fbpx

Japoński dla dzieci

Najlepszy Japoński program do nauki dla dzieci. Japoński lekcje, filmiki, piosenki, książki i gry dla dzieci. Nauka z DinoLingo łatwo przychodzi Japoński dzieciom.

dino-xxs img_dinos

Jak zacząć?

Obejrzyj przykładową lekcję dinolingo app phone

Ucz się Japoński zawsze i wszędzie

Ucz się Japoński na telefonie, tablecie lub inteligentnym telewizorze.

Zapisz się

Japoński dla dzieci

DinoLingo to największy na świecie program do nauki języków dla dzieci. free-sample_video

Japoński Lekcje

Dzieci zaczną się uczyć Japoński gdy tylko zaczną oglądać nasze Japoński lekcje pełne animowanych kreskówek, niespodzianek i powtórzeń. Nauka przychodzi Japoński dzieciom łatwo z obsypanymi nagrodami lekcjami Japoński DinoLingo.

3-games.fw

Japoński Gry

Japoński różnorodne gry dla dzieci, takie jak gry pamięciowe, kliknij i powiedz, koło słów i quizy. Gry są strategicznie umieszczone po każdej Japoński lekcji, aby zmierzyć Japoński postęp w nauce dziecka. Gry Japoński online są często zalecane przez ekspertów podczas nauki Japoński języka.

2-songs.fw

Japoński Piosenki dla dzieci

Japoński kurs językowy dla dzieci zawiera dziesięć popularnych Japoński piosenek dla dzieci Japoński, a każda piosenka prezentowana jest w kolorowym filmiku.

culture-book

Japoński Opowiadania

Japoński opowiadania dla dzieci obejmują baśnie, legendy, opowieści ludowe, klasyki i popularne historie z całego świata.

vocab-book

Japoński Audiobooki

Japoński biblioteka ma również ponad100 Japoński audiobooków dla dzieci z funkcjami “wspólnego czytania” i “tłumaczenia na angielski”, więc dzieci mogą słuchać tych audiobooków po Japoński i po angielsku.

8-storybooks

Japoński Książki

Japoński biblioteka książek ma setki Japoński książek dla dzieci, takich jak światowe klasyki, opowiadania, baśnie i podstawowe książki z obrazkami zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych Japoński osób uczących się języka.

4-flashcards

Japoński Fiszki

Japoński fiszki językowe obejmują zwierzęta, kolory, numery, pojazdy, naturę, ubrania i więcej.

Zapisz się

Co mówią rodzice

testimonial2

Heidi B.

Prosta nauka Lekcje Dino Lingo są krzepiące i wciągające. testimonial1

Paula C.

Szybkie rezultaty Nie mogłam uwierzyć, jak szybko moje dzieci, oraz ja, zaczęliśmy uczyć się nowego języka! Dzieci zaczęły powtarzać nowe słowa chwilę po ich usłyszeniu i zobaczeniu na ekranie.

Japoński Dla szkół i nauczycieli

Japoński dla dzieci jest świetnym narzędziem dla nauczycieli do wykorzystania w klasie. Łatwe do wykonania plany lekcji, quizy, arkusze robocze i dzienne raporty są idealne do przedszkola i szkoły podstawowej.