fbpx

Çocuklar için Korece

Çocuklar için en iyi Korece öğrenme programı. Çocuklar için Korece dersleri, videolar, şarkılar, kitaplar ve oyunlar. DinoLingo ile çocukların Korece öğrenmesi çok kolay.

dino-xxs img_dinos

Nasıl başlayacağım?

Örnek bir ders izleyin dinolingo app phone

Her zaman, her yerde Korece öğrenin

Telefonda, tablette veya smart TV’de Korece öğrenin

Kaydol

Çocuklar için Korece

DinoLingo çocuklar için dünyanın en büyük dil öğrenme uygulamasıdır. free-sample_video

Korece Dersler

Çocuklar animasyonlu çizgi filmler, sürprizler ve tekrarlarla dolu Korece derslerimizi izleyerek hemen Korece öğrenmeye başlarlar. DinoLingo’nun ödüllü Korece dersleri ile çocuklar için Korece öğrenme artık çok kolay.

3-games.fw

Korece Oyunlar

Çocuklar için Korece oyunlarının içinde hafıza eşleme, tıkla ve söyle, kelime çarkı ve sınav gibi oyunlar bulunur. Oyunlar çocukların Korece öğrenme sürecini ölçmek için her Korece dersinin sonrasına stratejik olarak yerleştirilmiştir. Çevrim içi Korece oyunları, Korece öğretiminde uzmanlar tarafından önerilmektedir.

2-songs.fw

Korece Çocuk Şarkıları

Çocuklar için Korece kursunun içinde Korece topraklarından on popüler Korece çocuk şarkısı bulunur. Her şarkı renkli ve eğlenceli bir videoyla gösterilir.

culture-book

Korece Hikâyeler

Çocuklar için Korece hikâyelerin içinde masallar, halk öyküleri, klasikler ve dünyanın dört bir yanından popüler hikâyeler bulunur.

vocab-book

Korece Sesli Kitaplar

Korece kütüphanesinde çocuklar için 100’den fazla Korece sesli kitap bulunur. Bu kitaplardaki “birlikte okuma” ve “İngilizceye çevirme” özellikleri ile çocuklar sesli kitapları hem Korece hem de İngilizce dinleyebilirler.

8-storybooks

Korece Kitaplar

Korece kütüphanesinde yüzlerce Korece çocuk kitabı bulunur. Hem başlangıç seviyesi, hem de ileri seviyedeki Korece öğrencilerine uygun dünya klasiklerine, kısa hikâyelere, peri masallarına ve basit resimli kitaplara ulaşılabilir.

4-flashcards

Korece Bilgi Kartları

Korece bilgi kartlarında hayvanlar, renkler, sayılar, araçlar, doğa, kıyafetler ve çok daha fazlası vardır.

Kaydol

Aileler ne diyor

testimonial2

Heidi B.

Kolay Öğrenme DinoLingo’daki dersler hem çok keyifli, hem de merak uyandırıcıydı. Çocuklarım dinozorlara bayıldı ve kelime öğrendikçe kendileriyle gurur duydular. Animasyonlar çok tatlıydı, her şey kolaylıkla takip edilebilirdi. testimonial1

Paula C.

Hızlı Sonuç Çocuklarımla birlikte ben de çok hızlı bir şekilde yeni bir dil öğrenmeye başladım! Ekranda yeni bir kelime çıktıktan saniyeler sonra kelimeleri tekrarlayabilir hale geldiler.

Okul ve Öğretmenle İçin Korece

Çocuklar için Korece, öğretmenlerin sınıfta kullanabilecekleri harika bir araçtır. Takip etmesi kolay ders planları, sınavlar, çalışma sayfaları ve günlük raporlar anaokul, ilkokul ve ortaokul için idealdir.