fbpx

Słowacki dla dzieci

Najlepszy Słowacki program do nauki dla dzieci. Słowacki lekcje, filmiki, piosenki, książki i gry dla dzieci. Nauka z DinoLingo łatwo przychodzi Słowacki dzieciom.

dino-xxs img_dinos

Jak zacząć?

Obejrzyj przykładową lekcję dinolingo app phone

Ucz się Słowacki zawsze i wszędzie

Ucz się Słowacki na telefonie, tablecie lub inteligentnym telewizorze.

Zapisz się

Słowacki dla dzieci

DinoLingo to największy na świecie program do nauki języków dla dzieci.

free-sample_video

Słowacki Lekcje

Nasze Słowacki lekcje sprawiają, że Słowacki nauka jest przyjemna dla dzieci. Dzieci zaczną się uczyć Słowacki , gdy tylko zaczną oglądać Słowacki lekcje.

3-games.fw

Słowacki Gry

Słowacki różnorodne gry dla dzieci, takie jak gry pamięciowe, kliknij i powiedz, koło słów i quizy. Gry są strategicznie umieszczone po każdej Słowacki lekcji, aby zmierzyć Słowacki postęp w nauce dziecka. Gry Słowacki online są często zalecane przez ekspertów podczas nauki Słowacki języka.

8-storybooks

Słowacki Książki

Słowacki biblioteka dla dzieci jest świetnym źródłem do nauki lub ćwiczenia Słowacki języka. Od poziomu podstawowego po zaawansowany, dostępny jest szeroki wybór Słowacki książek dla dzieci, takich jak światowe klasyki, krótkie opowiadania, baśnie i książki obrazkowe.

4-flashcards

Słowacki Fiszki

Wydrukuj 150 Słowacki fiszek dla dzieci w jednym pliku pdf. Od zwierząt przez kolory, aż do pojazdów, i więcej, z łatwością możesz pobrać i wydrukować Słowacki fiszki na formacie listowym lub A4. Na każdej stronie znajduje się 10 fiszek, więc łącznie jest 15 kartek. Fiszki są świetną metodą nauki Słowacki dla dzieci.

Zapisz się

Słowacki filmy edukacyjne dla dzieci

Po kilkukrotnym obejrzeniu Słowacki filmów edukacyjnych, większość dzieci uczy się Słowacki takich zwrotów, jak; Dzień dobry, Jak się masz? Dobrze, Co to? To jest, Do widzenia, itd. w języku Słowacki .

Uwaga

Uwaga dziecka jest skupiona na wykorzystaniu wszystkich zmysłów dzięki uroczym dinozaurom, kolorowym animacjom i muzyce, profesjonalnie zaprojektowanej i stworzonej po to, aby budować podstawy do nauki języka obcego. W całym programie Dino Lingo, Słowacki narzędzia i zasoby do nauki są prezentowane w sposób przyjemny i dopasowany do wieku dziecka.

Powtórzenia

Dzięki bogatemu i atrakcyjnemu środowisku nauki, dzieci szybko rozpoczną organiczny proces nauki Słowacki języka. Wprowadzenie techniki powtarzania zwiększy pewność siebie dziecka i zaangażowanie w każde Słowacki ćwiczenie. Strategicznie zaplanowane interwały są wykorzystywane do rozwoju pamięci, co pomaga dzieciom mówić Słowacki .

Rezultaty

Dino Lingo stosuje metodę całkowitego zanurzenia, co pozwala dzieciom na szybkie zanurzenie się w Słowacki procesie nauki. Poprzez natychmiastowe uchwycenie ich uwagi i wykorzystanie technik powtarzania oraz quizów, dzieci są zachęcone i podekscytowane, aby od razu mówić Słowacki , co jest idealne dla wszystkich początkujących.

responsive-devices-flat
Komputery, tablety, telefony, inteligentne telewizory

Oglądaj zawsze i wszędzie

Lekcje Słowacki online, filmiki, gry, piosenki, opowiadania, książki, zestawy zadań do wydruku, fiszki, i więcej.

Zapisz się call-to-action-egg
ZDOBYWAJ NAGRODY

Nauka oparta o zabawę

Nauka Słowacki staje się przyjemną przygodą z systemem nagród. Dzieci wykluwają jaja dinozaurów i wygrywają nagrody niespodzianki za ukończenie Słowacki lekcji, gier i quizów. Wykorzystując nieograniczoną moc dziecięcej wyobraźni, Słowacki kreskówki zapewniają rozrywkę podczas nauki. Dzieci uczą się Słowacki podczas zabawy i rozmowy. Nasz Słowacki program nauczania obejmuje podstawowe słownictwo z następujących kategorii: Liczby, Kolory, Jedzenie, Owoce i Warzywa, Przedmioty domowe, Części ciała, Rodzina, Ubrania, Pojazdy, Natura, Zwierzęta, Alfabet i Powitania po Słowacki .

Co mówią rodzice

testimonial2

Heidi B.

Prosta nauka Lekcje Dino Lingo są krzepiące i wciągające. testimonial1

Paula C.

Szybkie rezultaty Nie mogłam uwierzyć, jak szybko moje dzieci, oraz ja, zaczęliśmy uczyć się nowego języka! Dzieci zaczęły powtarzać nowe słowa chwilę po ich usłyszeniu i zobaczeniu na ekranie.

Słowacki Dla szkół i nauczycieli

Program DinoLingo Słowacki wykorzystywany jest w domach i w szkołach. Słowacki dla dzieci jest świetnym narzędziem dla nauczycieli do wykorzystania w klasie. Łatwe do wykonania plany lekcji, quizy, arkusze robocze i dzienne raporty są idealne do przedszkola i szkoły podstawowej.

O Dino Lingo®

Dino Lingo jest największym na świecie programem do nauki języków dla dzieci i oferuje 52 języki. Stworzony przez Dino Lingo Inc.; firmę zajmującą się technologią edukacyjną z siedzibami na Florydzie i w Nowym Jorku. 2010-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone.