fbpx

Çocuklar için İspanyolca

Çocuklar için en iyi İspanyolca öğrenme programı. Çocuklar için İspanyolca dersleri, videolar, şarkılar, kitaplar ve oyunlar. DinoLingo ile çocukların İspanyolca öğrenmesi çok kolay.

dino-xxs img_dinos

Nasıl başlayacağım?

Örnek bir ders izleyin dinolingo app phone

Her zaman, her yerde İspanyolca öğrenin

Telefonda, tablette veya smart TV’de İspanyolca öğrenin

Kaydol

Çocuklar için İspanyolca

DinoLingo çocuklar için dünyanın en büyük dil öğrenme uygulamasıdır. free-sample_video

İspanyolca Dersler

Çocuklar animasyonlu çizgi filmler, sürprizler ve tekrarlarla dolu İspanyolca derslerimizi izleyerek hemen İspanyolca öğrenmeye başlarlar. DinoLingo’nun ödüllü İspanyolca dersleri ile çocuklar için İspanyolca öğrenme artık çok kolay.

3-games.fw

İspanyolca Oyunlar

Çocuklar için İspanyolca oyunlarının içinde hafıza eşleme, tıkla ve söyle, kelime çarkı ve sınav gibi oyunlar bulunur. Oyunlar çocukların İspanyolca öğrenme sürecini ölçmek için her İspanyolca dersinin sonrasına stratejik olarak yerleştirilmiştir. Çevrim içi İspanyolca oyunları, İspanyolca öğretiminde uzmanlar tarafından önerilmektedir.

2-songs.fw

İspanyolca Çocuk Şarkıları

Çocuklar için İspanyolca kursunun içinde İspanyolca topraklarından on popüler İspanyolca çocuk şarkısı bulunur. Her şarkı renkli ve eğlenceli bir videoyla gösterilir.

culture-book

İspanyolca Hikâyeler

Çocuklar için İspanyolca hikâyelerin içinde masallar, halk öyküleri, klasikler ve dünyanın dört bir yanından popüler hikâyeler bulunur.

vocab-book

İspanyolca Sesli Kitaplar

İspanyolca kütüphanesinde çocuklar için 100’den fazla İspanyolca sesli kitap bulunur. Bu kitaplardaki “birlikte okuma” ve “İngilizceye çevirme” özellikleri ile çocuklar sesli kitapları hem İspanyolca hem de İngilizce dinleyebilirler.

8-storybooks

İspanyolca Kitaplar

İspanyolca kütüphanesinde yüzlerce İspanyolca çocuk kitabı bulunur. Hem başlangıç seviyesi, hem de ileri seviyedeki İspanyolca öğrencilerine uygun dünya klasiklerine, kısa hikâyelere, peri masallarına ve basit resimli kitaplara ulaşılabilir.

4-flashcards

İspanyolca Bilgi Kartları

İspanyolca bilgi kartlarında hayvanlar, renkler, sayılar, araçlar, doğa, kıyafetler ve çok daha fazlası vardır.

Kaydol

Aileler ne diyor

testimonial2

Heidi B.

Kolay Öğrenme DinoLingo’daki dersler hem çok keyifli, hem de merak uyandırıcıydı. Çocuklarım dinozorlara bayıldı ve kelime öğrendikçe kendileriyle gurur duydular. Animasyonlar çok tatlıydı, her şey kolaylıkla takip edilebilirdi. testimonial1

Paula C.

Hızlı Sonuç Çocuklarımla birlikte ben de çok hızlı bir şekilde yeni bir dil öğrenmeye başladım! Ekranda yeni bir kelime çıktıktan saniyeler sonra kelimeleri tekrarlayabilir hale geldiler.

Okul ve Öğretmenle İçin İspanyolca

Çocuklar için İspanyolca, öğretmenlerin sınıfta kullanabilecekleri harika bir araçtır. Takip etmesi kolay ders planları, sınavlar, çalışma sayfaları ve günlük raporlar anaokul, ilkokul ve ortaokul için idealdir.