fbpx

Çocuklar için Farsça

Çocuklar için en iyi Farsça öğrenme programı. Çocuklar için Farsça dersleri, videolar, şarkılar, kitaplar ve oyunlar. DinoLingo ile çocukların Farsça öğrenmesi çok kolay.

dino-xxs img_dinos

Nasıl başlayacağım?

Örnek bir ders izleyin dinolingo app phone

Her zaman, her yerde Farsça öğrenin

Telefonda, tablette veya smart TV’de Farsça öğrenin

Kaydol

Çocuklar için Farsça

DinoLingo çocuklar için dünyanın en büyük dil öğrenme uygulamasıdır. free-sample_video

Farsça Dersler

Çocuklar animasyonlu çizgi filmler, sürprizler ve tekrarlarla dolu Farsça derslerimizi izleyerek hemen Farsça öğrenmeye başlarlar. DinoLingo’nun ödüllü Farsça dersleri ile çocuklar için Farsça öğrenme artık çok kolay.

3-games.fw

Farsça Oyunlar

Çocuklar için Farsça oyunlarının içinde hafıza eşleme, tıkla ve söyle, kelime çarkı ve sınav gibi oyunlar bulunur. Oyunlar çocukların Farsça öğrenme sürecini ölçmek için her Farsça dersinin sonrasına stratejik olarak yerleştirilmiştir. Çevrim içi Farsça oyunları, Farsça öğretiminde uzmanlar tarafından önerilmektedir.

2-songs.fw

Farsça Çocuk Şarkıları

Çocuklar için Farsça kursunun içinde Farsça topraklarından on popüler Farsça çocuk şarkısı bulunur. Her şarkı renkli ve eğlenceli bir videoyla gösterilir.

culture-book

Farsça Hikâyeler

Çocuklar için Farsça hikâyelerin içinde masallar, halk öyküleri, klasikler ve dünyanın dört bir yanından popüler hikâyeler bulunur.

vocab-book

Farsça Sesli Kitaplar

Farsça kütüphanesinde çocuklar için 100’den fazla Farsça sesli kitap bulunur. Bu kitaplardaki “birlikte okuma” ve “İngilizceye çevirme” özellikleri ile çocuklar sesli kitapları hem Farsça hem de İngilizce dinleyebilirler.

8-storybooks

Farsça Kitaplar

Farsça kütüphanesinde yüzlerce Farsça çocuk kitabı bulunur. Hem başlangıç seviyesi, hem de ileri seviyedeki Farsça öğrencilerine uygun dünya klasiklerine, kısa hikâyelere, peri masallarına ve basit resimli kitaplara ulaşılabilir.

4-flashcards

Farsça Bilgi Kartları

Farsça bilgi kartlarında hayvanlar, renkler, sayılar, araçlar, doğa, kıyafetler ve çok daha fazlası vardır.

Kaydol

Aileler ne diyor

testimonial2

Heidi B.

Kolay Öğrenme DinoLingo’daki dersler hem çok keyifli, hem de merak uyandırıcıydı. Çocuklarım dinozorlara bayıldı ve kelime öğrendikçe kendileriyle gurur duydular. Animasyonlar çok tatlıydı, her şey kolaylıkla takip edilebilirdi. testimonial1

Paula C.

Hızlı Sonuç Çocuklarımla birlikte ben de çok hızlı bir şekilde yeni bir dil öğrenmeye başladım! Ekranda yeni bir kelime çıktıktan saniyeler sonra kelimeleri tekrarlayabilir hale geldiler.

Okul ve Öğretmenle İçin Farsça

Çocuklar için Farsça, öğretmenlerin sınıfta kullanabilecekleri harika bir araçtır. Takip etmesi kolay ders planları, sınavlar, çalışma sayfaları ve günlük raporlar anaokul, ilkokul ve ortaokul için idealdir.