fbpx

Çocuklar için Slovence

Çocuklar için en iyi Slovence öğrenme programı. Çocuklar için Slovence dersleri, videolar, şarkılar, kitaplar ve oyunlar. DinoLingo ile çocukların Slovence öğrenmesi çok kolay.

dino-xxs img_dinos

Nasıl başlayacağım?

Örnek bir ders izleyin dinolingo app phone

Her zaman, her yerde Slovence öğrenin

Telefonda, tablette veya smart TV’de Slovence öğrenin

Kaydol

Çocuklar için Slovence

DinoLingo çocuklar için dünyanın en büyük dil öğrenme uygulamasıdır.

free-sample_video

Slovence Dersler

Slovence derslerimiz çocuklar için Slovence öğrenmeyi zevkli hale getirir. Slovence derslerini izleyen çocuklar hemen Slovence öğrenmeye başlarlar.

3-games.fw

Slovence Oyunlar

Çocuklar için Slovence oyunlarının içinde hafıza eşleme, tıkla ve söyle, kelime çarkı ve sınav gibi oyunlar bulunur. Oyunlar çocukların Slovence öğrenme sürecini ölçmek için her Slovence dersinin sonrasına stratejik olarak yerleştirilmiştir. Çevrim içi Slovence oyunları, Slovence öğretiminde uzmanlar tarafından önerilmektedir.

8-storybooks

Slovence Kitaplar

Slovence çocuk kitapları kütüphanesi Slovence öğrenmekte olan veya sadece pratik yapan çocuklar için harika bir kaynaktır. Dünya klasikleri, kısa hikâyeler, peri masalları ve basit resim kitapları da olmak üzere hem yeni başlayan hem de ileri seviyedekiler için envaiçeşit Slovence kitabı bulunur.

4-flashcards

Slovence Bilgi Kartları

Çocuklar için Slovence bilgi kartlarını tek bir pdf dosyası halinde yazdırın. Hayvanları, renkleri, araçları ve daha birçok temayı indirdikten sonra küçük veya A4 büyüklüğündeki bir kağıda Slovence bilgi kartlarını yazdırabilirsiniz. Toplamda 15 çalışma sayfası ile sayfa başına 15 bilgi kartı bulunur. Bilgi kartları ile oynanan oyunlar Slovence öğrenen çocuklar için çok uygundur.

Kaydol

Çocuklar için Slovence öğrenme videoları

Slovence öğrenme videolarını birkaç kez izleyen çoğu çocuk Slovence dilindeki “Merhaba, Nasılsın?”,”İyiyim, Bu ne?”,”Güle güle” vs. gibi Slovence ifadeleri söyleyebilir hale gelir.

Dikkat

Yabancı dil öğreniminin temellerini atmak için profesyonel bir şekilde tasarlanan sevimli dinozorlar, renkli animasyonlar ve müziklerle her bir duyuya hitap edilir ve çocuğun dikkati çekilir. Dino Lingo programında Slovence öğrenme araçları ve kaynakları her yaş için uygun ve eğlenceli bir şekilde sunulur.

Tekrarlama

Zengin ve ilgi çekici bir çalışma ortamı hazırlandığında çocuklar organik bir Slovence öğrenme sürecine başlar. Tekrarlama tekniği, her Slovence aktivitesi ile çocuğun güvenini ve katılımını artırır. Stratejik bir şekilde planlanan aralıklı anımsatma tekniği hafıza gelişimini tetikler ve çocukların Slovence konuşabilmesine yardımcı olur.

Sonuçlar

Dino Lingo tam etkileşim metodunu kullanarak çocukların Slovence öğrenmeye hemen kendilerini kaptırmalarını sağlar. Çocukların anında dikkatlerini çekerek, tekrarlama ve sınav tekniklerini kullanarak Slovence konuşmak için hevesli ve cesaretli bir hale gelmeleri sağlanır. Bu yeni başlayanlar için ideal bir yöntemdir.

responsive-devices-flat
Bilgisayarlar, tabletler, telefonlar, smart tv’ler

Her zaman, her yerde izleyin

Çevrim içi Slovence dersleri, videolar, oyunlar, şarkılar, hikâyeler, kitaplar, yazdırılabilir çalışma sayfaları, bilgi kartları ve çok daha fazlası.

Kaydol call-to-action-egg
ÖDÜLLER KAZAN

Oyun esaslı öğrenme

Ödül sistemi ile Slovence öğrenmek, çocuklar için eğlenceli bir maceraya dönüşür. Çocuklar Slovence dersleri, oyunları ve sınavları tamamlayarak dinozorları yumurtadan çıkarır ve sürpriz ödüller kazanırlar. Çocukların sınırsız hayal gücünden en iyi şekilde yararlanan Slovence çizgi filmler öğretirken eğlendirir. Oynarken Slovence konuşmayı öğrenirler. Slovence müfredatımızın içinde, şu kategorilerdeki temel kelimeler bulunur: Slovence Sayılar, Renkler, Yiyecek, Meyve ve Sebzeler, Ev Eşyaları, Vücut Kısımları, Aile, Kıyafetler, Doğa, Hayvanlar, Alfabe ve Selamlaşmalar.

Aileler ne diyor

testimonial2

Heidi B.

Kolay Öğrenme DinoLingo’daki dersler hem çok keyifli, hem de merak uyandırıcıydı. Çocuklarım dinozorlara bayıldı ve kelime öğrendikçe kendileriyle gurur duydular. Animasyonlar çok tatlıydı, her şey kolaylıkla takip edilebilirdi. testimonial1

Paula C.

Hızlı Sonuç Çocuklarımla birlikte ben de çok hızlı bir şekilde yeni bir dil öğrenmeye başladım! Ekranda yeni bir kelime çıktıktan saniyeler sonra kelimeleri tekrarlayabilir hale geldiler.

Okul ve Öğretmenle İçin Slovence

DinoLingo Slovence programı hem evde hem de okulda kullanılabilir. Çocuklar için Slovence, öğretmenlerin sınıfta kullanabilecekleri harika bir araçtır. Takip etmesi kolay ders planları, sınavlar, çalışma sayfaları ve günlük raporlar anaokul, ilkokul ve ortaokul için idealdir.

Dino Lingo® Hakkında

DinoLingo, sunduğu 52 dil ile çocuklar kategorisinde dünyanın en büyük dil öğrenme uygulamasıdır. Florida ve New York merkezli eğitici teknoloji firması Dino Lingo Inc. tarafından geliştirilmiştir. 2010-2010 Tüm Hakları Saklıdır.