fbpx

Çocuklar için Sırpça

Çocuklar için en iyi Sırpça öğrenme programı. Çocuklar için Sırpça dersleri, videolar, şarkılar, kitaplar ve oyunlar. DinoLingo ile çocukların Sırpça öğrenmesi çok kolay.

dino-xxs img_dinos

Nasıl başlayacağım?

Örnek bir ders izleyin dinolingo app phone

Her zaman, her yerde Sırpça öğrenin

Telefonda, tablette veya smart TV’de Sırpça öğrenin

Kaydol

Çocuklar için Sırpça

DinoLingo çocuklar için dünyanın en büyük dil öğrenme uygulamasıdır. free-sample_video

Sırpça Dersler

Çocuklar animasyonlu çizgi filmler, sürprizler ve tekrarlarla dolu Sırpça derslerimizi izleyerek hemen Sırpça öğrenmeye başlarlar. DinoLingo’nun ödüllü Sırpça dersleri ile çocuklar için Sırpça öğrenme artık çok kolay.

3-games.fw

Sırpça Oyunlar

Çocuklar için Sırpça oyunlarının içinde hafıza eşleme, tıkla ve söyle, kelime çarkı ve sınav gibi oyunlar bulunur. Oyunlar çocukların Sırpça öğrenme sürecini ölçmek için her Sırpça dersinin sonrasına stratejik olarak yerleştirilmiştir. Çevrim içi Sırpça oyunları, Sırpça öğretiminde uzmanlar tarafından önerilmektedir.

culture-book

Sırpça Hikâyeler

Çocuklar için Sırpça hikâyelerin içinde masallar, halk öyküleri, klasikler ve dünyanın dört bir yanından popüler hikâyeler bulunur. Oynat butonuna dokunun ve Sırpça çocuk hikâyelerini izlemeye başlayın.

vocab-book

Sırpça Sesli Kitaplar

Ek olarak, Sırpça kütüphanesinde çocuklar için 100’den fazla Sırpça sesli kitap bulunur. Bu kitaplardaki “birlikte okuma” ve “İngilizceye çevirme” özellikleri ile çocuklar sesli kitapları hem Sırpça hem de İngilizce dinleyebilirler.

8-storybooks

Sırpça Kitaplar

Sırpça çocuk kitapları kütüphanesi Sırpça öğrenen çocuklar için muhteşem bir kaynaktır. Dünya klasikleri, kısa hikâyeler, peri masalları ve basit resim kitapları da olmak üzere kütüphanemizde hem yeni başlayan hem de ileri seviydeki Sırpça öğrencileri için yüzlerce Sırpça kitap bulunur.

4-flashcards

Sırpça Bilgi Kartları

“Yazdırma” köşesinde sayılardan renklere ve çok daha fazlasına kadar 18 adet Sırpça çalışma sayfası bulunur. Aynı zamanda yazdırılabilir hayvan resimleri sözlüğü, boyama kitabı, aktivite kitabı, yazdırılabilir ilerleme grafiği ve raporu, Sırpça bayrağı ve daha birçok eğlenceli aile aktivitesi de vardır.

Kaydol

Aileler ne diyor

testimonial2

Heidi B.

Kolay Öğrenme DinoLingo’daki dersler hem çok keyifli, hem de merak uyandırıcıydı. Çocuklarım dinozorlara bayıldı ve kelime öğrendikçe kendileriyle gurur duydular. Animasyonlar çok tatlıydı, her şey kolaylıkla takip edilebilirdi. testimonial1

Paula C.

Hızlı Sonuç Çocuklarımla birlikte ben de çok hızlı bir şekilde yeni bir dil öğrenmeye başladım! Ekranda yeni bir kelime çıktıktan saniyeler sonra kelimeleri tekrarlayabilir hale geldiler.

Okul ve Öğretmenle İçin Sırpça

DinoLingo Sırpça programı hem evde hem de okulda kullanılabilir. Çocuklar için Sırpça, öğretmenlerin sınıfta kullanabilecekleri harika bir araçtır. Takip etmesi kolay ders planları, sınavlar, çalışma sayfaları ve günlük raporlar anaokul, ilkokul ve ortaokul için idealdir.