fbpx

Çocuklar için Tayca

Çocuklar için en iyi Tayca öğrenme programı. Çocuklar için Tayca dersleri, videolar, şarkılar, kitaplar ve oyunlar. DinoLingo ile çocukların Tayca öğrenmesi çok kolay.

dino-xxs img_dinos

Nasıl başlayacağım?

Örnek bir ders izleyin dinolingo app phone

Her zaman, her yerde Tayca öğrenin

Telefonda, tablette veya smart TV’de Tayca öğrenin

Kaydol

Çocuklar için Tayca

DinoLingo çocuklar için dünyanın en büyük dil öğrenme uygulamasıdır. free-sample_video

Tayca Dersler

Çocuklar animasyonlu çizgi filmler, sürprizler ve tekrarlarla dolu Tayca derslerimizi izleyerek hemen Tayca öğrenmeye başlarlar. DinoLingo’nun ödüllü Tayca dersleri ile çocuklar için Tayca öğrenme artık çok kolay.

3-games.fw

Tayca Oyunlar

Çocuklar için Tayca oyunlarının içinde hafıza eşleme, tıkla ve söyle, kelime çarkı ve sınav gibi oyunlar bulunur. Oyunlar çocukların Tayca öğrenme sürecini ölçmek için her Tayca dersinin sonrasına stratejik olarak yerleştirilmiştir. Çevrim içi Tayca oyunları, Tayca öğretiminde uzmanlar tarafından önerilmektedir.

culture-book

Tayca Hikâyeler

Çocuklar için Tayca hikâyelerin içinde masallar, halk öyküleri, klasikler ve dünyanın dört bir yanından popüler hikâyeler bulunur. Oynat butonuna dokunun ve Tayca çocuk hikâyelerini izlemeye başlayın.

vocab-book

Tayca Sesli Kitaplar

Ek olarak, Tayca kütüphanesinde çocuklar için 100’den fazla Tayca sesli kitap bulunur. Bu kitaplardaki “birlikte okuma” ve “İngilizceye çevirme” özellikleri ile çocuklar sesli kitapları hem Tayca hem de İngilizce dinleyebilirler.

8-storybooks

Tayca Kitaplar

Tayca çocuk kitapları kütüphanesi Tayca öğrenen çocuklar için muhteşem bir kaynaktır. Dünya klasikleri, kısa hikâyeler, peri masalları ve basit resim kitapları da olmak üzere kütüphanemizde hem yeni başlayan hem de ileri seviydeki Tayca öğrencileri için yüzlerce Tayca kitap bulunur.

4-flashcards

Tayca Bilgi Kartları

“Yazdırma” köşesinde sayılardan renklere ve çok daha fazlasına kadar 18 adet Tayca çalışma sayfası bulunur. Aynı zamanda yazdırılabilir hayvan resimleri sözlüğü, boyama kitabı, aktivite kitabı, yazdırılabilir ilerleme grafiği ve raporu, Tayca bayrağı ve daha birçok eğlenceli aile aktivitesi de vardır.

Kaydol

Aileler ne diyor

testimonial2

Heidi B.

Kolay Öğrenme DinoLingo’daki dersler hem çok keyifli, hem de merak uyandırıcıydı. Çocuklarım dinozorlara bayıldı ve kelime öğrendikçe kendileriyle gurur duydular. Animasyonlar çok tatlıydı, her şey kolaylıkla takip edilebilirdi. testimonial1

Paula C.

Hızlı Sonuç Çocuklarımla birlikte ben de çok hızlı bir şekilde yeni bir dil öğrenmeye başladım! Ekranda yeni bir kelime çıktıktan saniyeler sonra kelimeleri tekrarlayabilir hale geldiler.

Okul ve Öğretmenle İçin Tayca

DinoLingo Tayca programı hem evde hem de okulda kullanılabilir. Çocuklar için Tayca, öğretmenlerin sınıfta kullanabilecekleri harika bir araçtır. Takip etmesi kolay ders planları, sınavlar, çalışma sayfaları ve günlük raporlar anaokul, ilkokul ve ortaokul için idealdir.