fbpx

Çocuklar için Lehçe

Çocuklar için en iyi Lehçe öğrenme programı. Çocuklar için Lehçe dersleri, videolar, şarkılar, kitaplar ve oyunlar. DinoLingo ile çocukların Lehçe öğrenmesi çok kolay.

dino-xxs img_dinos

Nasıl başlayacağım?

Örnek bir ders izleyin dinolingo app phone

Her zaman, her yerde Lehçe öğrenin

Telefonda, tablette veya smart TV’de Lehçe öğrenin

Kaydol

Çocuklar için Lehçe

DinoLingo çocuklar için dünyanın en büyük dil öğrenme uygulamasıdır. free-sample_video

Lehçe Dersler

Çocuklar animasyonlu çizgi filmler, sürprizler ve tekrarlarla dolu Lehçe derslerimizi izleyerek hemen Lehçe öğrenmeye başlarlar. DinoLingo’nun ödüllü Lehçe dersleri ile çocuklar için Lehçe öğrenme artık çok kolay.

3-games.fw

Lehçe Oyunlar

Çocuklar için Lehçe oyunlarının içinde hafıza eşleme, tıkla ve söyle, kelime çarkı ve sınav gibi oyunlar bulunur. Oyunlar çocukların Lehçe öğrenme sürecini ölçmek için her Lehçe dersinin sonrasına stratejik olarak yerleştirilmiştir. Çevrim içi Lehçe oyunları, Lehçe öğretiminde uzmanlar tarafından önerilmektedir.

2-songs.fw

Lehçe Çocuk Şarkıları

Çocuklar için Lehçe kursunun içinde Lehçe topraklarından on popüler Lehçe çocuk şarkısı bulunur. Her şarkı renkli ve eğlenceli bir videoyla gösterilir.

culture-book

Lehçe Hikâyeler

Çocuklar için Lehçe hikâyelerin içinde masallar, halk öyküleri, klasikler ve dünyanın dört bir yanından popüler hikâyeler bulunur.

vocab-book

Lehçe Sesli Kitaplar

Lehçe kütüphanesinde çocuklar için 100’den fazla Lehçe sesli kitap bulunur. Bu kitaplardaki “birlikte okuma” ve “İngilizceye çevirme” özellikleri ile çocuklar sesli kitapları hem Lehçe hem de İngilizce dinleyebilirler.

8-storybooks

Lehçe Kitaplar

Lehçe kütüphanesinde yüzlerce Lehçe çocuk kitabı bulunur. Hem başlangıç seviyesi, hem de ileri seviyedeki Lehçe öğrencilerine uygun dünya klasiklerine, kısa hikâyelere, peri masallarına ve basit resimli kitaplara ulaşılabilir.

4-flashcards

Lehçe Bilgi Kartları

Lehçe bilgi kartlarında hayvanlar, renkler, sayılar, araçlar, doğa, kıyafetler ve çok daha fazlası vardır.

Kaydol

Aileler ne diyor

testimonial2

Heidi B.

Kolay Öğrenme DinoLingo’daki dersler hem çok keyifli, hem de merak uyandırıcıydı. Çocuklarım dinozorlara bayıldı ve kelime öğrendikçe kendileriyle gurur duydular. Animasyonlar çok tatlıydı, her şey kolaylıkla takip edilebilirdi. testimonial1

Paula C.

Hızlı Sonuç Çocuklarımla birlikte ben de çok hızlı bir şekilde yeni bir dil öğrenmeye başladım! Ekranda yeni bir kelime çıktıktan saniyeler sonra kelimeleri tekrarlayabilir hale geldiler.

Okul ve Öğretmenle İçin Lehçe

Çocuklar için Lehçe, öğretmenlerin sınıfta kullanabilecekleri harika bir araçtır. Takip etmesi kolay ders planları, sınavlar, çalışma sayfaları ve günlük raporlar anaokul, ilkokul ve ortaokul için idealdir.