fbpx

Çocuklar için İsveççe

Çocuklar için en iyi İsveççe öğrenme programı. Çocuklar için İsveççe dersleri, videolar, şarkılar, kitaplar ve oyunlar. DinoLingo ile çocukların İsveççe öğrenmesi çok kolay.

dino-xxs img_dinos

Nasıl başlayacağım?

Örnek bir ders izleyin dinolingo app phone

Her zaman, her yerde İsveççe öğrenin

Telefonda, tablette veya smart TV’de İsveççe öğrenin

Kaydol

Çocuklar için İsveççe

DinoLingo çocuklar için dünyanın en büyük dil öğrenme uygulamasıdır.

free-sample_video

İsveççe Dersler

İsveççe derslerimiz çocuklar için İsveççe öğrenmeyi zevkli hale getirir. İsveççe derslerini izleyen çocuklar hemen İsveççe öğrenmeye başlarlar.

3-games.fw

İsveççe Oyunlar

Çocuklar için İsveççe oyunlarının içinde hafıza eşleme, tıkla ve söyle, kelime çarkı ve sınav gibi oyunlar bulunur. Oyunlar çocukların İsveççe öğrenme sürecini ölçmek için her İsveççe dersinin sonrasına stratejik olarak yerleştirilmiştir. Çevrim içi İsveççe oyunları, İsveççe öğretiminde uzmanlar tarafından önerilmektedir.

8-storybooks

İsveççe Kitaplar

İsveççe çocuk kitapları kütüphanesi İsveççe öğrenmekte olan veya sadece pratik yapan çocuklar için harika bir kaynaktır. Dünya klasikleri, kısa hikâyeler, peri masalları ve basit resim kitapları da olmak üzere hem yeni başlayan hem de ileri seviyedekiler için envaiçeşit İsveççe kitabı bulunur.

4-flashcards

İsveççe Bilgi Kartları

Çocuklar için İsveççe bilgi kartlarını tek bir pdf dosyası halinde yazdırın. Hayvanları, renkleri, araçları ve daha birçok temayı indirdikten sonra küçük veya A4 büyüklüğündeki bir kağıda İsveççe bilgi kartlarını yazdırabilirsiniz. Toplamda 15 çalışma sayfası ile sayfa başına 15 bilgi kartı bulunur. Bilgi kartları ile oynanan oyunlar İsveççe öğrenen çocuklar için çok uygundur.

Kaydol

Çocuklar için İsveççe öğrenme videoları

İsveççe öğrenme videolarını birkaç kez izleyen çoğu çocuk İsveççe dilindeki “Merhaba, Nasılsın?”,”İyiyim, Bu ne?”,”Güle güle” vs. gibi İsveççe ifadeleri söyleyebilir hale gelir.

Dikkat

Yabancı dil öğreniminin temellerini atmak için profesyonel bir şekilde tasarlanan sevimli dinozorlar, renkli animasyonlar ve müziklerle her bir duyuya hitap edilir ve çocuğun dikkati çekilir. Dino Lingo programında İsveççe öğrenme araçları ve kaynakları her yaş için uygun ve eğlenceli bir şekilde sunulur.

Tekrarlama

Zengin ve ilgi çekici bir çalışma ortamı hazırlandığında çocuklar organik bir İsveççe öğrenme sürecine başlar. Tekrarlama tekniği, her İsveççe aktivitesi ile çocuğun güvenini ve katılımını artırır. Stratejik bir şekilde planlanan aralıklı anımsatma tekniği hafıza gelişimini tetikler ve çocukların İsveççe konuşabilmesine yardımcı olur.

Sonuçlar

Dino Lingo tam etkileşim metodunu kullanarak çocukların İsveççe öğrenmeye hemen kendilerini kaptırmalarını sağlar. Çocukların anında dikkatlerini çekerek, tekrarlama ve sınav tekniklerini kullanarak İsveççe konuşmak için hevesli ve cesaretli bir hale gelmeleri sağlanır. Bu yeni başlayanlar için ideal bir yöntemdir.

responsive-devices-flat
Bilgisayarlar, tabletler, telefonlar, smart tv’ler

Her zaman, her yerde izleyin

Çevrim içi İsveççe dersleri, videolar, oyunlar, şarkılar, hikâyeler, kitaplar, yazdırılabilir çalışma sayfaları, bilgi kartları ve çok daha fazlası.

Kaydol call-to-action-egg
ÖDÜLLER KAZAN

Oyun esaslı öğrenme

Ödül sistemi ile İsveççe öğrenmek, çocuklar için eğlenceli bir maceraya dönüşür. Çocuklar İsveççe dersleri, oyunları ve sınavları tamamlayarak dinozorları yumurtadan çıkarır ve sürpriz ödüller kazanırlar. Çocukların sınırsız hayal gücünden en iyi şekilde yararlanan İsveççe çizgi filmler öğretirken eğlendirir. Oynarken İsveççe konuşmayı öğrenirler. İsveççe müfredatımızın içinde, şu kategorilerdeki temel kelimeler bulunur: İsveççe Sayılar, Renkler, Yiyecek, Meyve ve Sebzeler, Ev Eşyaları, Vücut Kısımları, Aile, Kıyafetler, Doğa, Hayvanlar, Alfabe ve Selamlaşmalar.

Aileler ne diyor

testimonial2

Heidi B.

Kolay Öğrenme DinoLingo’daki dersler hem çok keyifli, hem de merak uyandırıcıydı. Çocuklarım dinozorlara bayıldı ve kelime öğrendikçe kendileriyle gurur duydular. Animasyonlar çok tatlıydı, her şey kolaylıkla takip edilebilirdi. testimonial1

Paula C.

Hızlı Sonuç Çocuklarımla birlikte ben de çok hızlı bir şekilde yeni bir dil öğrenmeye başladım! Ekranda yeni bir kelime çıktıktan saniyeler sonra kelimeleri tekrarlayabilir hale geldiler.

Okul ve Öğretmenle İçin İsveççe

DinoLingo İsveççe programı hem evde hem de okulda kullanılabilir. Çocuklar için İsveççe, öğretmenlerin sınıfta kullanabilecekleri harika bir araçtır. Takip etmesi kolay ders planları, sınavlar, çalışma sayfaları ve günlük raporlar anaokul, ilkokul ve ortaokul için idealdir.

Dino Lingo® Hakkında

DinoLingo, sunduğu 52 dil ile çocuklar kategorisinde dünyanın en büyük dil öğrenme uygulamasıdır. Florida ve New York merkezli eğitici teknoloji firması Dino Lingo Inc. tarafından geliştirilmiştir. 2010-2010 Tüm Hakları Saklıdır.