fbpx

Çocuklar için İtalyanca

Çocuklar için en iyi İtalyanca öğrenme programı. Çocuklar için İtalyanca dersleri, videolar, şarkılar, kitaplar ve oyunlar. DinoLingo ile çocukların İtalyanca öğrenmesi çok kolay.

dino-xxs img_dinos

Nasıl başlayacağım?

Örnek bir ders izleyin dinolingo app phone

Her zaman, her yerde İtalyanca öğrenin

Telefonda, tablette veya smart TV’de İtalyanca öğrenin

Kaydol

Çocuklar için İtalyanca

DinoLingo çocuklar için dünyanın en büyük dil öğrenme uygulamasıdır. free-sample_video

İtalyanca Dersler

Çocuklar animasyonlu çizgi filmler, sürprizler ve tekrarlarla dolu İtalyanca derslerimizi izleyerek hemen İtalyanca öğrenmeye başlarlar. DinoLingo’nun ödüllü İtalyanca dersleri ile çocuklar için İtalyanca öğrenme artık çok kolay.

3-games.fw

İtalyanca Oyunlar

Çocuklar için İtalyanca oyunlarının içinde hafıza eşleme, tıkla ve söyle, kelime çarkı ve sınav gibi oyunlar bulunur. Oyunlar çocukların İtalyanca öğrenme sürecini ölçmek için her İtalyanca dersinin sonrasına stratejik olarak yerleştirilmiştir. Çevrim içi İtalyanca oyunları, İtalyanca öğretiminde uzmanlar tarafından önerilmektedir.

2-songs.fw

İtalyanca Çocuk Şarkıları

Çocuklar için İtalyanca kursunun içinde İtalyanca topraklarından on popüler İtalyanca çocuk şarkısı bulunur. Her şarkı renkli ve eğlenceli bir videoyla gösterilir.

culture-book

İtalyanca Hikâyeler

Çocuklar için İtalyanca hikâyelerin içinde masallar, halk öyküleri, klasikler ve dünyanın dört bir yanından popüler hikâyeler bulunur.

vocab-book

İtalyanca Sesli Kitaplar

İtalyanca kütüphanesinde çocuklar için 100’den fazla İtalyanca sesli kitap bulunur. Bu kitaplardaki “birlikte okuma” ve “İngilizceye çevirme” özellikleri ile çocuklar sesli kitapları hem İtalyanca hem de İngilizce dinleyebilirler.

8-storybooks

İtalyanca Kitaplar

İtalyanca kütüphanesinde yüzlerce İtalyanca çocuk kitabı bulunur. Hem başlangıç seviyesi, hem de ileri seviyedeki İtalyanca öğrencilerine uygun dünya klasiklerine, kısa hikâyelere, peri masallarına ve basit resimli kitaplara ulaşılabilir.

4-flashcards

İtalyanca Bilgi Kartları

İtalyanca bilgi kartlarında hayvanlar, renkler, sayılar, araçlar, doğa, kıyafetler ve çok daha fazlası vardır.

Kaydol

Aileler ne diyor

testimonial2

Heidi B.

Kolay Öğrenme DinoLingo’daki dersler hem çok keyifli, hem de merak uyandırıcıydı. Çocuklarım dinozorlara bayıldı ve kelime öğrendikçe kendileriyle gurur duydular. Animasyonlar çok tatlıydı, her şey kolaylıkla takip edilebilirdi. testimonial1

Paula C.

Hızlı Sonuç Çocuklarımla birlikte ben de çok hızlı bir şekilde yeni bir dil öğrenmeye başladım! Ekranda yeni bir kelime çıktıktan saniyeler sonra kelimeleri tekrarlayabilir hale geldiler.

Okul ve Öğretmenle İçin İtalyanca

Çocuklar için İtalyanca, öğretmenlerin sınıfta kullanabilecekleri harika bir araçtır. Takip etmesi kolay ders planları, sınavlar, çalışma sayfaları ve günlük raporlar anaokul, ilkokul ve ortaokul için idealdir.