fbpx

Норвезька для дітей

Найкраща навчальна програма Норвезького для дітей. Норвезькі уроки, відео, пісні, книги та ігри для дітей. Діти з DinoLingo дуже легко вивчать Норвезький.

dino-xxs img_dinos

Як почати?

Подивитися зразок уроку dinolingo app phone

Вивчайте Норвезьку в будь-який час і в будь-якому місці

Вивчайте Норвезьку на своєму телефоні, планшеті або смарт-телевізорі.

Підписатися

Норвезька для дітей

DinoLingo є найбільшою у світі програмою для вивчення мови для дітей.

free-sample_video

Уроки Норвезькою

Уроки Норвезької мови роблять навчання веселим для дітей. Діти почнуть навчатися Норвезької, як тільки почнуть ці уроки дивитися.

3-games.fw

Ігри Норвезькою

Норвезькі ігри для дітей включають в себе різні ігри, такі як знайди пару, клацніть і скажіть слово, колесо слів і вікторини. Ігри спеціально розміщуються після кожного уроку Норвезької мови для вимірювання прогресу навчання Норвезької. Норвезькі онлайн-ігри часто рекомендуються експертами при викладанні Норвезької мови.

8-storybooks

Книги Норвезькою

Бібліотека дитячих книг Норвезькою – це великий ресурс для дітей, які навчаються або просто практикують Норвезьку. Широкий вибір від початківця до просунутого. Норвезькі книги для дітей такі як, світові класики, оповідання, казки та книжки з малюнками.

4-flashcards

Картки Українською

150 Українських навчальних листівок для дітей в одному файлі PDF – для друку. Від тварин та кольорів до транспортних засобів, та багато іншого. Ви можете легко завантажувати та друкувати Українські картки на папері формату А4. На сторінці є 10 флеш-карт, всього 15 аркушів. Ігри з картами чудово підходять для вивчення Української для дітей.

Підписатися

Норвезькі відео навчання для дітей

Після перегляду навчальних відео Норвезькою мовою кілька разів, більшість дітей починають говорити Норвезькі фрази такі як: Привіт як ти? Добре, що це? Це, До побачення, і т.д. на Норвезькій мові.

Увагу

Увагу дитини захоплює використання всіх почуттів з симпатичними динозаврами, барвистими анімаціями та музикою, професійно розроблені та сконструйовані спеціально для створення основ для вивчення іноземної мови. Протягом програми Dino Lingo, інструменти та ресурси Норвезького навчання представлені у відповідному віку та в цікавій ігровій формі.

Повторення

Створюючи багату та привабливу середу навчання, діти незабаром почнуть органічний процес вивчення Норвезької мови. Інтеграція техніки повторення сприятиме підвищенню впевненості та взаємодії дитини з кожною Норвезькою діяльністю. Спеціально спланований інтервал повторення
викликає розвиток пам’яті, що допомагає дітям говорити Норвезькою.

Результати

Dino Lingo використовує метод повного занурення, який дозволяє дітям негайно зануритися в процес навчання Норвезької. Негайно захопивши їхню увагу і використовуючи техніку повторення і вікторини, діти заохочуються і раді розмовляти Норвезькою мовою відразу, що ідеально підходить для всіх початківців.

responsive-devices-flat
Комп’ютери, планшети, телефони, смарт-телевізори

Дивіться в будь-який час, в будь-якому місці

Онлайн уроки Норвезької мови, відео, ігри, пісні, історії, книги, друковані аркуші, картки тощо.

Підписатися call-to-action-egg
ЗАРОБИТИ НАГРАДИ

Ігрове навчання

Вивчення Норвезької мови стає веселою пригодою для дітей із системою винагород. Виконуючи Норвезькі уроки, ігри та вікторини діти вилуплюють яйця динозавриків і отримують винагороди. Використовуючи необмежену силу дитячої уяви, Норвезькі мультфільми розважають і одночасно навчають. Діти вивчають Норвезьку, коли вони грають і коли говорять. Норвезький навчальний план включає базовий словник у наступних категоріях: цифри, кольори, харчові продукти, фрукти та овочі, предмети будинку, частини тіла, сім’я, одяг, транспортні засоби, природа, тварини, алфавіт і привітання.

Що кажуть батьки

testimonial2

Хайді Б.

Легке навчання Я знайшов ці уроки душевними і привабливими від ДіноЛінго. Мої діти любили динозаврів і так пишалися словами, які вони вивчили. Анімація була дуже симпатичною і все було легко відслідкувати. testimonial1

Пол С.

Швидкі результати Я не міг повірити, як швидко мої дети і я почали вивчати нову мову! Вони почали повторювати нові слова лише через кілька секунд після того, як вони почули і побачили їх на екрані.

Норвезька для шкіл і вчителів

Програма DinoLingo Норвезької використовується як вдома, так і в школах. Норвезька для дітей є прекрасний інструмент для вчителів, який можна використовувати в класі. Плани уроків, вікторини, робочі таблиці та щоденні доповіді, які легко виконувати, ідеально підходять для дитячого садка та початкової школи.

Про Dino Lingo®

Dino Lingo є найбільшою у світі програмою вивчення мови в дитячій категорії, що пропонує 52 мови. Розроблено компанією Dino Lingo Inc .; Флоридська та Нью-йоркська освітня технологічна компанія. 2010-2019 Всі права захищені.