fbpx

Çocuklar için Macarca

Çocuklar için en iyi Macarca öğrenme programı. Çocuklar için Macarca dersleri, videolar, şarkılar, kitaplar ve oyunlar. DinoLingo ile çocukların Macarca öğrenmesi çok kolay.

dino-xxs img_dinos

Nasıl başlayacağım?

Örnek bir ders izleyin dinolingo app phone

Her zaman, her yerde Macarca öğrenin

Telefonda, tablette veya smart TV’de Macarca öğrenin

Kaydol

Çocuklar için Macarca

DinoLingo çocuklar için dünyanın en büyük dil öğrenme uygulamasıdır. free-sample_video

Macarca Dersler

Çocuklar animasyonlu çizgi filmler, sürprizler ve tekrarlarla dolu Macarca derslerimizi izleyerek hemen Macarca öğrenmeye başlarlar. DinoLingo’nun ödüllü Macarca dersleri ile çocuklar için Macarca öğrenme artık çok kolay.

3-games.fw

Macarca Oyunlar

Çocuklar için Macarca oyunlarının içinde hafıza eşleme, tıkla ve söyle, kelime çarkı ve sınav gibi oyunlar bulunur. Oyunlar çocukların Macarca öğrenme sürecini ölçmek için her Macarca dersinin sonrasına stratejik olarak yerleştirilmiştir. Çevrim içi Macarca oyunları, Macarca öğretiminde uzmanlar tarafından önerilmektedir.

2-songs.fw

Macarca Çocuk Şarkıları

Çocuklar için Macarca kursunun içinde Macarca topraklarından on popüler Macarca çocuk şarkısı bulunur. Her şarkı renkli ve eğlenceli bir videoyla gösterilir.

culture-book

Macarca Hikâyeler

Çocuklar için Macarca hikâyelerin içinde masallar, halk öyküleri, klasikler ve dünyanın dört bir yanından popüler hikâyeler bulunur.

vocab-book

Macarca Sesli Kitaplar

Macarca kütüphanesinde çocuklar için 100’den fazla Macarca sesli kitap bulunur. Bu kitaplardaki “birlikte okuma” ve “İngilizceye çevirme” özellikleri ile çocuklar sesli kitapları hem Macarca hem de İngilizce dinleyebilirler.

8-storybooks

Macarca Kitaplar

Macarca kütüphanesinde yüzlerce Macarca çocuk kitabı bulunur. Hem başlangıç seviyesi, hem de ileri seviyedeki Macarca öğrencilerine uygun dünya klasiklerine, kısa hikâyelere, peri masallarına ve basit resimli kitaplara ulaşılabilir.

4-flashcards

Macarca Bilgi Kartları

Macarca bilgi kartlarında hayvanlar, renkler, sayılar, araçlar, doğa, kıyafetler ve çok daha fazlası vardır.

Kaydol

Aileler ne diyor

testimonial2

Heidi B.

Kolay Öğrenme DinoLingo’daki dersler hem çok keyifli, hem de merak uyandırıcıydı. Çocuklarım dinozorlara bayıldı ve kelime öğrendikçe kendileriyle gurur duydular. Animasyonlar çok tatlıydı, her şey kolaylıkla takip edilebilirdi. testimonial1

Paula C.

Hızlı Sonuç Çocuklarımla birlikte ben de çok hızlı bir şekilde yeni bir dil öğrenmeye başladım! Ekranda yeni bir kelime çıktıktan saniyeler sonra kelimeleri tekrarlayabilir hale geldiler.

Okul ve Öğretmenle İçin Macarca

Çocuklar için Macarca, öğretmenlerin sınıfta kullanabilecekleri harika bir araçtır. Takip etmesi kolay ders planları, sınavlar, çalışma sayfaları ve günlük raporlar anaokul, ilkokul ve ortaokul için idealdir.