fbpx

Język malajski dla dzieci

Najlepszy Język malajski program do nauki dla dzieci. Język malajski lekcje, filmiki, piosenki, książki i gry dla dzieci. Nauka z DinoLingo łatwo przychodzi Język malajski dzieciom.

dino-xxs img_dinos

Jak zacząć?

Obejrzyj przykładową lekcję dinolingo app phone

Ucz się Język malajski zawsze i wszędzie

Ucz się Język malajski na telefonie, tablecie lub inteligentnym telewizorze.

Zapisz się

Język malajski dla dzieci

DinoLingo to największy na świecie program do nauki języków dla dzieci.

free-sample_video

Język malajski Lekcje

Nasze Język malajski lekcje sprawiają, że Język malajski nauka jest przyjemna dla dzieci. Dzieci zaczną się uczyć Język malajski , gdy tylko zaczną oglądać Język malajski lekcje.

3-games.fw

Język malajski Gry

Język malajski różnorodne gry dla dzieci, takie jak gry pamięciowe, kliknij i powiedz, koło słów i quizy. Gry są strategicznie umieszczone po każdej Język malajski lekcji, aby zmierzyć Język malajski postęp w nauce dziecka. Gry Język malajski online są często zalecane przez ekspertów podczas nauki Język malajski języka.

8-storybooks

Język malajski Książki

Język malajski biblioteka dla dzieci jest świetnym źródłem do nauki lub ćwiczenia Język malajski języka. Od poziomu podstawowego po zaawansowany, dostępny jest szeroki wybór Język malajski książek dla dzieci, takich jak światowe klasyki, krótkie opowiadania, baśnie i książki obrazkowe.

4-flashcards

Język malajski Fiszki

Wydrukuj 150 Język malajski fiszek dla dzieci w jednym pliku pdf. Od zwierząt przez kolory, aż do pojazdów, i więcej, z łatwością możesz pobrać i wydrukować Język malajski fiszki na formacie listowym lub A4. Na każdej stronie znajduje się 10 fiszek, więc łącznie jest 15 kartek. Fiszki są świetną metodą nauki Język malajski dla dzieci.

Zapisz się

Język malajski filmy edukacyjne dla dzieci

Po kilkukrotnym obejrzeniu Język malajski filmów edukacyjnych, większość dzieci uczy się Język malajski takich zwrotów, jak; Dzień dobry, Jak się masz? Dobrze, Co to? To jest, Do widzenia, itd. w języku Język malajski .

Uwaga

Uwaga dziecka jest skupiona na wykorzystaniu wszystkich zmysłów dzięki uroczym dinozaurom, kolorowym animacjom i muzyce, profesjonalnie zaprojektowanej i stworzonej po to, aby budować podstawy do nauki języka obcego. W całym programie Dino Lingo, Język malajski narzędzia i zasoby do nauki są prezentowane w sposób przyjemny i dopasowany do wieku dziecka.

Powtórzenia

Dzięki bogatemu i atrakcyjnemu środowisku nauki, dzieci szybko rozpoczną organiczny proces nauki Język malajski języka. Wprowadzenie techniki powtarzania zwiększy pewność siebie dziecka i zaangażowanie w każde Język malajski ćwiczenie. Strategicznie zaplanowane interwały są wykorzystywane do rozwoju pamięci, co pomaga dzieciom mówić Język malajski .

Rezultaty

Dino Lingo stosuje metodę całkowitego zanurzenia, co pozwala dzieciom na szybkie zanurzenie się w Język malajski procesie nauki. Poprzez natychmiastowe uchwycenie ich uwagi i wykorzystanie technik powtarzania oraz quizów, dzieci są zachęcone i podekscytowane, aby od razu mówić Język malajski , co jest idealne dla wszystkich początkujących.

responsive-devices-flat
Komputery, tablety, telefony, inteligentne telewizory

Oglądaj zawsze i wszędzie

Lekcje Język malajski online, filmiki, gry, piosenki, opowiadania, książki, zestawy zadań do wydruku, fiszki, i więcej.

Zapisz się call-to-action-egg
ZDOBYWAJ NAGRODY

Nauka oparta o zabawę

Nauka Język malajski staje się przyjemną przygodą z systemem nagród. Dzieci wykluwają jaja dinozaurów i wygrywają nagrody niespodzianki za ukończenie Język malajski lekcji, gier i quizów. Wykorzystując nieograniczoną moc dziecięcej wyobraźni, Język malajski kreskówki zapewniają rozrywkę podczas nauki. Dzieci uczą się Język malajski podczas zabawy i rozmowy. Nasz Język malajski program nauczania obejmuje podstawowe słownictwo z następujących kategorii: Liczby, Kolory, Jedzenie, Owoce i Warzywa, Przedmioty domowe, Części ciała, Rodzina, Ubrania, Pojazdy, Natura, Zwierzęta, Alfabet i Powitania po Język malajski .

Co mówią rodzice

testimonial2

Heidi B.

Prosta nauka Lekcje Dino Lingo są krzepiące i wciągające. testimonial1

Paula C.

Szybkie rezultaty Nie mogłam uwierzyć, jak szybko moje dzieci, oraz ja, zaczęliśmy uczyć się nowego języka! Dzieci zaczęły powtarzać nowe słowa chwilę po ich usłyszeniu i zobaczeniu na ekranie.

Język malajski Dla szkół i nauczycieli

Program DinoLingo Język malajski wykorzystywany jest w domach i w szkołach. Język malajski dla dzieci jest świetnym narzędziem dla nauczycieli do wykorzystania w klasie. Łatwe do wykonania plany lekcji, quizy, arkusze robocze i dzienne raporty są idealne do przedszkola i szkoły podstawowej.

O Dino Lingo®

Dino Lingo jest największym na świecie programem do nauki języków dla dzieci i oferuje 52 języki. Stworzony przez Dino Lingo Inc.; firmę zajmującą się technologią edukacyjną z siedzibami na Florydzie i w Nowym Jorku. 2010-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone.