fbpx

Çocuklar için Rusça

Çocuklar için en iyi Rusça öğrenme programı. Çocuklar için Rusça dersleri, videolar, şarkılar, kitaplar ve oyunlar. DinoLingo ile çocukların Rusça öğrenmesi çok kolay.

dino-xxs img_dinos

Nasıl başlayacağım?

Örnek bir ders izleyin dinolingo app phone

Her zaman, her yerde Rusça öğrenin

Telefonda, tablette veya smart TV’de Rusça öğrenin

Kaydol

Çocuklar için Rusça

DinoLingo çocuklar için dünyanın en büyük dil öğrenme uygulamasıdır. free-sample_video

Rusça Dersler

Çocuklar animasyonlu çizgi filmler, sürprizler ve tekrarlarla dolu Rusça derslerimizi izleyerek hemen Rusça öğrenmeye başlarlar. DinoLingo’nun ödüllü Rusça dersleri ile çocuklar için Rusça öğrenme artık çok kolay.

3-games.fw

Rusça Oyunlar

Çocuklar için Rusça oyunlarının içinde hafıza eşleme, tıkla ve söyle, kelime çarkı ve sınav gibi oyunlar bulunur. Oyunlar çocukların Rusça öğrenme sürecini ölçmek için her Rusça dersinin sonrasına stratejik olarak yerleştirilmiştir. Çevrim içi Rusça oyunları, Rusça öğretiminde uzmanlar tarafından önerilmektedir.

2-songs.fw

Rusça Çocuk Şarkıları

Çocuklar için Rusça kursunun içinde Rusça topraklarından on popüler Rusça çocuk şarkısı bulunur. Her şarkı renkli ve eğlenceli bir videoyla gösterilir.

culture-book

Rusça Hikâyeler

Çocuklar için Rusça hikâyelerin içinde masallar, halk öyküleri, klasikler ve dünyanın dört bir yanından popüler hikâyeler bulunur.

vocab-book

Rusça Sesli Kitaplar

Rusça kütüphanesinde çocuklar için 100’den fazla Rusça sesli kitap bulunur. Bu kitaplardaki “birlikte okuma” ve “İngilizceye çevirme” özellikleri ile çocuklar sesli kitapları hem Rusça hem de İngilizce dinleyebilirler.

8-storybooks

Rusça Kitaplar

Rusça kütüphanesinde yüzlerce Rusça çocuk kitabı bulunur. Hem başlangıç seviyesi, hem de ileri seviyedeki Rusça öğrencilerine uygun dünya klasiklerine, kısa hikâyelere, peri masallarına ve basit resimli kitaplara ulaşılabilir.

4-flashcards

Rusça Bilgi Kartları

Rusça bilgi kartlarında hayvanlar, renkler, sayılar, araçlar, doğa, kıyafetler ve çok daha fazlası vardır.

Kaydol

Aileler ne diyor

testimonial2

Heidi B.

Kolay Öğrenme DinoLingo’daki dersler hem çok keyifli, hem de merak uyandırıcıydı. Çocuklarım dinozorlara bayıldı ve kelime öğrendikçe kendileriyle gurur duydular. Animasyonlar çok tatlıydı, her şey kolaylıkla takip edilebilirdi. testimonial1

Paula C.

Hızlı Sonuç Çocuklarımla birlikte ben de çok hızlı bir şekilde yeni bir dil öğrenmeye başladım! Ekranda yeni bir kelime çıktıktan saniyeler sonra kelimeleri tekrarlayabilir hale geldiler.

Okul ve Öğretmenle İçin Rusça

Çocuklar için Rusça, öğretmenlerin sınıfta kullanabilecekleri harika bir araçtır. Takip etmesi kolay ders planları, sınavlar, çalışma sayfaları ve günlük raporlar anaokul, ilkokul ve ortaokul için idealdir.