fbpx

Çocuklar için Japonca

Çocuklar için en iyi Japonca öğrenme programı. Çocuklar için Japonca dersleri, videolar, şarkılar, kitaplar ve oyunlar. DinoLingo ile çocukların Japonca öğrenmesi çok kolay.

dino-xxs img_dinos

Nasıl başlayacağım?

Örnek bir ders izleyin dinolingo app phone

Her zaman, her yerde Japonca öğrenin

Telefonda, tablette veya smart TV’de Japonca öğrenin

Kaydol

Çocuklar için Japonca

DinoLingo çocuklar için dünyanın en büyük dil öğrenme uygulamasıdır. free-sample_video

Japonca Dersler

Çocuklar animasyonlu çizgi filmler, sürprizler ve tekrarlarla dolu Japonca derslerimizi izleyerek hemen Japonca öğrenmeye başlarlar. DinoLingo’nun ödüllü Japonca dersleri ile çocuklar için Japonca öğrenme artık çok kolay.

3-games.fw

Japonca Oyunlar

Çocuklar için Japonca oyunlarının içinde hafıza eşleme, tıkla ve söyle, kelime çarkı ve sınav gibi oyunlar bulunur. Oyunlar çocukların Japonca öğrenme sürecini ölçmek için her Japonca dersinin sonrasına stratejik olarak yerleştirilmiştir. Çevrim içi Japonca oyunları, Japonca öğretiminde uzmanlar tarafından önerilmektedir.

2-songs.fw

Japonca Çocuk Şarkıları

Çocuklar için Japonca kursunun içinde Japonca topraklarından on popüler Japonca çocuk şarkısı bulunur. Her şarkı renkli ve eğlenceli bir videoyla gösterilir.

culture-book

Japonca Hikâyeler

Çocuklar için Japonca hikâyelerin içinde masallar, halk öyküleri, klasikler ve dünyanın dört bir yanından popüler hikâyeler bulunur.

vocab-book

Japonca Sesli Kitaplar

Japonca kütüphanesinde çocuklar için 100’den fazla Japonca sesli kitap bulunur. Bu kitaplardaki “birlikte okuma” ve “İngilizceye çevirme” özellikleri ile çocuklar sesli kitapları hem Japonca hem de İngilizce dinleyebilirler.

8-storybooks

Japonca Kitaplar

Japonca kütüphanesinde yüzlerce Japonca çocuk kitabı bulunur. Hem başlangıç seviyesi, hem de ileri seviyedeki Japonca öğrencilerine uygun dünya klasiklerine, kısa hikâyelere, peri masallarına ve basit resimli kitaplara ulaşılabilir.

4-flashcards

Japonca Bilgi Kartları

Japonca bilgi kartlarında hayvanlar, renkler, sayılar, araçlar, doğa, kıyafetler ve çok daha fazlası vardır.

Kaydol

Aileler ne diyor

testimonial2

Heidi B.

Kolay Öğrenme DinoLingo’daki dersler hem çok keyifli, hem de merak uyandırıcıydı. Çocuklarım dinozorlara bayıldı ve kelime öğrendikçe kendileriyle gurur duydular. Animasyonlar çok tatlıydı, her şey kolaylıkla takip edilebilirdi. testimonial1

Paula C.

Hızlı Sonuç Çocuklarımla birlikte ben de çok hızlı bir şekilde yeni bir dil öğrenmeye başladım! Ekranda yeni bir kelime çıktıktan saniyeler sonra kelimeleri tekrarlayabilir hale geldiler.

Okul ve Öğretmenle İçin Japonca

Çocuklar için Japonca, öğretmenlerin sınıfta kullanabilecekleri harika bir araçtır. Takip etmesi kolay ders planları, sınavlar, çalışma sayfaları ve günlük raporlar anaokul, ilkokul ve ortaokul için idealdir.