fbpx

Perski dla dzieci

Najlepszy Perski program do nauki dla dzieci. Perski lekcje, filmiki, piosenki, książki i gry dla dzieci. Nauka z DinoLingo łatwo przychodzi Perski dzieciom.

dino-xxs img_dinos

Jak zacząć?

Obejrzyj przykładową lekcję dinolingo app phone

Ucz się Perski zawsze i wszędzie

Ucz się Perski na telefonie, tablecie lub inteligentnym telewizorze.

Zapisz się

Perski dla dzieci

DinoLingo to największy na świecie program do nauki języków dla dzieci. free-sample_video

Perski Lekcje

Dzieci zaczną się uczyć Perski gdy tylko zaczną oglądać nasze Perski lekcje pełne animowanych kreskówek, niespodzianek i powtórzeń. Nauka przychodzi Perski dzieciom łatwo z obsypanymi nagrodami lekcjami Perski DinoLingo.

3-games.fw

Perski Gry

Perski różnorodne gry dla dzieci, takie jak gry pamięciowe, kliknij i powiedz, koło słów i quizy. Gry są strategicznie umieszczone po każdej Perski lekcji, aby zmierzyć Perski postęp w nauce dziecka. Gry Perski online są często zalecane przez ekspertów podczas nauki Perski języka.

2-songs.fw

Perski Piosenki dla dzieci

Perski kurs językowy dla dzieci zawiera dziesięć popularnych Perski piosenek dla dzieci Perski , a każda piosenka prezentowana jest w kolorowym filmiku.

culture-book

Perski Opowiadania

Perski opowiadania dla dzieci obejmują baśnie, legendy, opowieści ludowe, klasyki i popularne historie z całego świata.

vocab-book

Perski Audiobooki

Perski biblioteka ma również ponad100 Perski audiobooków dla dzieci z funkcjami “wspólnego czytania” i “tłumaczenia na angielski”, więc dzieci mogą słuchać tych audiobooków po Perski i po angielsku.

8-storybooks

Perski Książki

Perski biblioteka książek ma setki Perski książek dla dzieci, takich jak światowe klasyki, opowiadania, baśnie i podstawowe książki z obrazkami zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych Perski osób uczących się języka.

4-flashcards

Perski Fiszki

Perski fiszki językowe obejmują zwierzęta, kolory, numery, pojazdy, naturę, ubrania i więcej.

Zapisz się

Co mówią rodzice

testimonial2

Heidi B.

Prosta nauka Lekcje Dino Lingo są krzepiące i wciągające. testimonial1

Paula C.

Szybkie rezultaty Nie mogłam uwierzyć, jak szybko moje dzieci, oraz ja, zaczęliśmy uczyć się nowego języka! Dzieci zaczęły powtarzać nowe słowa chwilę po ich usłyszeniu i zobaczeniu na ekranie.

Perski Dla szkół i nauczycieli

Perski dla dzieci jest świetnym narzędziem dla nauczycieli do wykorzystania w klasie. Łatwe do wykonania plany lekcji, quizy, arkusze robocze i dzienne raporty są idealne do przedszkola i szkoły podstawowej.