fbpx

Irlandzki dla dzieci

Najlepszy Irlandzki program do nauki dla dzieci. Irlandzki lekcje, filmiki, piosenki, książki i gry dla dzieci. Nauka z DinoLingo łatwo przychodzi Irlandzki dzieciom.

dino-xxs img_dinos

Jak zacząć?

Obejrzyj przykładową lekcję dinolingo app phone

Ucz się Irlandzki zawsze i wszędzie

Ucz się Irlandzki na telefonie, tablecie lub inteligentnym telewizorze.

Zapisz się

Irlandzki dla dzieci

DinoLingo to największy na świecie program do nauki języków dla dzieci.

free-sample_video

Irlandzki Lekcje

Nasze Irlandzki lekcje sprawiają, że Irlandzki nauka jest przyjemna dla dzieci. Dzieci zaczną się uczyć Irlandzki , gdy tylko zaczną oglądać Irlandzki lekcje.

3-games.fw

Irlandzki Gry

Irlandzki różnorodne gry dla dzieci, takie jak gry pamięciowe, kliknij i powiedz, koło słów i quizy. Gry są strategicznie umieszczone po każdej Irlandzki lekcji, aby zmierzyć Irlandzki postęp w nauce dziecka. Gry Irlandzki online są często zalecane przez ekspertów podczas nauki Irlandzki języka.

8-storybooks

Irlandzki Książki

Irlandzki biblioteka dla dzieci jest świetnym źródłem do nauki lub ćwiczenia Irlandzki języka. Od poziomu podstawowego po zaawansowany, dostępny jest szeroki wybór Irlandzki książek dla dzieci, takich jak światowe klasyki, krótkie opowiadania, baśnie i książki obrazkowe.

4-flashcards

Irlandzki Fiszki

Wydrukuj 150 Irlandzki fiszek dla dzieci w jednym pliku pdf. Od zwierząt przez kolory, aż do pojazdów, i więcej, z łatwością możesz pobrać i wydrukować Irlandzki fiszki na formacie listowym lub A4. Na każdej stronie znajduje się 10 fiszek, więc łącznie jest 15 kartek. Fiszki są świetną metodą nauki Irlandzki dla dzieci.

Zapisz się

Irlandzki filmy edukacyjne dla dzieci

Po kilkukrotnym obejrzeniu Irlandzki filmów edukacyjnych, większość dzieci uczy się Irlandzki takich zwrotów, jak; Dzień dobry, Jak się masz? Dobrze, Co to? To jest, Do widzenia, itd. w języku Irlandzki .

Uwaga

Uwaga dziecka jest skupiona na wykorzystaniu wszystkich zmysłów dzięki uroczym dinozaurom, kolorowym animacjom i muzyce, profesjonalnie zaprojektowanej i stworzonej po to, aby budować podstawy do nauki języka obcego. W całym programie Dino Lingo, Irlandzki narzędzia i zasoby do nauki są prezentowane w sposób przyjemny i dopasowany do wieku dziecka.

Powtórzenia

Dzięki bogatemu i atrakcyjnemu środowisku nauki, dzieci szybko rozpoczną organiczny proces nauki Irlandzki języka. Wprowadzenie techniki powtarzania zwiększy pewność siebie dziecka i zaangażowanie w każde Irlandzki ćwiczenie. Strategicznie zaplanowane interwały są wykorzystywane do rozwoju pamięci, co pomaga dzieciom mówić Irlandzki .

Rezultaty

Dino Lingo stosuje metodę całkowitego zanurzenia, co pozwala dzieciom na szybkie zanurzenie się w Irlandzki procesie nauki. Poprzez natychmiastowe uchwycenie ich uwagi i wykorzystanie technik powtarzania oraz quizów, dzieci są zachęcone i podekscytowane, aby od razu mówić Irlandzki , co jest idealne dla wszystkich początkujących.

responsive-devices-flat
Komputery, tablety, telefony, inteligentne telewizory

Oglądaj zawsze i wszędzie

Lekcje Irlandzki online, filmiki, gry, piosenki, opowiadania, książki, zestawy zadań do wydruku, fiszki, i więcej.

Zapisz się call-to-action-egg
ZDOBYWAJ NAGRODY

Nauka oparta o zabawę

Nauka Irlandzki staje się przyjemną przygodą z systemem nagród. Dzieci wykluwają jaja dinozaurów i wygrywają nagrody niespodzianki za ukończenie Irlandzki lekcji, gier i quizów. Wykorzystując nieograniczoną moc dziecięcej wyobraźni, Irlandzki kreskówki zapewniają rozrywkę podczas nauki. Dzieci uczą się Irlandzki podczas zabawy i rozmowy. Nasz Irlandzki program nauczania obejmuje podstawowe słownictwo z następujących kategorii: Liczby, Kolory, Jedzenie, Owoce i Warzywa, Przedmioty domowe, Części ciała, Rodzina, Ubrania, Pojazdy, Natura, Zwierzęta, Alfabet i Powitania po Irlandzki .

Co mówią rodzice

testimonial2

Heidi B.

Prosta nauka Lekcje Dino Lingo są krzepiące i wciągające. testimonial1

Paula C.

Szybkie rezultaty Nie mogłam uwierzyć, jak szybko moje dzieci, oraz ja, zaczęliśmy uczyć się nowego języka! Dzieci zaczęły powtarzać nowe słowa chwilę po ich usłyszeniu i zobaczeniu na ekranie.

Irlandzki Dla szkół i nauczycieli

Program DinoLingo Irlandzki wykorzystywany jest w domach i w szkołach. Irlandzki dla dzieci jest świetnym narzędziem dla nauczycieli do wykorzystania w klasie. Łatwe do wykonania plany lekcji, quizy, arkusze robocze i dzienne raporty są idealne do przedszkola i szkoły podstawowej.

O Dino Lingo®

Dino Lingo jest największym na świecie programem do nauki języków dla dzieci i oferuje 52 języki. Stworzony przez Dino Lingo Inc.; firmę zajmującą się technologią edukacyjną z siedzibami na Florydzie i w Nowym Jorku. 2010-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone.