fbpx

Polski dla dzieci

Najlepszy Polski program do nauki dla dzieci. Polski lekcje, filmiki, piosenki, książki i gry dla dzieci. Nauka z DinoLingo łatwo przychodzi Polski dzieciom.

dino-xxs img_dinos

Jak zacząć?

Obejrzyj przykładową lekcję dinolingo app phone

Ucz się Polski zawsze i wszędzie

Ucz się Polski na telefonie, tablecie lub inteligentnym telewizorze.

Zapisz się

Polski dla dzieci

DinoLingo to największy na świecie program do nauki języków dla dzieci. free-sample_video

Polski Lekcje

Dzieci zaczną się uczyć Polski gdy tylko zaczną oglądać nasze Polski lekcje pełne animowanych kreskówek, niespodzianek i powtórzeń. Nauka przychodzi Polski dzieciom łatwo z obsypanymi nagrodami lekcjami Polski DinoLingo.

3-games.fw

Polski Gry

Polski różnorodne gry dla dzieci, takie jak gry pamięciowe, kliknij i powiedz, koło słów i quizy. Gry są strategicznie umieszczone po każdej Polski lekcji, aby zmierzyć Polski postęp w nauce dziecka. Gry Polski online są często zalecane przez ekspertów podczas nauki Polski języka.

2-songs.fw

Polski Piosenki dla dzieci

Polski kurs językowy dla dzieci zawiera dziesięć popularnych Polski piosenek dla dzieci Polski , a każda piosenka prezentowana jest w kolorowym filmiku.

culture-book

Polski Opowiadania

Polski opowiadania dla dzieci obejmują baśnie, legendy, opowieści ludowe, klasyki i popularne historie z całego świata.

vocab-book

Polski Audiobooki

Polski biblioteka ma również ponad100 Polski audiobooków dla dzieci z funkcjami “wspólnego czytania” i “tłumaczenia na angielski”, więc dzieci mogą słuchać tych audiobooków po Polski i po angielsku.

8-storybooks

Polski Książki

Polski biblioteka książek ma setki Polski książek dla dzieci, takich jak światowe klasyki, opowiadania, baśnie i podstawowe książki z obrazkami zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych Polski osób uczących się języka.

4-flashcards

Polski Fiszki

Polski fiszki językowe obejmują zwierzęta, kolory, numery, pojazdy, naturę, ubrania i więcej.

Zapisz się

Co mówią rodzice

testimonial2

Heidi B.

Prosta nauka Lekcje Dino Lingo są krzepiące i wciągające. testimonial1

Paula C.

Szybkie rezultaty Nie mogłam uwierzyć, jak szybko moje dzieci, oraz ja, zaczęliśmy uczyć się nowego języka! Dzieci zaczęły powtarzać nowe słowa chwilę po ich usłyszeniu i zobaczeniu na ekranie.

Polski Dla szkół i nauczycieli

Polski dla dzieci jest świetnym narzędziem dla nauczycieli do wykorzystania w klasie. Łatwe do wykonania plany lekcji, quizy, arkusze robocze i dzienne raporty są idealne do przedszkola i szkoły podstawowej.