlara bayıldı ve kelime öğrendikçe kendileriyle gurur duydular. Animasyonlar çok tatlıydı, her şey kolaylıkla takip edilebilirdi. testimonial1

Paula C.

Hızlı Sonuç Çocuklarımla birlikte ben de çok hızlı bir şekilde yeni bir dil öğrenmeye başladım! Ekranda yeni bir kelime çıktıktan saniyeler sonra kelimeleri tekrarlayabilir hale geldiler.

Okul ve Öğretmenle İçin Hintçe

DinoLingo Hintçe programı hem evde hem de okulda kullanılabilir. Çocuklar için Hintçe, öğretmenlerin sınıfta kullanabilecekleri harika bir araçtır. Takip etmesi kolay ders planları, sınavlar, çalışma sayfaları ve günlük raporlar anaokul, ilkokul ve ortaokul için idealdir.