fbpx

Serbski dla dzieci

Najlepszy Serbski program do nauki dla dzieci. Serbski lekcje, filmiki, piosenki, książki i gry dla dzieci. Nauka z DinoLingo łatwo przychodzi Serbski dzieciom.

dino-xxs img_dinos

Jak zacząć?

Obejrzyj przykładową lekcję dinolingo app phone

Ucz się Serbski zawsze i wszędzie

Ucz się Serbski na telefonie, tablecie lub inteligentnym telewizorze.

Zapisz się

Serbski dla dzieci

DinoLingo to największy na świecie program do nauki języków dla dzieci. free-sample_video

Serbski Lekcje

Dzieci zaczną się uczyć Serbski gdy tylko zaczną oglądać nasze Serbski lekcje pełne animowanych kreskówek, niespodzianek i powtórzeń. Nauka przychodzi Serbski dzieciom łatwo z obsypanymi nagrodami lekcjami Serbski DinoLingo.

3-games.fw

Serbski Gry

Serbski różnorodne gry dla dzieci, takie jak gry pamięciowe, kliknij i powiedz, koło słów i quizy. Gry są strategicznie umieszczone po każdej Serbski lekcji, aby zmierzyć Serbski postęp w nauce dziecka. Gry Serbski online są często zalecane przez ekspertów podczas nauki Serbski języka.

culture-book

Serbski Opowiadania

Serbski opowiadania dla dzieci obejmują baśnie, legendy, opowieści ludowe, klasyki i popularne historie z całego świata. Kliknij przycisk odtwarzania i ciesz się opowiadaniami dla dzieci czytanymi przez ojczystego użytkownika języka Serbski .

vocab-book

Serbski Audiobooki

Dodatkowo, w naszej Serbski bibliotece znajdziesz ponad 100 Serbski audiobooków dla dzieci z funkcjami “wspólnego czytania” i “tłumaczenia na angielski”, więc dzieci mogą słuchać tych audiobooków po Serbski i po angielsku.

8-storybooks

Serbski Książki

Nasza dziecięca Serbski biblioteka jest świetnym źródłem zasobów dla dzieci uczących się Serbski . Mamy setki Serbski książek dla dzieci, na przykład klasyki, krótkie opowiadania, baśni i podstawowe książki z obrazkami zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych Serbski osób uczących się języka.

4-flashcards

Serbski Fiszki

Nasza sekcja “Wydruku” zawiera 18 Serbski zestawów zadań, od liczb po kolory, i więcej. Zawiera również słownik obrazkowy o zwierzętach do wydruku, kolorowankę, tabele podsumowujące postępy i raporty do wydruku, flagę Serbski i więcej przyjemnych zajęć dla całej rodziny.

Zapisz się

Co mówią rodzice

testimonial2

Heidi B.

Prosta nauka Lekcje Dino Lingo są krzepiące i wciągające. testimonial1

Paula C.

Szybkie rezultaty Nie mogłam uwierzyć, jak szybko moje dzieci, oraz ja, zaczęliśmy uczyć się nowego języka! Dzieci zaczęły powtarzać nowe słowa chwilę po ich usłyszeniu i zobaczeniu na ekranie.

Serbski Dla szkół i nauczycieli

Program DinoLingo Serbski wykorzystywany jest w domach i w szkołach. Serbski dla dzieci jest świetnym narzędziem dla nauczycieli do wykorzystania w klasie. Łatwe do wykonania plany lekcji, quizy, arkusze robocze i dzienne raporty są idealne do przedszkola i szkoły podstawowej.