fbpx

Çocuklar için Türkçe

Çocuklar için en iyi Türkçe öğrenme programı. Çocuklar için Türkçe dersleri, videolar, şarkılar, kitaplar ve oyunlar. DinoLingo ile çocukların Türkçe öğrenmesi çok kolay.

dino-xxs img_dinos

Nasıl başlayacağım?

Örnek bir ders izleyin dinolingo app phone

Her zaman, her yerde Türkçe öğrenin

Telefonda, tablette veya smart TV’de Türkçe öğrenin

Kaydol

Çocuklar için Türkçe

DinoLingo çocuklar için dünyanın en büyük dil öğrenme uygulamasıdır. free-sample_video

Türkçe Dersler

Çocuklar animasyonlu çizgi filmler, sürprizler ve tekrarlarla dolu Türkçe derslerimizi izleyerek hemen Türkçe öğrenmeye başlarlar. DinoLingo’nun ödüllü Türkçe dersleri ile çocuklar için Türkçe öğrenme artık çok kolay.

3-games.fw

Türkçe Oyunlar

Çocuklar için Türkçe oyunlarının içinde hafıza eşleme, tıkla ve söyle, kelime çarkı ve sınav gibi oyunlar bulunur. Oyunlar çocukların Türkçe öğrenme sürecini ölçmek için her Türkçe dersinin sonrasına stratejik olarak yerleştirilmiştir. Çevrim içi Türkçe oyunları, Türkçe öğretiminde uzmanlar tarafından önerilmektedir.

2-songs.fw

Türkçe Çocuk Şarkıları

Çocuklar için Türkçe kursunun içinde Türkçe topraklarından on popüler Türkçe çocuk şarkısı bulunur. Her şarkı renkli ve eğlenceli bir videoyla gösterilir.

culture-book

Türkçe Hikâyeler

Çocuklar için Türkçe hikâyelerin içinde masallar, halk öyküleri, klasikler ve dünyanın dört bir yanından popüler hikâyeler bulunur.

vocab-book

Türkçe Sesli Kitaplar

Türkçe kütüphanesinde çocuklar için 100’den fazla Türkçe sesli kitap bulunur. Bu kitaplardaki “birlikte okuma” ve “İngilizceye çevirme” özellikleri ile çocuklar sesli kitapları hem Türkçe hem de İngilizce dinleyebilirler.

8-storybooks

Türkçe Kitaplar

Türkçe kütüphanesinde yüzlerce Türkçe çocuk kitabı bulunur. Hem başlangıç seviyesi, hem de ileri seviyedeki Türkçe öğrencilerine uygun dünya klasiklerine, kısa hikâyelere, peri masallarına ve basit resimli kitaplara ulaşılabilir.

4-flashcards

Türkçe Bilgi Kartları

Türkçe bilgi kartlarında hayvanlar, renkler, sayılar, araçlar, doğa, kıyafetler ve çok daha fazlası vardır.

Kaydol

Aileler ne diyor

testimonial2

Heidi B.

Kolay Öğrenme DinoLingo’daki dersler hem çok keyifli, hem de merak uyandırıcıydı. Çocuklarım dinozorlara bayıldı ve kelime öğrendikçe kendileriyle gurur duydular. Animasyonlar çok tatlıydı, her şey kolaylıkla takip edilebilirdi. testimonial1

Paula C.

Hızlı Sonuç Çocuklarımla birlikte ben de çok hızlı bir şekilde yeni bir dil öğrenmeye başladım! Ekranda yeni bir kelime çıktıktan saniyeler sonra kelimeleri tekrarlayabilir hale geldiler.

Okul ve Öğretmenle İçin Türkçe

Çocuklar için Türkçe, öğretmenlerin sınıfta kullanabilecekleri harika bir araçtır. Takip etmesi kolay ders planları, sınavlar, çalışma sayfaları ve günlük raporlar anaokul, ilkokul ve ortaokul için idealdir.