fbpx

Çocuklar için Portekizce

Çocuklar için en iyi Portekizce öğrenme programı. Çocuklar için Portekizce dersleri, videolar, şarkılar, kitaplar ve oyunlar. DinoLingo ile çocukların Portekizce öğrenmesi çok kolay.

dino-xxs img_dinos

Nasıl başlayacağım?

Örnek bir ders izleyin dinolingo app phone

Her zaman, her yerde Portekizce öğrenin

Telefonda, tablette veya smart TV’de Portekizce öğrenin

Kaydol

Çocuklar için Portekizce

DinoLingo çocuklar için dünyanın en büyük dil öğrenme uygulamasıdır. free-sample_video

Portekizce Dersler

Çocuklar animasyonlu çizgi filmler, sürprizler ve tekrarlarla dolu Portekizce derslerimizi izleyerek hemen Portekizce öğrenmeye başlarlar. DinoLingo’nun ödüllü Portekizce dersleri ile çocuklar için Portekizce öğrenme artık çok kolay.

3-games.fw

Portekizce Oyunlar

Çocuklar için Portekizce oyunlarının içinde hafıza eşleme, tıkla ve söyle, kelime çarkı ve sınav gibi oyunlar bulunur. Oyunlar çocukların Portekizce öğrenme sürecini ölçmek için her Portekizce dersinin sonrasına stratejik olarak yerleştirilmiştir. Çevrim içi Portekizce oyunları, Portekizce öğretiminde uzmanlar tarafından önerilmektedir.

2-songs.fw

Portekizce Çocuk Şarkıları

Çocuklar için Portekizce kursunun içinde Portekizce topraklarından on popüler Portekizce çocuk şarkısı bulunur. Her şarkı renkli ve eğlenceli bir videoyla gösterilir.

culture-book

Portekizce Hikâyeler

Çocuklar için Portekizce hikâyelerin içinde masallar, halk öyküleri, klasikler ve dünyanın dört bir yanından popüler hikâyeler bulunur.

vocab-book

Portekizce Sesli Kitaplar

Portekizce kütüphanesinde çocuklar için 100’den fazla Portekizce sesli kitap bulunur. Bu kitaplardaki “birlikte okuma” ve “İngilizceye çevirme” özellikleri ile çocuklar sesli kitapları hem Portekizce hem de İngilizce dinleyebilirler.

8-storybooks

Portekizce Kitaplar

Portekizce kütüphanesinde yüzlerce Portekizce çocuk kitabı bulunur. Hem başlangıç seviyesi, hem de ileri seviyedeki Portekizce öğrencilerine uygun dünya klasiklerine, kısa hikâyelere, peri masallarına ve basit resimli kitaplara ulaşılabilir.

4-flashcards

Portekizce Bilgi Kartları

Portekizce bilgi kartlarında hayvanlar, renkler, sayılar, araçlar, doğa, kıyafetler ve çok daha fazlası vardır.

Kaydol

Aileler ne diyor

testimonial2

Heidi B.

Kolay Öğrenme DinoLingo’daki dersler hem çok keyifli, hem de merak uyandırıcıydı. Çocuklarım dinozorlara bayıldı ve kelime öğrendikçe kendileriyle gurur duydular. Animasyonlar çok tatlıydı, her şey kolaylıkla takip edilebilirdi. testimonial1

Paula C.

Hızlı Sonuç Çocuklarımla birlikte ben de çok hızlı bir şekilde yeni bir dil öğrenmeye başladım! Ekranda yeni bir kelime çıktıktan saniyeler sonra kelimeleri tekrarlayabilir hale geldiler.

Okul ve Öğretmenle İçin Portekizce

Çocuklar için Portekizce, öğretmenlerin sınıfta kullanabilecekleri harika bir araçtır. Takip etmesi kolay ders planları, sınavlar, çalışma sayfaları ve günlük raporlar anaokul, ilkokul ve ortaokul için idealdir.