fbpx

Çocuklar için Urduca

Çocuklar için en iyi Urduca öğrenme programı. Çocuklar için Urduca dersleri, videolar, şarkılar, kitaplar ve oyunlar. DinoLingo ile çocukların Urduca öğrenmesi çok kolay.

dino-xxs img_dinos

Nasıl başlayacağım?

Örnek bir ders izleyin dinolingo app phone

Her zaman, her yerde Urduca öğrenin

Telefonda, tablette veya smart TV’de Urduca öğrenin

Kaydol

Çocuklar için Urduca

DinoLingo çocuklar için dünyanın en büyük dil öğrenme uygulamasıdır. free-sample_video

Urduca Dersler

Çocuklar animasyonlu çizgi filmler, sürprizler ve tekrarlarla dolu Urduca derslerimizi izleyerek hemen Urduca öğrenmeye başlarlar. DinoLingo’nun ödüllü Urduca dersleri ile çocuklar için Urduca öğrenme artık çok kolay.

3-games.fw

Urduca Oyunlar

Çocuklar için Urduca oyunlarının içinde hafıza eşleme, tıkla ve söyle, kelime çarkı ve sınav gibi oyunlar bulunur. Oyunlar çocukların Urduca öğrenme sürecini ölçmek için her Urduca dersinin sonrasına stratejik olarak yerleştirilmiştir. Çevrim içi Urduca oyunları, Urduca öğretiminde uzmanlar tarafından önerilmektedir.

culture-book

Urduca Hikâyeler

Çocuklar için Urduca hikâyelerin içinde masallar, halk öyküleri, klasikler ve dünyanın dört bir yanından popüler hikâyeler bulunur. Oynat butonuna dokunun ve Urduca çocuk hikâyelerini izlemeye başlayın.

vocab-book

Urduca Sesli Kitaplar

Ek olarak, Urduca kütüphanesinde çocuklar için 100’den fazla Urduca sesli kitap bulunur. Bu kitaplardaki “birlikte okuma” ve “İngilizceye çevirme” özellikleri ile çocuklar sesli kitapları hem Urduca hem de İngilizce dinleyebilirler.

8-storybooks

Urduca Kitaplar

Urduca çocuk kitapları kütüphanesi Urduca öğrenen çocuklar için muhteşem bir kaynaktır. Dünya klasikleri, kısa hikâyeler, peri masalları ve basit resim kitapları da olmak üzere kütüphanemizde hem yeni başlayan hem de ileri seviydeki Urduca öğrencileri için yüzlerce Urduca kitap bulunur.

4-flashcards

Urduca Bilgi Kartları

“Yazdırma” köşesinde sayılardan renklere ve çok daha fazlasına kadar 18 adet Urduca çalışma sayfası bulunur. Aynı zamanda yazdırılabilir hayvan resimleri sözlüğü, boyama kitabı, aktivite kitabı, yazdırılabilir ilerleme grafiği ve raporu, Urduca bayrağı ve daha birçok eğlenceli aile aktivitesi de vardır.

Kaydol

Aileler ne diyor

testimonial2

Heidi B.

Kolay Öğrenme DinoLingo’daki dersler hem çok keyifli, hem de merak uyandırıcıydı. Çocuklarım dinozorlara bayıldı ve kelime öğrendikçe kendileriyle gurur duydular. Animasyonlar çok tatlıydı, her şey kolaylıkla takip edilebilirdi. testimonial1

Paula C.

Hızlı Sonuç Çocuklarımla birlikte ben de çok hızlı bir şekilde yeni bir dil öğrenmeye başladım! Ekranda yeni bir kelime çıktıktan saniyeler sonra kelimeleri tekrarlayabilir hale geldiler.

Okul ve Öğretmenle İçin Urduca

DinoLingo Urduca programı hem evde hem de okulda kullanılabilir. Çocuklar için Urduca, öğretmenlerin sınıfta kullanabilecekleri harika bir araçtır. Takip etmesi kolay ders planları, sınavlar, çalışma sayfaları ve günlük raporlar anaokul, ilkokul ve ortaokul için idealdir.