fbpx

Çocuklar için Rumence

Çocuklar için en iyi Rumence öğrenme programı. Çocuklar için Rumence dersleri, videolar, şarkılar, kitaplar ve oyunlar. DinoLingo ile çocukların Rumence öğrenmesi çok kolay.

dino-xxs img_dinos

Nasıl başlayacağım?

Örnek bir ders izleyin dinolingo app phone

Her zaman, her yerde Rumence öğrenin

Telefonda, tablette veya smart TV’de Rumence öğrenin

Kaydol

Çocuklar için Rumence

DinoLingo çocuklar için dünyanın en büyük dil öğrenme uygulamasıdır. free-sample_video

Rumence Dersler

Çocuklar animasyonlu çizgi filmler, sürprizler ve tekrarlarla dolu Rumence derslerimizi izleyerek hemen Rumence öğrenmeye başlarlar. DinoLingo’nun ödüllü Rumence dersleri ile çocuklar için Rumence öğrenme artık çok kolay.

3-games.fw

Rumence Oyunlar

Çocuklar için Rumence oyunlarının içinde hafıza eşleme, tıkla ve söyle, kelime çarkı ve sınav gibi oyunlar bulunur. Oyunlar çocukların Rumence öğrenme sürecini ölçmek için her Rumence dersinin sonrasına stratejik olarak yerleştirilmiştir. Çevrim içi Rumence oyunları, Rumence öğretiminde uzmanlar tarafından önerilmektedir.

culture-book

Rumence Hikâyeler

Çocuklar için Rumence hikâyelerin içinde masallar, halk öyküleri, klasikler ve dünyanın dört bir yanından popüler hikâyeler bulunur. Oynat butonuna dokunun ve Rumence çocuk hikâyelerini izlemeye başlayın.

vocab-book

Rumence Sesli Kitaplar

Ek olarak, Rumence kütüphanesinde çocuklar için 100’den fazla Rumence sesli kitap bulunur. Bu kitaplardaki “birlikte okuma” ve “İngilizceye çevirme” özellikleri ile çocuklar sesli kitapları hem Rumence hem de İngilizce dinleyebilirler.

8-storybooks

Rumence Kitaplar

Rumence çocuk kitapları kütüphanesi Rumence öğrenen çocuklar için muhteşem bir kaynaktır. Dünya klasikleri, kısa hikâyeler, peri masalları ve basit resim kitapları da olmak üzere kütüphanemizde hem yeni başlayan hem de ileri seviydeki Rumence öğrencileri için yüzlerce Rumence kitap bulunur.

4-flashcards

Rumence Bilgi Kartları

“Yazdırma” köşesinde sayılardan renklere ve çok daha fazlasına kadar 18 adet Rumence çalışma sayfası bulunur. Aynı zamanda yazdırılabilir hayvan resimleri sözlüğü, boyama kitabı, aktivite kitabı, yazdırılabilir ilerleme grafiği ve raporu, Rumence bayrağı ve daha birçok eğlenceli aile aktivitesi de vardır.

Kaydol

Aileler ne diyor

testimonial2

Heidi B.

Kolay Öğrenme DinoLingo’daki dersler hem çok keyifli, hem de merak uyandırıcıydı. Çocuklarım dinozorlara bayıldı ve kelime öğrendikçe kendileriyle gurur duydular. Animasyonlar çok tatlıydı, her şey kolaylıkla takip edilebilirdi. testimonial1

Paula C.

Hızlı Sonuç Çocuklarımla birlikte ben de çok hızlı bir şekilde yeni bir dil öğrenmeye başladım! Ekranda yeni bir kelime çıktıktan saniyeler sonra kelimeleri tekrarlayabilir hale geldiler.

Okul ve Öğretmenle İçin Rumence

DinoLingo Rumence programı hem evde hem de okulda kullanılabilir. Çocuklar için Rumence, öğretmenlerin sınıfta kullanabilecekleri harika bir araçtır. Takip etmesi kolay ders planları, sınavlar, çalışma sayfaları ve günlük raporlar anaokul, ilkokul ve ortaokul için idealdir.