fbpx

Turecki dla dzieci

Najlepszy Turecki program do nauki dla dzieci. Turecki lekcje, filmiki, piosenki, książki i gry dla dzieci. Nauka z DinoLingo łatwo przychodzi Turecki dzieciom.

dino-xxs img_dinos

Jak zacząć?

Obejrzyj przykładową lekcję dinolingo app phone

Ucz się Turecki zawsze i wszędzie

Ucz się Turecki na telefonie, tablecie lub inteligentnym telewizorze.

Zapisz się

Turecki dla dzieci

DinoLingo to największy na świecie program do nauki języków dla dzieci. free-sample_video

Turecki Lekcje

Dzieci zaczną się uczyć Turecki gdy tylko zaczną oglądać nasze Turecki lekcje pełne animowanych kreskówek, niespodzianek i powtórzeń. Nauka przychodzi Turecki dzieciom łatwo z obsypanymi nagrodami lekcjami Turecki DinoLingo.

3-games.fw

Turecki Gry

Turecki różnorodne gry dla dzieci, takie jak gry pamięciowe, kliknij i powiedz, koło słów i quizy. Gry są strategicznie umieszczone po każdej Turecki lekcji, aby zmierzyć Turecki postęp w nauce dziecka. Gry Turecki online są często zalecane przez ekspertów podczas nauki Turecki języka.

2-songs.fw

Turecki Piosenki dla dzieci

Turecki kurs językowy dla dzieci zawiera dziesięć popularnych Turecki piosenek dla dzieci Turecki , a każda piosenka prezentowana jest w kolorowym filmiku.

culture-book

Turecki Opowiadania

Turecki opowiadania dla dzieci obejmują baśnie, legendy, opowieści ludowe, klasyki i popularne historie z całego świata.

vocab-book

Turecki Audiobooki

Turecki biblioteka ma również ponad100 Turecki audiobooków dla dzieci z funkcjami “wspólnego czytania” i “tłumaczenia na angielski”, więc dzieci mogą słuchać tych audiobooków po Turecki i po angielsku.

8-storybooks

Turecki Książki

Turecki biblioteka książek ma setki Turecki książek dla dzieci, takich jak światowe klasyki, opowiadania, baśnie i podstawowe książki z obrazkami zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych Turecki osób uczących się języka.

4-flashcards

Turecki Fiszki

Turecki fiszki językowe obejmują zwierzęta, kolory, numery, pojazdy, naturę, ubrania i więcej.

Zapisz się

Co mówią rodzice

testimonial2

Heidi B.

Prosta nauka Lekcje Dino Lingo są krzepiące i wciągające. testimonial1

Paula C.

Szybkie rezultaty Nie mogłam uwierzyć, jak szybko moje dzieci, oraz ja, zaczęliśmy uczyć się nowego języka! Dzieci zaczęły powtarzać nowe słowa chwilę po ich usłyszeniu i zobaczeniu na ekranie.

Turecki Dla szkół i nauczycieli

Turecki dla dzieci jest świetnym narzędziem dla nauczycieli do wykorzystania w klasie. Łatwe do wykonania plany lekcji, quizy, arkusze robocze i dzienne raporty są idealne do przedszkola i szkoły podstawowej.